Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ljudi moji jel to moguce
ovo mi lici na kladionicu, mislim da je razlog trasta novi zakon hanfe o TK.
nista drugo ne moze biti razlog ili mozda matusiceva da smo jedinstveni ali imamo srece sto smo mali i drugciji.
tjedan pada od 2.12 je falio da zavrsimo na 800 a sad preokret zvan sirotinja se napuskarala a mi macki legaliziracemo 300-400% dobiti jako brzo…
kad Vas pocnu uvjeravat da se trziste stabiliziralo i povjerenje vratilo pogledajte semafor koliko ce rasti do tada…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

izvirio prodajni nalog na tisku 800 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pozdrav starim i novim kolegama.

Evo i mene na forumu nakon skoro mjesec dana, a vidim da se ništa nije promijenilo. Pola ljudi se veseli što raste, a pola još uvijek čeka armagedon.

PS
Pod kojim nickom se ovih dana skriva Baron?!? [wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Viadukt kao i obično u blokadi ( pozitivnoj )

da, sa varijantok ‘kako do blokade sa 2500kn’ iliti 5 dionica…

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

nista cudno, na VDKT, HDEL je klasicni oversold… te dionice su i padale ovako naglo na malom prometu… ali, i dalje su jeftinije od ostalih gradevinara…

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Na svima bankama zajedno promet 25000kn! Kad se njih odrađuje? Popodne?

who dares, wins


ljudi moji jel to moguce
ovo mi lici na kladionicu, mislim da je razlog trasta novi zakon hanfe o TK.
nista drugo ne moze biti razlog ili mozda matusiceva da smo jedinstveni ali imamo srece sto smo mali i drugciji.
tjedan pada od 2.12 je falio da zavrsimo na 800 a sad preokret zvan sirotinja se napuskarala a mi macki legaliziracemo 300-400% dobiti jako brzo…
kad Vas pocnu uvjeravat da se trziste stabiliziralo i povjerenje vratilo pogledajte semafor koliko ce rasti do tada…


Šta se najbitnije promijenilo u zakonu o Tk da dionice rastu

Očito fondovi pucaju od novca kad su čak počeli i dionice kupovati.

Posudili su Šukiji da je CROBEX sa tim novcem mogao biti na 4000, ali vratit će to Šuki i to sa kamatama. [lol]

Rast je moguć i sa manjom lovom tako da je diže jedna po jedna dionica, ostavlja se na nekom poželjnom nivou, daje joj se potrebna podrška ta se gro love seli na dizanje druge dionice i td. i td.
Važno je pogoditi te selidbe i tajming i to je to.

who dares, wins

@ verdi

kolega da je to tako jednostavno kako pišeš svi bi bili Sorosi i Buffetti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Podijeljeni igrači na forumu:

1. igrači u 100 % dionica koji euforično prate rast Crobexa
2. igrači sa malo- više keša , koji još ne ulaze , a imaju gubitak od prodaje dionica…
3. igrači koji su izašli i promatraju zbivanje na burzi..novac im je deponiran na drugom mjestu
4. ostali….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


@ verdi

kolega da je to tako jednostavno kako pišeš svi bi bili Sorosi i Buffetti

To je jednostavno uočiti ali ni je jednostavno predvidjeti gdje i kad će se to desiti. Npr. kuda će se igra premjestiti kad dignu dovoljno visoko Atpl i Ht? Da će dizati HT to sam i ja vidio, sad se je i krdo uključilo pa to izgleda jednostavno ali je trebala inicijalna lova koja i ni je tako ogromna kao što se to čini na prvi pogled. Za obranu cijene dovoljan je jedan velikiii nalog na kupnji i pozitivan sentiment. Kolega sjetite se samo onomad Pajde na INA-i. Ni je se baš nešto istrošio ali je cijenu stalno držao pod kontrolom. E sad jedino ako mislite da su to slučajnosti u šta ja npr. ne vjerujem.

who dares, wins

New Report

Close