Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mi smo contrarian tržište postali, svi dolje mi gore. Još da par većih firmi propadne u americi i idemo preko 2000 [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


ovaj dan je zanimljiv za vidjeti. Mi uhvatili 3.xx plus a skoro cijela EU crvena. Da i ameri nisu otvorili u crveno tko zna gdje bi mi završili….

Ali mi imamo Rohatinskog a cijeli Svijet i Europa ne. [pray]

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Ukoliko je netko slučajno pomislio da nismo čudo ( mnogo bolja riječ od " čudni " ) evo link da ga razuvjeri. http://money.cnn.com/data/markets/

Periculum in mora.

još uvijek ima vremena za ulazak u ponedjeljak …
nevjernima je čak i Vlad potvrdio da idemo gore…pa ako ste mu vjerovali dok je padalo zašto nebi vjerovali i kad raste…uostalom zašto se bojite rasta? pa prošle smo godine toliko zaglibili da bi se trebali veseliti svakom oporavku, većina je i dalje u minusu bili u dionicam ili u kešu…samo minus se neće smanjiti ako je lova u čarapi…zbilja je zanimljivo kako je teško strah otjerati, ali mislim da burza nije za ljude koji nisu u stanju riskirati ponekad…

čisto kapitaliziranje dobiti u gornjem cijenovnom kanalu!


čisto kapitaliziranje dobiti u gornjem cijenovnom kanalu!

Nije valjda tak, pa ja tek ušao nazad na puno, tipujem na sigurnih 15%, nadam se iskreno da se nisam sjebo…Ma koji crni ponedeljak, ne se zezat s time. [wink]

ako i bude manjeg pada u ponedjeljak bit će selektivan, a ne kao prije, bez smisla, jednak na svim dionicama.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



čisto kapitaliziranje dobiti u gornjem cijenovnom kanalu!

Nije valjda tak, pa ja tek ušao nazad na puno, tipujem na sigurnih 15%, nadam se iskreno da se nisam sjebo…Ma koji crni ponedeljak, ne se zezat s time. [wink]
[/quote]

Kolega može savjet.

Vi ovako iskusni, dugo na forumu..itd. To poštujem. A ni samo ne znate kuda će market i još ne znate

obuzdati emocije pohlepe koje je najgora mana na burzi. I još ulazite po puno, umjesto da koristite

polagani ulazak, i smanjite rizik u ovim nemirnim vremenima.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

odradjujemo spojene blagdane…u ponedjeljak nastavljamo pratit usa trend….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




čisto kapitaliziranje dobiti u gornjem cijenovnom kanalu!

Nije valjda tak, pa ja tek ušao nazad na puno, tipujem na sigurnih 15%, nadam se iskreno da se nisam sjebo…Ma koji crni ponedeljak, ne se zezat s time. [wink]
[/quote]

Kolega može savjet.

Vi ovako iskusni, dugo na forumu..itd. To poštujem. A ni samo ne znate kuda će market i još ne znate

obuzdati emocije pohlepe koje je najgora mana na burzi. I još ulazite po puno, umjesto da koristite

polagani ulazak, i smanjite rizik u ovim nemirnim vremenima.
[/quote]
Pomalo dečki. Vremena su teška a dno još nismo dotakli.
Nemojte odnjeti gaće na štapu.
Smirite hormone i otiđite malo na more, uhvatiti koju lignju. To je najbolje za opuštanje i razmišljanje u ledonoj tišini.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Ponavljate k’o papige naučeni tekst ”dno nismo dotakli” a do vremena kada po vašem dotaknemo dno moj minus se lijepo smanjuje.
Kako ono kaže Ivana…

Očito je da će CROBEX ovu godinu završiti sa jedno 70% plusa da se ljudima pokaže da je ulaganje u dionice jako dobro i samo tako ih mogu ponovno vratiti a onda za koju godinu šišanje ovaca i barona sa njima.

New Report

Close