Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad sam se čuo s brokerom, kaže da 7 minuta nije bilo ni jedne transakcije s ni jednom dionicom na burzi. Živjela likvidnost na hrvatskom tržištu kapitala.

A što nam je to mladi broker htio poručiti?
Odmah iza tebe čuo sam se s sa svojim brokerom – pitam kakva je danas likvidnos? Veli on: Dobra! Vi ste drugi s kojim razgovaram u ovoj minuti.
Zaključak: Pa, mi imamo istog brokera?! I trenutna likvidnost je dobra!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

šta ću sad?
Krobeks ne pada a ja vratio kredit, prodo kuću i vratio stan
ajojojoj…..crni Milovane [angry] [angry] [sad] [sad] [cry] [cry]

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

udar na Đuri od 2400komada. Obrana na mjestu i odbila napad.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Što se tiče pshihologije, mi danas uopće nismo trebali jako padati, već slabo.

Razlog je tome što nema kod nas još panike, dok u americi to traje već jedno tjedan dana, tako

da je kulminiralo jučer.

Ne bojte se, mi to trebamo odraditi.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!


Što se tiče pshihologije, mi danas uopće nismo trebali jako padati, već slabo.

Razlog je tome što nema kod nas još panike, dok u americi to traje već jedno tjedan dana, tako

da je kulminiralo jučer.
Čitam tvoje komentare po forumu na par tema,i primjećujem da ste jako ažururni u drukanju prema doli.Molio bih vas da komentirate,ovo šta sam ja primjetio,ili ja možda griješim?

Ne bojte se, mi to trebamo odraditi.

Danas se opet ništa pameto nije desilo.
Likvidnos mala,što je smrt za burzu,nema tu nekakvih velikih padova,a pogotovo ne rasta.
Ostali su samo mali špekulanti koji žicaju nekih +5% zarade,pa onda opet u krug.
Velikih padova nema,jer nitko više nije full u dionicama,pa da ga uhvati panika i počne pucati,svi se to igraju sa nekom polovicom svoga portfelja i to je to.
Nažalost imam osječaj da se budemo dugo mučili na ovim razinama,a da preskočimo 2000,to stvarno trebamo neku super vijest,koju ja u bližoj,a ni daljoj budučnosti ne vidim,niti će je biti.


…mali špekulanti koji žicaju nekih +5% zarade…

Samo bih se osvrnuo na ovo "mali špekulanti". Šta bi svi dali da su bili "mali špekulanti" prošle godine i zaradili si 5% mjesečno… Ma, i 5% svaka 2 mjeseca… Ma i kvartalno…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

danas kad krenu ameri po zelenom, mogli i mi malo u zeleni val

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Lipe atlanske za trejdat po sto puta gori doli ,gori doli e da je više takvih

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Lipe atlanske za trejdat po sto puta gori doli ,gori doli e da je više takvih

nije loš ni DLKV-R-A

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



…mali špekulanti koji žicaju nekih +5% zarade…

Samo bih se osvrnuo na ovo "mali špekulanti". Šta bi svi dali da su bili "mali špekulanti" prošle godine i zaradili si 5% mjesečno… Ma, i 5% svaka 2 mjeseca… Ma i kvartalno…
[/quote]
E,sada je lako biti pameta.
Ma prošle godine da nisi ništa zaradio i nisi se uopče bavio burzom,napravio si super posao.


danas kad krenu ameri po zelenom, mogli i mi malo u zeleni val

svake minute blizimo se rastu, do kraja blagi plus…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close