Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Pogle što rade na JDPL i na INGRI, vjerojatno ovaj s kapom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nema panike – nema prodaje [thumbsup]

NEMA PREDAJE



stvarno se divim nekim preoptimističnim izjavama.vjerojatno niste u doticaju sa realnim sektorom.

Divim se ja vama kako prosite o forumu. Mogu ti ja dati par kuna ako želiš?
[/quote]

prijatelju ja sam tako divan plus uzeo na dionicama da mi možeš samo zaviditi.to sam uspio jer sam ulagao pametno na osnovi znanja a ne na osnovu proizvoljnog laprdanja po forumu bez argumenata i osnove.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



stvarno se divim nekim preoptimističnim izjavama.vjerojatno niste u doticaju sa realnim sektorom.

Divim se ja vama kako prosite o forumu. Mogu ti ja dati par kuna ako želiš?
[/quote]

i još nešto ako si već imaš viška kuna sijeti se djećje bolnice u Klajćevoj ,nezbrinute djece u nazorovoj .nakon toga ćeš manje pisat a ljepše spavati.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Evo ja upravo umro od smijeha. Samo mi je žao onih koji su prodali na otvaranju zbog raznoraznih drukera

Quatro Mpn Ltd

…i eto crobex + 0 %…

PRIOPĆENJE
DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU REPUBLIKE HRVATSKE

ZAGREB, ILICA 3, P. P. 80, TELEFON: (01) 4806-111

ZAGREB, 7. SIJEČNJA 2009.

OBVEZATNO NAVEDITE IZVOR PODATAKA

KRUŽNA PUTOVANJA STRANIH BRODOVA U REPUBLICI HRVATSKOJ
u razdoblju od siječnja do studenoga 2008.

U razdoblju od siječnja do studenoga 2008. ostvareno je 820 kružnih putovanja stranih brodova u Republici Hrvatskoj. Na tim brodovima bila su 936 424 putnika, koji su u Republici Hrvatskoj boravili ukupno 1 567 dana, tj. u prosjeku 2 dana. Većina kružnih putovanja stranih brodova ostvarena je u Dubrovačko-neretvanskoj županiji.

U odnosu na isto razdoblje 2007. broj putovanja veći je za 31,2%, a broj putnika koji su na taj način ušli u Republiku Hrvatsku veći je za 35,2%. Ukupan broj dana boravka tih putnika u istom razdoblju veći je za 61,7% nego prošle godine.

prijatelju ja sam tako divan plus uzeo na dionicama da mi možeš samo zaviditi.to sam uspio jer sam ulagao pametno na osnovi znanja a ne na osnovu proizvoljnog laprdanja po forumu bez argumenata i osnove.

Molim te pojasni mi na temelju kojeg znanja si ti ulagao i kako si došao do tog znanja i na koji način ti je to znanje pomoglo da zaradiš na našoj burzi?
Hvala!


prijatelju ja sam tako divan plus uzeo na dionicama da mi možeš samo zaviditi.to sam uspio jer sam ulagao pametno na osnovi znanja a ne na osnovu proizvoljnog laprdanja po forumu bez argumenata i osnove.

Molim te pojasni mi na temelju kojeg znanja si ti ulagao i kako si došao do tog znanja i na koji način ti je to znanje pomoglo da zaradiš na našoj burzi?
Hvala!

[/quote]

put mojeg ulaganja je bio sljedeći ušao sam početkom 2007 .odradio familijarno magmu i odmah je prodao.dodatno ušao pred ht i u najvećeoj korekcij pred ht u dionice + paketi ht.pred kraj 2007 godine prodao sve osim ht-a. u 2008 prodao ht .sad sam u kešu .na osnovu kojih procjena,analiza sam postupio tako kao što sam postupio ne želim razglabat.mogao sam uzet i više ali ćovjek nesmije biti neskroman.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Brokeri Medike uredno i marljivo rade na podizanju cijene …. zašto se drugi ne ugledaju u njih?
Nemaju novaca da otkupe vlastite dionice i polako srede situaciju, ili su krenuli u taj posao
prekasno ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zašto je prodaja stala šta se čeka prodajte ako imate šta, problem je što su svi u cashu pa nema tko prodavati ali kad se počne kupovati teško da se svi ukrcate na vrjeme.


put mojeg ulaganja je bio sljedeći ušao sam početkom 2007 .odradio familijarno magmu i odmah je prodao.dodatno ušao pred ht i u najvećeoj korekcij pred ht u dionice + paketi ht.pred kraj 2007 godine prodao sve osim ht-a. u 2008 prodao ht .sad sam u kešu .na osnovu kojih procjena,analiza sam postupio tako kao što sam postupio ne želim razglabat.mogao sam uzet i više ali ćovjek nesmije biti neskroman.

Njuška si nema što, javljaš se na forumu kao alternick, zavidim ti. Sigurno si i lijep, a vrijeme na forumu provodiš kao posljedica zarađenih novca, tzv. dokolice, njuška si fakat. Svaka čast!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close