Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljivo da nitko ne komentira kako su minimalne šanse za Hrvatsku da uredno otplati dug u ovoj godini.Prema tome čeka nas MMF ,vjerojatno poslije lokalnih izbora , devalvacija kune i dr. Kako će se to odraziti na tržište kapitala nije potrebno posebno elaborirati.

Osim toga,nastavlja se i dalje povlaćenje love iz OIF-ova ,niska likvidnost n burzi,nedostatak povjerenja u tržište kapitala,sve u svemu nema dobrih vijesti.I sad mi recite kako će to nama Obama pomoći ?!


isto tako nastavlja se tiha skrivena kupnja u miru i tišini velikih ulagača koji vješto koriste sve moguče mehanizme kako bi što jeftinije došli do što večeg broja jeftinih dionica.


A koja je to država bankrotirala do sada? Pa ljudi ne pljujmo u zdjelu iz koje jedemo!Samo jednu domovinu imamo.Samo u njoj smo svoj na svome!

Svaka čast, to su riječi!

Pogledajte domoljublje ovih Amera kod njih je sramota ne biti domoljub, a kod nas je situacija da nije poželjno voljeti svoju zemlju. Po čitavoj Americi su pasli bizoni dok smo mi imali krnjiževnost, čak i gramatiku, a vidi nas sada – kmetove! Ljudi svako neka napravi svoj dio za dobrobit jedine nam domovine – to je jedini izlaz!!!
Naravno, svjestan sam svih naših oproblema, ali malodušje nikamo ne vodi!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?



Zanimljivo da nitko ne komentira kako su minimalne šanse za Hrvatsku da uredno otplati dug u ovoj godini.Prema tome čeka nas MMF ,vjerojatno poslije lokalnih izbora , devalvacija kune i dr. Kako će se to odraziti na tržište kapitala nije potrebno posebno elaborirati.

Osim toga,nastavlja se i dalje povlaćenje love iz OIF-ova ,niska likvidnost n burzi,nedostatak povjerenja u tržište kapitala,sve u svemu nema dobrih vijesti.I sad mi recite kako će to nama Obama pomoći ?!


Barba će tebi lako objasnit kako će to Obama pomoći našoj Rvackoj,…..
Obama će pomoći Rvackoj da šta prije bankrotira da se ova agonija koja traje od 1990. sa raznoraznim zaslužnim, prislužnim, naslužnim Rvatima i pekačima pizza po svetskim bespućima više jednom završi,…i vjeruj tebi, meni i našoj djeci napravit će najveću uslugu,….
[/quote]

Koji si ti tip, kamo sreće da te upoznam [angry]



Evo da ja pokušam:
Puno osoba ima problema sa samopouzdanjem, vjerom u sebe, svoju snagu, znanje i moć, mogućnosti svojih bližnjih, kako doma tako i na poslu, pa se već kod prvog problema prepuštaju malodušnosti i strahu od svega i svačega. [/quote]
Slažem se 100%, no veći problem od toga je da su vrlo često preambiciozni i presigurni u sebe baš oni koji nisu sposobni. Pitaj 10 ljudi oko sebe tko bi bio ministar, predsjednik uprave ili trener repke i 9 ljudi će se osjećati sposobno za to. Taj problem je prisutan na svim nivoima upravljanja i zato smo tu gdje jesmo.

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


A koja je to država bankrotirala do sada? Pa ljudi ne pljujmo u zdjelu iz koje jedemo!Samo jednu domovinu imamo.Samo u njoj smo svoj na svome!

Neki malo više a neki malo manje.

IMT?




Evo da ja pokušam:
Puno osoba ima problema sa samopouzdanjem, vjerom u sebe, svoju snagu, znanje i moć, mogućnosti svojih bližnjih, kako doma tako i na poslu, pa se već kod prvog problema prepuštaju malodušnosti i strahu od svega i svačega. [/quote]
Slažem se 100%, no veći problem od toga je da su vrlo često preambiciozni i presigurni u sebe baš oni koji nisu sposobni. Pitaj 10 ljudi oko sebe tko bi bio ministar, predsjednik uprave ili trener repke i 9 ljudi će se osjećati sposobno za to. Taj problem je prisutan na svim nivoima upravljanja i zato smo tu gdje jesmo.

[/quote]
Nemoj se pitat ko bi bio, pogledaj koji već jesu ministri i vidjet ćeš zašto smo tu gdje jesmo,

IMT?




Evo da ja pokušam:
Puno osoba ima problema sa samopouzdanjem, vjerom u sebe, svoju snagu, znanje i moć, mogućnosti svojih bližnjih, kako doma tako i na poslu, pa se već kod prvog problema prepuštaju malodušnosti i strahu od svega i svačega. [/quote]
Slažem se 100%, no veći problem od toga je da su vrlo često preambiciozni i presigurni u sebe baš oni koji nisu sposobni. Pitaj 10 ljudi oko sebe tko bi bio ministar, predsjednik uprave ili trener repke i 9 ljudi će se osjećati sposobno za to. Taj problem je prisutan na svim nivoima upravljanja i zato smo tu gdje jesmo.

[/quote]
Pinball svaka čast [wink]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ne pitajte što vaša banka može učiniti za vas već što vi možete učiniti za vašu banku [bye]

Ja sam se obogatio preko noći! Prekonoćnim kreditiranjem!!

Otvaranje 221 tisuću… [rolleyes]

Trend se okreće, očito je.

Pazi promet.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!





Evo da ja pokušam:
Puno osoba ima problema sa samopouzdanjem, vjerom u sebe, svoju snagu, znanje i moć, mogućnosti svojih bližnjih, kako doma tako i na poslu, pa se već kod prvog problema prepuštaju malodušnosti i strahu od svega i svačega. [/quote]
Slažem se 100%, no veći problem od toga je da su vrlo često preambiciozni i presigurni u sebe baš oni koji nisu sposobni. Pitaj 10 ljudi oko sebe tko bi bio ministar, predsjednik uprave ili trener repke i 9 ljudi će se osjećati sposobno za to. Taj problem je prisutan na svim nivoima upravljanja i zato smo tu gdje jesmo.

[/quote]
Nemoj se pitat ko bi bio, pogledaj koji već jesu ministri i vidjet ćeš zašto smo tu gdje jesmo,
[/quote]

Istina sposobni ljudi poput Rohatinskog,Karamarka i Šimunića isplivaju tek kad govna dođu do usta.Ostatak vremena nas vode polupismeni diletanti.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ipak se ceka amere……promet nista…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close