Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tek toliko ako nekog zanima…:)

http://www.hfp.hr/userdocsimages/POZIV%20NA%20JD%2022.12.2008.doc

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Tek toliko ako nekog zanima…:)

http://www.hfp.hr/userdocsimages/POZIV%20NA%20JD%2022.12.2008.doc

Pozdrav

Vidim da se nudi Varteks po 50 kuna.
Belje po 25 kuna.
Badel po 75 kuna.
Arena po 5 kuna.
Zlatni rat po 92 kune.
I nisu baš jeftine ove dionice na burzi?
Izgleda.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !



Tek toliko ako nekog zanima…:)

http://www.hfp.hr/userdocsimages/POZIV%20NA%20JD%2022.12.2008.doc

Pozdrav

Vidim da se nudi Varteks po 50 kuna.
Belje po 25 kuna.
Badel po 75 kuna.
Arena po 5 kuna.
Zlatni rat po 92 kune.
I nisu baš jeftine ove dionice na burzi?
Izgleda.
[/quote]
25% nominale su pocetne cijene, to ti je cetvrtina nisi mi bas bistar pa da ti pojasnim

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

….sutra nas čeka mala korekcija a onda opet prema vrhićima…malo pomalo… ma mora preći 2000 a posle…ko to može znati…samo neki stoper ljut što ih prstom pratiiiii…..

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


….sutra nas čeka mala korekcija a onda opet prema vrhićima…malo pomalo… ma mora preći 2000 a posle…ko to može znati…samo neki stoper ljut što ih prstom pratiiiii…..

Ti si sigurno pio čaj od bunike…..
Kakvih 2000 crobexa, načekat ćemo se do toga.
Pričekaj službeni izvještaj vlade o nezaposlenosti u SAD. Da vidiš kaosa onda na burzama…

stvarno se divim nekim preoptimističnim izjavama.vjerojatno niste u doticaju sa realnim sektorom.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


stvarno se divim nekim preoptimističnim izjavama.vjerojatno niste u doticaju sa realnim sektorom.

Divim se ja vama kako prosite o forumu. Mogu ti ja dati par kuna ako želiš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

NARODE, ne prodajte ali niti ne kupujte slušajuči neke likove na forumu jer uvijek jedan ima ovakav a drugi onakav interes !
Pa ne mislite valjda kako je tu da bi vas spasio… neee, njega zanima samo profit i ako više njih navuče bolje takvima kao on…
Sentiment je svakome tko prati TK jasan i sada prosudite sami !


NARODE, ne prodajte ali niti ne kupujte slušajuči neke likove na forumu jer uvijek jedan ima ovakav a drugi onakav interes !
Pa ne mislite valjda kako je tu da bi vas spasio… neee, njega zanima samo profit i ako više njih navuče bolje takvima kao on…
Sentiment je svakome tko prati TK jasan i sada prosudite sami !

A tebe da slušamo ili ne?
Sada mi ništa nije jasno.

Naj više bi pomoglo da se je kojim slučajem slušalo profesora matematike u školi. Ali…

who dares, wins



NARODE, ne prodajte ali niti ne kupujte slušajuči neke likove na forumu jer uvijek jedan ima ovakav a drugi onakav interes !
Pa ne mislite valjda kako je tu da bi vas spasio… neee, njega zanima samo profit i ako više njih navuče bolje takvima kao on…
Sentiment je svakome tko prati TK jasan i sada prosudite sami !

A tebe da slušamo ili ne?
Sada mi ništa nije jasno.

[/quote]
Niti mene a uostalom nisam ništa preporučio osim da sami prosudite kakav je sentiment i stanje na TK !
Toliko bi trebali znati kolerga ako ulažete.
Vjerujem da znate ali malo se šalite…

ZSE
CROBEX 1.760,45 -1,06%
CROBIS 88,98 -0,34%
Redovni promet 3.134.360,79
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 3.134.360,79
Sentiment: 4 | 3 | 27

who dares, wins

New Report

Close