Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Jel podravka na 50 kn nekakva zahebancija? [shocked]
Svašta…

Možda netko na silu hoće popuniti gap.
Barone što uradi?
[smiley]

poništeno,
opet će netko dobiti po prstićima [lol] [lol] [lol]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Upravo čuo od pajde da je čova u Koprivnici dobio infarkt zbog PODR. Navodno je s 26x neku kunu pala na 20 Kn..80 i neto %. I što sada !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Upravo čuo od pajde da je čova u Koprivnici dobio infarkt zbog PODR. Navodno je s 26x neku kunu pala na 20 Kn..80 i neto %. I što sada !!

Ma, brokerska greška, nije im prvi put. Brokerska balavudrija se još nije otreznila. Nego kolega, gdje su oni naši postovi koje ćemo u 3. mj. vaditi iz naftalina? [shocked]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Evo i danas se vidi da ne koriste vječita drukanja na dolje,kada ono ode toliko gore. Zato se sada pojedinci boje više drukati dolje,jer ide kontra njih,pa će se opet morati mijenjati nikovi,jer ih postane sram kada fulaju.
Vjerujem da više nema toliko strahova od daljnjeg padanja,ali neki sa starom školom još uvijek očekuju crobex na nuli.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Evo i danas se vidi da ne koriste vječita drukanja na dolje,kada ono ode toliko gore. Zato se sada pojedinci boje više drukati dolje,jer ide kontra njih,pa će se opet morati mijenjati nikovi,jer ih postane sram kada fulaju.
Vjerujem da više nema toliko strahova od daljnjeg padanja,ali neki sa starom školom još uvijek očekuju crobex na nuli.

Samo neka oni drukaju prijatelju.Mislim da im je prošlo vrijeme.Gora godina glede dionica ne može biti od prošle!Ideme mi prema gore sviđalo se to nekome ili ne!Lijepo te pozdravljam!

[color=blue][/color]vizionar

Pokušati ću biti objektivan i procjeniti razvoj situacije u 2009. Činjenica je da smo previše pali zbog loših vijesti iz vana, a naši FI su bili čak i vrlo dobri. Realno bi bilo da smo sada na 2500-2700 jer što ćemo raditi kada uskoro nahrupe vijesti sa tržišta rada, FI naših kompanija većinom će biti koma, poplava bankrota malih firmi, turistička sezona otprilike kao 1993. ogroman deficit u proračunu, neisplata plaća, opća nelikvidnost, jedino će se iznad vode držati prehrambeni sektor i trgovina jer ima stvari bez kojih se ne može. S obzirom na ove sve ovo što nas neminovno očekuje mislim da će Crobex uskoro opet dolje do 1300 i to je dno dna. Kada nezaposlenost dođe na 300.000 sa sadašnjih 230.000 to će biti dno krize i tada će ići rast. Ne prije. Mislim da je neizbježno da sve ove vijesti moramo odraditi. Imati će i DJ uskoro svoju automobilsku industriju za odraditi, tako da se ne sekirate i za njih. Šta ćemo mi tek na ovom jadnom tržištu…Jebiga to je cijena kupanja u plitkoj bari gdje ima puno krokodila.


Evo i danas se vidi da ne koriste vječita drukanja na dolje,kada ono ode toliko gore. Zato se sada pojedinci boje više drukati dolje,jer ide kontra njih,pa će se opet morati mijenjati nikovi,jer ih postane sram kada fulaju.
Vjerujem da više nema toliko strahova od daljnjeg padanja,ali neki sa starom školom još uvijek očekuju crobex na nuli.

macki ne plase na forumu, laganini odraduju kupnju po privatnim racunima
ak nema prodavaca snadu se, sami sebi prodaju
nije li to pravi pokazatelj?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Evo i danas se vidi da ne koriste vječita drukanja na dolje,kada ono ode toliko gore. Zato se sada pojedinci boje više drukati dolje,jer ide kontra njih,pa će se opet morati mijenjati nikovi,jer ih postane sram kada fulaju.
Vjerujem da više nema toliko strahova od daljnjeg padanja,ali neki sa starom školom još uvijek očekuju crobex na nuli.

Samo neka oni drukaju prijatelju.Mislim da im je prošlo vrijeme.Gora godina glede dionica ne može biti od prošle!Ideme mi prema gore sviđalo se to nekome ili ne!Lijepo te pozdravljam!
[/quote]

Vjerujem kolega da je tako,ali za 10-15-20 godina biti će opet ovako nešto slično,jer je sve to napravljeno "umjetno" od velikih dječaka ,ali ćemo do tada biti spremni,da ne dobijemo po repu kao prošle godine.Kažu da se povijest ponavlja,a ja vjerujem. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Samo bih htio podsjetiti da je burza slika realnog sektora(sadašnjeg i budućeg) i cijeli krah je nastao kada su investitori skontali da njihovi papiri nemaju pokriče (niti će u budućnosti imati) u realnoj imovini. Dakle burza može jedno vrijeme biti "pričam ti priču" dok vijesti o količini proizvodnje i prodaji (naravno tu se misli i na perspektivu kompanije), tu imaginarno stvorenu vrijednost ne poništi. Ako netko misli da je Crobex na 1770 odradio sve buduće loše pokazatelje i da je to sve uključeno u ove cijene, neka kupuje. Ja mislim da nije. Možda Đuro pozove Vidovitog Milana u Poslovni klub da nam odgovori.


Samo bih htio podsjetiti da je burza slika realnog sektora(sadašnjeg i budućeg)

Evo ja bi tebe htijela podsjetiti da burza anticipira neke stvari prije realnog sektora pa tako kao što smo padali kada su naše kompanije izbacivale rezultate bolje jedan od drugoga sada ćemo rasta kada rezultati kompanija budu nešto lošiji, jer burza vidi malo unaprijed za razliku od tebe.

NHF [bye]



Evo i danas se vidi da ne koriste vječita drukanja na dolje,kada ono ode toliko gore. Zato se sada pojedinci boje više drukati dolje,jer ide kontra njih,pa će se opet morati mijenjati nikovi,jer ih postane sram kada fulaju.
Vjerujem da više nema toliko strahova od daljnjeg padanja,ali neki sa starom školom još uvijek očekuju crobex na nuli.

macki ne plase na forumu, laganini odraduju kupnju po privatnim racunima
ak nema prodavaca snadu se, sami sebi prodaju
nije li to pravi pokazatelj?

[/quote]

Tako je. Važno je da se lova vrti.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Izražena je užasnutost s mojim radom (pisanjem). Pale su prijetnje s toljagama. Vjeko je djelomično počistio "mjesto nesreće", a onda je objavljena i vijest:

"Čak dvadeset dva čelna čovjeka Dalekovoda u ponedjeljak su praktički sami sebi prodali dionice građevinske tvrtke kojom upravljaju.
Tvrtke KLT i partneri te BMK i partneri u čijem Upravnom odboru sjede Luka Miličić, Tomislav Belamarić i Krešo Kraljević, inače i članovi Uprave Dalekovoda, u ponedjeljak su ukupno otpustili 590 tisuća dionica Dalekovoda, što je nešto više od 25,7 posto dionica Dalekovoda.
… 22 vodeća čovjeka Daklekovoda ukupno su stekla 280.135 dionica kompanije, odnosno 12,21 posto Dalekovoda. "

Nije navedeno tko je kupio preostalih 310,2 tisuće dionica odnosno 13,56 posto tvrtke. Cijena dionice Dalekovoda u ponedjeljak je porasla 5,74 posto

A ja sam samo gledao money flow indeks.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close