Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ovo su ozbiljni prometi

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

jak rast na velikom prometu, morti bude kakav okret trenda da unidjem [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


jak rast na velikom prometu, morti bude kakav okret trenda da unidjem [lol]

mig@
vužgi motorje i kreni sa bombardiranjem [thumbsup]

Za sada bikovi dominiraju, izgleda da opet kreće volotilnije razdoblje…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Oprez! Na Hdel-u se veliki žele iskrcati.


Hoće, ali ne onda kada kaponja to kaže. Dva puta je pogodio do sada, pa je uzeo maha.

Tržište ima jak trend, a njega se ne zaustavlja jednim postom. G. tržište ima zadnju riječ.

Slažem se da tržište ima zadnju riječ, ali ja ipak volim kada me poklope na bidu a ne da tjeram ask na
+10%. Ja ću ipak pričekati sljedeću malu korekciju koja nakon današnjeg dana sigurno mora doći.



Jel’ sav keš koji se ubaci npr. na burzu, ili na bilo koji drugi način u legalne tokove novca, tj. izvadi iz čarapa, prije nego što svi skupa dobijemo čip, odnosno OIB, postaje uredan, i nitko neće pitati otkud taj kapital?? Ili to nije tako? Tko zna?

OIB već imaš, to što ti još nije stigo poštom ništa ne znaći.. možeš ga i putem neta saznat.. 😉
[/quote]
Ova godina je prijelazno razdoblje, a potpuna primjena tek od 1.1.2010.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.831,29 3.26% 57.113.905,28 kn 48.300.667,61 kn 8.813.237,67 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ovaj dan je zanimljiv za vidjeti. Mi uhvatili 3.xx plus a skoro cijela EU crvena. Da i ameri nisu otvorili u crveno tko zna gdje bi mi završili….

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

E sad je samo pitanje da li slijedi crni ponedjeljak ili nastavak u pobjedničkom ritmu?

ako smo u prošloj godini najviše padali kaj je tak teško znat kaj nas čeka u ovoj!? ja znam

NEMA PREDAJE

ak si danas prodao slijedi nastavak u pobjedničkom ritmu.. ak nisi slijedi crni ponedjeljak [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close