Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko se vjerovatno kladi na dividendu HT-a koja bi mogla biti isplaćena već za 4 mjeseca. BTW, ko se želi "kladiti" na NAJ dionice u 2009-oj to može napraviti (bez nagrade, samo za vječnu slavu) na MojeDionice.com (direktan link je [url="http://www.mojedionice.com/portfelj/NajPortfelj.aspx"%5Dovdje%5B/url%5D – još samo danas i sutra)

MojeDionice.com - stock screener, fundamentalna analiza, vođenje portfelja...

@gonzalez
može li to tvoje malo suptilnije?

mislim, ako nešto radiš, radi to kako spada.
ipak smo svi punoljetni ovdje (bar se nadam)

zANIMLJIVO JE DA JE POSJETITELJA NA FORUMU 56 000, A U SRIJEDU JE BILO 136 000-158 000.
DIGLI LJUDI RUKE OD BURZE. NE SVI. NEKI SE NE PREDAJU I NE PRODAJU.
E PA ŽIVJELI. [bye]
Vaš link

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa




sada kada nam je vecini jasno da veliki obaraju da bi i kupili jeftinije i mi mali bi ako imamo love nesto mogli kupit i cekati te ne panicariti.pitanje je sada dali se isplati prodavati pa cekati jeftinije.??osobno mislim da nekog velikog pada nece biti te su te operacije sada rizicne na ovako niskim cjenovnim nivoima.

Frka te? Pa to je čar burze………predviđanje
[/quote]
DA FRKA ME JAKO.DOĐI MI TI POMOZI.
[/quote]
Samo pitaj. Tu sam. I nisam premlad, o godinama neću, ali činjenica je da sam djed (što dobar dio forumaša zna, jer me pozna)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





sada kada nam je vecini jasno da veliki obaraju da bi i kupili jeftinije i mi mali bi ako imamo love nesto mogli kupit i cekati te ne panicariti.pitanje je sada dali se isplati prodavati pa cekati jeftinije.??osobno mislim da nekog velikog pada nece biti te su te operacije sada rizicne na ovako niskim cjenovnim nivoima.

Frka te? Pa to je čar burze………predviđanje
[/quote]
DA FRKA ME JAKO.DOĐI MI TI POMOZI.
[/quote]
Samo pitaj. Tu sam. I nisam premlad, o godinama neću, ali činjenica je da sam djed (što dobar dio forumaša zna, jer me pozna)
[/quote]
E PA DRAGI DJEDE,DA I VI U STAROSTI NAUCITE NESTO ,A TO JE DA COVJEKA PO IMENU BANKROTMAN NE MOZE BIT FRKA PADA IZ RAZLOGA STO SAM JA VEC IONAKO SKORO SVE IZGUBIO.VELIKI POZDRAV IZ BANKROTLANDA. [proud]






sada kada nam je vecini jasno da veliki obaraju da bi i kupili jeftinije i mi mali bi ako imamo love nesto mogli kupit i cekati te ne panicariti.pitanje je sada dali se isplati prodavati pa cekati jeftinije.??osobno mislim da nekog velikog pada nece biti te su te operacije sada rizicne na ovako niskim cjenovnim nivoima.

Frka te? Pa to je čar burze………predviđanje
[/quote]
DA FRKA ME JAKO.DOĐI MI TI POMOZI.
[/quote]
Samo pitaj. Tu sam. I nisam premlad, o godinama neću, ali činjenica je da sam djed (što dobar dio forumaša zna, jer me pozna)
[/quote]
E PA DRAGI DJEDE,DA I VI U STAROSTI NAUCITE NESTO ,A TO JE DA COVJEKA PO IMENU BANKROTMAN NE MOZE BIT FRKA PADA IZ RAZLOGA STO SAM JA VEC IONAKO SKORO SVE IZGUBIO.VELIKI POZDRAV IZ BANKROTLANDA. [proud]
[/quote]
Sinko, izgubio si samo novac, a to nije najvažnije u životu. Njega će uvijek biti i opet češ ga imati. Nemoj izgubiti ono što je najvažnije u životu……. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Mudro zboriš djede [thumbsup]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


E PA DRAGI DJEDE,DA I VI U STAROSTI NAUCITE NESTO ,A TO JE DA COVJEKA PO IMENU BANKROTMAN NE MOZE BIT FRKA PADA IZ RAZLOGA STO SAM JA VEC IONAKO SKORO SVE IZGUBIO.VELIKI POZDRAV IZ BANKROTLANDA. [proud]

Mislim da ti je osto uključen CAPSLOCK…
Ili si želio naglasit nešto?

A nadam se da necu.molim se Bogu svaku vece za dicu i zdravlje,a novci i onako nisu tako bitni.ubuduce cu se ponasat po pravilima kako i dolikuje uceniku.hvala na savjetima.pozdrav.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=abf470de-78a5-418e-ac13-7694e8f8199f&readcomment=1#comment

Samo u MVP uposleno 1500 rodijaka kao da nam država ima 45 mil stanovnika a ne 4,5 dobro nam je ko nas vodi

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



prijatelju ja od 18xx govorim da nam je pad neizbjezan samo nisam tako "pametan" da kazem u kojem vremenskom razdoblju jer tu igra milijon faktora. Da ce bit u mjesec dva reko sam jos napocetku prvog sad bumo vidli.

Da ja sam daleko od panicarenja ja molim boga da ode dole


Ovdje na forumu postoje dvije vrte ljudi,i iz tih razloga i pišu.To su ono koji su u kešu i ono koji su u dionicama.Ako ti se iz posta vidi di si ,onda si DRUKER,pa bio ti pametan ili "pametan"
[/quote]

znas kaj cu ti rec, puno vas je pametnih i moralnih ovdije koji ste kratko ali ovi koji su malo dulje na forumu znaju sto sam ja prico jos davne 2007, da ne kazem kada su me skoro razapeli kada sam reko da sam pradoo neke dionice. Tih ljudi sada vise nema, bar ih ja ne vidim, ali jedno je sigruno da ja cijelo vrijeme govorim isto i ne mjenjam pricu. Ja kad mislim da je dosao kraj ja cu to isto tako napisati a sud cemo donosit za godinu i pol dvije

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close