Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Okreće se trend rasta eura prema dole, a mislim da će to utjecati da se i na korekciju crobexa, koji postotak prema dole. Ništa novo, i ništa strašno.

sutra je novi dan.



put mojeg ulaganja je bio sljedeći ušao sam početkom 2007 .odradio familijarno magmu i odmah je prodao.dodatno ušao pred ht i u najvećeoj korekcij pred ht u dionice + paketi ht.pred kraj 2007 godine prodao sve osim ht-a. u 2008 prodao ht .sad sam u kešu .na osnovu kojih procjena,analiza sam postupio tako kao što sam postupio ne želim razglabat.mogao sam uzet i više ali ćovjek nesmije biti neskroman.

Njuška si nema što, javljaš se na forumu kao alternick, zavidim ti. Sigurno si i lijep, a vrijeme na forumu provodiš kao posljedica zarađenih novca, tzv. dokolice, njuška si fakat. Svaka čast!

[/quote]

nije sreća u novcima ,da je tako nebi se bogati svako malo ubijali,drogirali i bili na antidepresivima.jesam li lijep? pa vidiš sliku na avataru.koja bi mi odoljela. [lol]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



prijatelju ja sam tako divan plus uzeo na dionicama da mi možeš samo zaviditi.to sam uspio jer sam ulagao pametno na osnovi znanja a ne na osnovu proizvoljnog laprdanja po forumu bez argumenata i osnove.

Molim te pojasni mi na temelju kojeg znanja si ti ulagao i kako si došao do tog znanja i na koji način ti je to znanje pomoglo da zaradiš na našoj burzi?
Hvala!

[/quote]

put mojeg ulaganja je bio sljedeći ušao sam početkom 2007 .odradio familijarno magmu i odmah je prodao.dodatno ušao pred ht i u najvećeoj korekcij pred ht u dionice + paketi ht.pred kraj 2007 godine prodao sve osim ht-a. u 2008 prodao ht .sad sam u kešu .na osnovu kojih procjena,analiza sam postupio tako kao što sam postupio ne želim razglabat.mogao sam uzet i više ali ćovjek nesmije biti neskroman.
[/quote]

Sve si prodao u 2007 i u zadnje vrijeme drukaš na dolje i pišeš čisti crnjak i sad bi trebalo po tebi da Crobi podne na 1200 da se ti i slični možete ukrcat.

A ima ih još dosta koji dionica i nemaju ali sve znaju i vidjećeš sve te MAJSTORE prilikom prve korekcije – 2 kad se pojave ko gljive poslije kiše ono kao sve su znali …

A sve vas muči što ste propustili ulaz od 1500 ….

Moglo se i 30% zaradit – toliko se meni minus smanjio….

smanjuje se minus.......


Zašto je prodaja stala šta se čeka prodajte ako imate šta, problem je što su svi u cashu pa nema tko prodavati ali kad se počne kupovati teško da se svi ukrcate na vrjeme.

jako dobar post kolega gusar evo 95 % od mene kusur zadržite




prijatelju ja sam tako divan plus uzeo na dionicama da mi možeš samo zaviditi.to sam uspio jer sam ulagao pametno na osnovi znanja a ne na osnovu proizvoljnog laprdanja po forumu bez argumenata i osnove.

Molim te pojasni mi na temelju kojeg znanja si ti ulagao i kako si došao do tog znanja i na koji način ti je to znanje pomoglo da zaradiš na našoj burzi?
Hvala!

[/quote]

put mojeg ulaganja je bio sljedeći ušao sam početkom 2007 .odradio familijarno magmu i odmah je prodao.dodatno ušao pred ht i u najvećeoj korekcij pred ht u dionice + paketi ht.pred kraj 2007 godine prodao sve osim ht-a. u 2008 prodao ht .sad sam u kešu .na osnovu kojih procjena,analiza sam postupio tako kao što sam postupio ne želim razglabat.mogao sam uzet i više ali ćovjek nesmije biti neskroman.
[/quote]

Sve si prodao u 2007 i u zadnje vrijeme drukaš na dolje i pišeš čisti crnjak i sad bi trebalo po tebi da Crobi podne na 1200 da se ti i slični možete ukrcat.

A ima ih još dosta koji dionica i nemaju ali sve znaju i vidjećeš sve te MAJSTORE prilikom prve korekcije – 2 kad se pojave ko gljive poslije kiše ono kao sve su znali …

A sve vas muči što ste propustili ulaz od 1500 ….

Moglo se i 30% zaradit – toliko se meni minus smanjio….
[/quote]

svatko tko ima završenu osnovnu školu može danas ući u tri najlikvidnije dionice i za 3-4 godine imat će 100-xxxx puta zarade.neznam kolega ćemu toliko gorčine.želim ti da što prije pređeš u plus.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Upada u oči da je ovih 1800 teže proći nego K2 na Himalaji. Od kraja 11. mjeseca sveukupni redovni promet je premašio milijardu kn. Bilo bi interesantno znati koliko je od toga akumulacija jer imam neki osjećaj da se crobex drži na lancu dok se ekipa ne ukrca. Da bi to napravili a da ne dignu cijenu treba im vremena. Sada je samo pitanje koliko još dugo će to potrajati?

who dares, wins

Šta je ovo ljudi čekaju da padne a ono neće i neće, valjda nema tko prodavati, kupnje kao u priči a prodaja nikako da krene, ajde rasprodajte to još malo što imate pa da vidite kako se praši UP.



Zašto je prodaja stala šta se čeka prodajte ako imate šta, problem je što su svi u cashu pa nema tko prodavati ali kad se počne kupovati teško da se svi ukrcate na vrjeme.

jako dobar post kolega gusar evo 95 % od mene kusur zadržite
[/quote]
Današnji dan od otvaranja predstavlja ugodno iznenađenje.Veliki igrači su dobro trgovali i kupovali.
Veliki akumuliraju,a mali u strahu bježe.Pitanje je trenutka kada će crobex žestoko potegnuti.
Većina će propustiti kupnju na ovim razinama.Matematički je nemoguće da oni koji su u kešu uđu
na ovim razinama.
Ipak rast neće biti strelovit,jer nema tko potegnuti.Ali nikada ne znaš kada će fondovi špekulativno
potegnuti radi povoljnijeg iskrcaja.Tek nakon tog strelovitog rasta trebao bi uslijediti pad.I ono koji
se ravnaju prema TA mogli bi vrlo lako postati žrtve fondovskih špekulacija.

Koji rast, o cem vi pricate a ni sami u to nevjrtujete.
Bio je mali promet na kraju 2008. pa su fond manageri lako nastimali sebi rezultate a sada pa do daljnjeg moze samo padati.

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson

Evo na desetak dionica pokušavam nešto kupiti i nema šanse čim se moj nalog pojavi netko se odmah postavi iznad mene.
Izgleda da ću morati skidati sa aska bolje i to već da sutra bude kasno.


Koji rast, o cem vi pricate a ni sami u to nevjrtujete.
Bio je mali promet na kraju 2008. pa su fond manageri lako nastimali sebi rezultate a sada pa do daljnjeg moze samo padati.

Daj molim te navedi nam bar jedan primjer štimanja rezultata na kraju prošle godine. Ovdje smo svi to čekali ( ili barem većina) ali ni smo dočekali jer je situacija tokom godine toliko izmakla kontroli da se ni je dalo na kraju ništa specijalno popraviti.

who dares, wins


Koji rast, o cem vi pricate a ni sami u to nevjrtujete.
Bio je mali promet na kraju 2008. pa su fond manageri lako nastimali sebi rezultate a sada pa do daljnjeg moze samo padati.

…da, može padati ali samo tvoja potencijalna zarada da si ušao na vrijeme – oko 1600.

New Report

Close