Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ak niste upoznati investor je danas radio samo 15 min i dalje ne radi …..nema danas
trgovanja ni prometa….

Ne misliš valjda da većina ulagača trguje preko investora?? [lol]
[/quote]

u svakom slučaju promet značajno uspori od 1/3 do 1/2-ne…..ipak su od velikih prvi
igrač sa e-tradeom i uzeli masu malih …..

Evo zašto je promet mali:
Psiholozi tvrde da je baš danas, ponedjeljak – 19. siječnja, najjadniji dan u godini jer je ljudima baš sada najčešće svega dosta, kratki su s novcem, a muče se s prehladom, gripom i zimskom depresijom…
… burzom?!
http://www.tportal.hr/lifestyle/zdravlje/6290/Danasnji-dan-najjadniji-dan-u-godini.html

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Pogledajte DLKV – tamo se lipare (doslovno po 1 lipu) svakih par sekundi, jedan sa 20 a drugi sa 60 kom.
Kao djeca…
he, pobijedio ovaj sa 20 kom. – skriveni nalog – netko ga poklopio.

Krenulo je. Sad će bit "DRŽ GAĆE" [bye]
Stanje rasta u ovim ekonomskim okvirima je stvarno neprirodno.
Ali braćo, imamo Hrvatsku ovdje je sve moguće. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Krenulo je. Sad će bit "DRŽ GAĆE" [bye]
Stanje rasta u ovim ekonomskim okvirima je stvarno neprirodno.
Ali braćo, imamo Hrvatsku ovdje je sve moguće. [thumbsup]

uskoro ćemo moći reći; još uvijek imamo Hrvatsku ? i dionica k’o u priči

Mislim da je sve jasnije što sam govorio na TA proteklih dana.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!


Krenulo je. Sad će bit "DRŽ GAĆE" [bye]
Stanje rasta u ovim ekonomskim okvirima je stvarno neprirodno.
Ali braćo, imamo Hrvatsku ovdje je sve moguće. [thumbsup]

bit ce tebi ekonomskih uvjeta.

danas je najdepresivniji dan u godini a ovdje su samo dezurni katastroficari. Meni osobno izgleda super ovaj mali gubitcic s obzirom kalvo raspolozenje prevladava. A od sutra je Obama predsjednik i sve ce biti bolje:)))) Naravno, kao sto je i sam rekao prvo mora biti gore.

VIVA LA REVOLUCION !!!

Zanimljivo da nitko ne komentira kako su minimalne šanse za Hrvatsku da uredno otplati dug u ovoj godini.Prema tome čeka nas MMF ,vjerojatno poslije lokalnih izbora , devalvacija kune i dr. Kako će se to odraziti na tržište kapitala nije potrebno posebno elaborirati.

Osim toga,nastavlja se i dalje povlaćenje love iz OIF-ova ,niska likvidnost n burzi,nedostatak povjerenja u tržište kapitala,sve u svemu nema dobrih vijesti.I sad mi recite kako će to nama Obama pomoći ?!


Zanimljivo da nitko ne komentira kako su minimalne šanse za Hrvatsku da uredno otplati dug u ovoj godini.Prema tome čeka nas MMF ,vjerojatno poslije lokalnih izbora , devalvacija kune i dr. Kako će se to odraziti na tržište kapitala nije potrebno posebno elaborirati.

Osim toga,nastavlja se i dalje povlaćenje love iz OIF-ova ,niska likvidnost n burzi,nedostatak povjerenja u tržište kapitala,sve u svemu nema dobrih vijesti.I sad mi recite kako će to nama Obama pomoći ?!


Barba će tebi lako objasnit kako će to Obama pomoći našoj Rvackoj,…..
Obama će pomoći Rvackoj da šta prije bankrotira da se ova agonija koja traje od 1990. sa raznoraznim zaslužnim, prislužnim, naslužnim Rvatima i pekačima pizza po svetskim bespućima više jednom završi,…i vjeruj tebi, meni i našoj djeci napravit će najveću uslugu,….

Sve je stvar psihe.....

A koja je to država bankrotirala do sada? Pa ljudi ne pljujmo u zdjelu iz koje jedemo!Samo jednu domovinu imamo.Samo u njoj smo svoj na svome!

[color=blue][/color]vizionar


Zanimljivo da nitko ne komentira kako su minimalne šanse za Hrvatsku da uredno otplati dug u ovoj godini.Prema tome čeka nas MMF ,vjerojatno poslije lokalnih izbora , devalvacija kune i dr. Kako će se to odraziti na tržište kapitala nije potrebno posebno elaborirati.
Osim toga,nastavlja se i dalje povlaćenje love iz OIF-ova ,niska likvidnost n burzi,nedostatak povjerenja u tržište kapitala,sve u svemu nema dobrih vijesti.I sad mi recite kako će to nama Obama pomoći ?!

Evo da ja pokušam:
Puno osoba ima problema sa samopouzdanjem, vjerom u sebe, svoju snagu, znanje i moć, mogućnosti svojih bližnjih, kako doma tako i na poslu, pa se već kod prvog problema prepuštaju malodušnosti i strahu od svega i svačega. Takvi obično najavljuju kataklizme, slomove i propast svega oko sebe. E, sad dolazi priča: stiže Obama i uvjerava ljude da će učiniti sve da do toga ne dođe, da će biti drugačije pa mu mnogi povjeruju, ohrabre se i počnu širiti pozitivno ozračje. Pošto Obama nije mesija, možda i ne uspije u svemu, ali će svakako brojnim ljudima privremeno uliti nadu u mogućnosti BOLJEG ŽIVOTA na ovom malom lijepom plavom planetu. Sve ostalo je u i na nama samima.
Sam uspio?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close