Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

prijatelju ja od 18xx govorim da nam je pad neizbjezan samo nisam tako "pametan" da kazem u kojem vremenskom razdoblju jer tu igra milijon faktora. Da ce bit u mjesec dva reko sam jos napocetku prvog sad bumo vidli.

Da ja sam daleko od panicarenja ja molim boga da ode dole

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ovi su ameri fantastični. Manji pad BDP Q4 od očekivanog… i eto futuresi odma u pozitivu.

Scio me nihil scire

Europa se zazelenila ne svojom krivicom

ajmo i mi njezinom putanjom u +

Sve dok je Dinko Novoselec predsjednik fondovske udruge nemojte ništa dobra očekivati iz razloga što je taj čovjek na to mjesto postavljen prije svega zaslugom svoga tate i svoje mame (HAJRIJE) a ne svojim iskustvom i svojim znanjem da je došao na tu funkciju.
Čovjek je pravo sa fukulteta (a znamo kako djeca naših utjecajnih građanja završavaju fakultete) došao pravo na čelo jedne takve velike institucije kao što je upravljanje OMF i sa njim može svatko upravljati on jednostavno nema svoje ja.

Zašto nitko nemože upravljati sa ROHATINSKIM jer je čovjek dok je došao na tu funkciju zanat pekao i na to mjesto je došao svojim radom i znanjem a ne kao nečiji instrument.

evo i Institucionalni promet

Ovdje upišite svoj komentar…


Ovdje upišite svoj komentar…

Komentar! [tongue]

[color=blue][/color]vizionar


Sve dok je Dinko Novoselec predsjednik fondovske udruge nemojte ništa dobra očekivati iz razloga što je taj čovjek na to mjesto postavljen prije svega zaslugom svoga tate i svoje mame (HAJRIJE) a ne svojim iskustvom i svojim znanjem da je došao na tu funkciju.
Čovjek je pravo sa fukulteta (a znamo kako djeca naših utjecajnih građanja završavaju fakultete) došao pravo na čelo jedne takve velike institucije kao što je upravljanje OMF i sa njim može svatko upravljati on jednostavno nema svoje ja.

Zašto nitko nemože upravljati sa ROHATINSKIM jer je čovjek dok je došao na tu funkciju zanat pekao i na to mjesto je došao svojim radom i znanjem a ne kao nečiji instrument.

Gospodina ROHATINSKOG spominjati uz ime tog NOVOSELECA to je uvreda za g. ROHATINSKOG


Koliko je sati? oooo, pa vrijeme je za transakciju Plive jedno 20 komada po 770, a onda na se netko stavlja na ask po 780 koji naravno ne prolazi, dnevna promjena 0%, ali ipak kakvo takvo povećanje likvidnosti [lol]

Evo jučer promašio pogle danas [lol]

Surround all arround when it hits the ground

Referentni prinos obveznih mirovinskih fondova u Republici Hrvatskoj za 2008. godinu
iznosi -0,3918%.
Članak 2.
Zajamčeni prinos obveznih mirovinskih fondova u Republici Hrvatskoj za 2008. godinu
iznosi -6,3918%.
Članak 3.
Kako su ostvarene stope godišnjih prinosa svih obveznih mirovinskih fondova kroz razdoblje
od prethodne tri kalendarske godine iznad visine stope zajamčenog prinosa, niti jedno
obvezno mirovinsko društvo nema obvezu uplate razlike do zajamčenog prinosa na osobne
račune članova obveznog mirovinskog fonda kojim upravlja.



Sve dok je Dinko Novoselec predsjednik fondovske udruge nemojte ništa dobra očekivati iz razloga što je taj čovjek na to mjesto postavljen prije svega zaslugom svoga tate i svoje mame (HAJRIJE) a ne svojim iskustvom i svojim znanjem da je došao na tu funkciju.
Čovjek je pravo sa fukulteta (a znamo kako djeca naših utjecajnih građanja završavaju fakultete) došao pravo na čelo jedne takve velike institucije kao što je upravljanje OMF i sa njim može svatko upravljati on jednostavno nema svoje ja.

Zašto nitko nemože upravljati sa ROHATINSKIM jer je čovjek dok je došao na tu funkciju zanat pekao i na to mjesto je došao svojim radom i znanjem a ne kao nečiji instrument.

Gospodina ROHATINSKOG spominjati uz ime tog NOVOSELECA to je uvreda za g. ROHATINSKOG
[/quote]
Ma htio sam ukazati na čovjeka koji je nečiji instrument i koji je do funkcije došao ne svojom zaslugom već zaslugom nekog drugog i čovjeka koji je svojim radom i poštenjem došao do te funkcije.

Spominjanje ROHE uz ovoga Dinčića je možda čak i uvreda ROHE.

ROHA oprosti morao sam dosta je više ovih nadristručnjaka.

New Report

Close