Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima li netko kakvih novosti o slatinskoj banci ?

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
168,00 1 12:15:49
168,00 4 10:33:36
160,00 111 10:33:36
Sve je to dosta sumnjivo ali nikad se ne zna.

who dares, wins



…nego suska se da su pojedini ljudi iz ine puvali u isti rog sa agipom pa nastojali buduci lng terminal u omislju locirat blizu venecije… racunaju oni bolje meni zub a ko hebe energetsku strategiju RH…

Ne bi se čudio tome. Jučer je u ‘otvorenom’ Zelić pokazao da njih LNG u Omišlju ne zanima u slijedećih par godina. INA nema u planu ovu investiciju, a trebali su biti nositelj HR dijela konzorcija. To je čisti užas koliko je zadnjih mjeseci bilo izjava od Polančeca koje su očito bile bez pokrića.
[/quote]

Polancec & Co ionako o tome nemaju pojma… kao uostalom ni vlada ni predsjednik… jednostavno problem je na management liniji Ine gdje pojedinci izgleda stite ili pokusavaju zastitit svoje osobne interese pa stoga prezentiraju javnosti totalno krive informacije… uostalom sve je receno s tim sta im je ocigledno vaznije se bavit oko navodnih morskih pasa… ebate ko je god vidija tu bestiju vanka zna da nema sanse da joj se priblizis dok ne crkne na suhom… skljoca raljama da vidis samo kako i sad ce joj neko bacvu stavit na leda…


Ko vodi danas dnevnik?!, malo da danas naloži u pola 8 i da vidis sutra feste…

Ni je bilo sinoć Đure u Poslovnom klubu. Taman se je neki dan bio raspričao o štednji pa zbriso na skijanje. Valjda da ne kuri doma skupi plin !

who dares, wins



Ko vodi danas dnevnik?!, malo da danas naloži u pola 8 i da vidis sutra feste…

Ni je bilo sinoć Đure u Poslovnom klubu. Taman se je neki dan bio raspričao o štednji pa zbriso na skijanje. Valjda da ne kuri doma skupi plin !
[/quote]
Nista od lozenja, Ameri su dovezli vatrogasna vozila i pocinju spricat po vatri..

No pain no Game

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Odošmo ponovno u mp3…i gdje ćemo sad ameri u futurima bolno, europa u crvenom isto bolno a bojim se da čemo i mi BOLNO tamo gdje sam već rekao.
Pozdrav svima koji su kao i ja krcati i naj…..!!

I very much love INGRA !!

ZSE
CROBEX 1.780,33 +0,46%
CROBIS 89,28 -1,48%
Redovni promet 25.842.823,23
Instituc. promet 17.475.411,76
Ukupni promet 43.318.234,99
Sentiment: 38 | 5 | 26
Ovo je čudo od trgovine. Crobex stoji u mjestu, a dionice mi rastu! Pa ni sam ja u OTP Indeksnom fondu da si sa time glavu razbijam. [thumbsup]

who dares, wins

Daklem, odbili smo se od 1800 bodova. Komentari?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.779,40 0.41% 55.127.804,61 kn 27.713.649,10 kn 20.788.939,96 kn 6.625.215,55 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Daklem, odbili smo se od 1800 bodova. Komentari?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.779,40 0.41% 55.127.804,61 kn 27.713.649,10 kn 20.788.939,96 kn 6.625.215,55 kn


S obzirom na crvenilo Amera,a Europa je cijelo vrijeme crvena mi smo odlično prošli.Nismo se odbili
od 1.800 već smo ga bili probili,ali utjecaj stranaca je ugasio zalet.Treba ostaviti malo prostora i za sutrašnji rast.Nadajmo se da će Europa sutra biti pozitivna.Ipak možemo zaključiti da je došlo do
promjene sentimenta i da se lakše prodaje nego kupuje.Tek na kraju dana počelo je značajnije
trgovanja na bidu.

..pa što ako smo se odbili, bilo je odbijanaca i kod padova pa ih ima i kod rasta…ništa to nije čudno. ići će to preko 2000-2100 a posle toga bi višednevni polagani odbijanac mogao biti loša najava futura…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Na Zagrebačkoj burzi većina analitičara danas očekuje nastavak pozitivnog ozračja među ulagačima zahvaljujući dobrom raspoloženju koje vlada na globalnim burzama jer je sve raširenije uvjerenje da su tržišta kapitala već prošla najgoru krizu.
Od osam analitičara brokerskih tvrtki, koji su sudjelovali u Hininoj anketi, njih šest danas očekuje porast Crobexa, a dvoje njegovu stagnaciju.

većina analitičara već danas se z………………a , nema plina,zahlađuje [thumbsup]

kad nešto misli većina analitićara onda je sigurno da će se dogoditi suprotno.
[/quote]

i Bufy je uvijek na kontra strani,pa se obogatio

Pad od 1,9% na 0,5% na zatvaranju je alarmantno.

Likviduše kao i uvijek u plusu jer ljudi masovno ulaze u samo par likviduša, ali kad krenu padati, onda

najviše padnu od nelikvidnih.

Samo jedna stvar nam govori, a to je da ovisimo 100% o Amerima.


Pad od 1,9% na 0,5% na zatvaranju je alarmantno.

Likviduše kao i uvijek u plusu jer ljudi masovno ulaze u samo par likviduša, ali kad krenu padati, onda

najviše padnu od nelikvidnih.

Samo jedna stvar nam govori, a to je da ovisimo 100% o Amerima.

Pa dobro jutro ! Otkrili smo Ameriku.
Uz jedan dodatak ,Američani imaju razvijeno tržište,niske kamatne stope i na tom tržištu ulažu ulagači iz cijelog svijeta.Naše je tržište nerazvijeno,sve nelikvidnije i mislim da ih u eventualnom oporavku nećemo pratiti kao u padu.

New Report

Close