Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– prošle godine Hrvatska nije bila u krizi.

Vic godine. Nije bila istinabog cijele godine ali zadnja 3 mjeseca mnogi sektori su ju poceli osjecat itekako.

Kako neki siju paniku jer su u kešu!Pa zar tome služi ovaj naš forum?! Bez obzira na sve idemo mi sutra prema gore! [thumbsup]

[color=blue][/color]vizionar


Kako neki siju paniku jer su u kešu!Pa zar tome služi ovaj naš forum?! Bez obzira na sve idemo mi sutra prema gore! [thumbsup]

Moguće, mada svaki put kada se Ivka ukaže na forumu idemo dolje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Kako neki siju paniku jer su u kešu!Pa zar tome služi ovaj naš forum?! Bez obzira na sve idemo mi sutra prema gore! [thumbsup]

Naravno da idemo. Isti tako imamo plina za 2 tjedna [lol]

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!



– prošle godine Hrvatska nije bila u krizi.

Vic godine. Nije bila istinabog cijele godine ali zadnja 3 mjeseca mnogi sektori su ju poceli osjecat itekako.
[/quote]

Potpisujem. S tim da se mogla nanjušiti i prije.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Kako neki siju paniku jer su u kešu!Pa zar tome služi ovaj naš forum?! Bez obzira na sve idemo mi sutra prema gore! [thumbsup]

Moguće, mada svaki put kada se Ivka ukaže na forumu idemo dolje.
[/quote]ivka se javi kad proda…..
[cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja nisam prodao, ali prva vijest na biznisu mi je obično indikator gdje se želi pogurnuti Crobex.
A ta baš i nije lijepa.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Budući se optimizam na velika vrata vraća na i našu burzu, bez obzira što neki mislili ili pisali o tome, u sljedećim danima možemo očekivati veliki i brz ( što nije zanemarivo ) rast nekih podcijenjenih dionica . ( na vama je da izaberete podcijenjene između građevinara (npr. HDEL, DLKV), BRODARA ( skoro svi ), ADRS,… ILI nešto treće ). Ponovo dolazi vrijeme kad će " kolebljivi " isprva lagano, a kasnije sve brže ulaziti u ovaj vlakić.

Periculum in mora.

http://www.bloomberg.com/index_eu.html

http://www.bloomberg.com/index_asia.html

http://www.bloomberg.com/index_americas.html

ne znam jel to radi Obame ali manje više sve je zeleno za sada

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Što je čoper?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

cooper?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Sorry al ja nebudem u pučku kuhinju, nemam sva jaja u istoj košari, sve na burzi mogu izgubit, ali dalje ne budem propuštao ribu u "babilonu", biftek u "opatiji", skijanje u Aspenu ( idem idući tjedan )….
al neću drukat dolje zbog pišljivih novcanica, stajat ljudima na muku zbog zarade..Nemam obraz kao džon,

– evo ako ste imalo ozbiljni investitori morate razmišljati ovako pozitivno kao ovaj gospodin.

– i nemojte me krivo citirati (jedna rečenica iz konteksta).
– kriza u RH,
– ali uvijek mislim na ljude, ne na državu.
– većina će svakako osjetiti tu krizu.
– ali jedna manjina je sigurno neće osjetiti.

– a svaka kriza je i prikrivena, odnosno prava prilika za sve ozbiljne investitore.

– a za ove tipove koji vode ovu državu.
– zar nisu izabrani demokratskim putem.
– zar za njih nije glasao gotovo cjelokupni ovaj forum.
– ali zar većina uvijek ne griješi.
– nema veze, pogriješiti će te ponovno.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close