Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo jedan izvještaj iz realnog sektora.distribuciju robe za Hrvatsku nam radi jedan od najvećih špeditera u Hrvatskoj.nazovem danas špeditera da dođe po dvije palete za metro i vele mi da danas ne voze jer jednostavno nema naloga za transport i da su poslali vozaće doma !!!!!!! ja mislio da me tip zahebava a on mrtav ozbiljan.eto toga se bojim kad svi viću up,up jer mislim da nas ćeka crna 2008.

Znam tocno o cemu govoris. Mi htjeli poslati neki proizvod za SWE avionom prije cca mjesec dana. Od teretnog aviona ni a, na kraju sam ga morao na neki poseban i to sa dva presjedanja.I takav put je trajao skoro 6 dana da dode gore. Rekli su mi na Plesu da nije vise kako je prije bilo, ukinuli dosta tih teretnih aviona (izravnih) osobito za neke destinacije.Nema upita ni interesa, kazu!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.779,53 3.33% 116.306.740,59 kn 6.853.054,11 kn 109.453.686,48 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Institucionalni promet je 110 milja [shocked]
A redovni manje od 7 [undecid] No barem se sve zeleni.

Je li već rado ona multilateralna platforma??? Vidim da su 2 dionice sa tog tržišta već prodane.
Gdje nam je Zagerec? Mjenja nick?
Gdje je moderator?

who dares, wins

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

obavezno
http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-prilika-za-novi-pocetak,34127.html



evo jedan izvještaj iz realnog sektora.distribuciju robe za Hrvatsku nam radi jedan od najvećih špeditera u Hrvatskoj.nazovem danas špeditera da dođe po dvije palete za metro i vele mi da danas ne voze jer jednostavno nema naloga za transport i da su poslali vozaće doma !!!!!!! ja mislio da me tip zahebava a on mrtav ozbiljan.eto toga se bojim kad svi viću up,up jer mislim da nas ćeka crna 2008.


Srećom ta je već prošla!

[/quote]

fala verdi ,onda nema razloga za brigu [thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

što očekivati na ovakvom prometu?

LFM ne dozvoljava rast tržišta dobro se vidi zadnji 15min opet ista priča naravno lopovska


evo jedan izvještaj iz realnog sektora.distribuciju robe za Hrvatsku nam radi jedan od najvećih špeditera u Hrvatskoj.nazovem danas špeditera da dođe po dvije palete za metro i vele mi da danas ne voze jer jednostavno nema naloga za transport i da su poslali vozaće doma …

Vas zacijelo metro zahebava kad danas traži isporuku. Od jednog špeditera sam doznao da neki trg. lanci traže dostavu robe primjerice: na njihovoj rampi u Rijeci, sutra u 9:30! Zakasniš li samo minutu, propustio si termin i čekaš novi idućeg dana.
Mi pak iz susjedne države, iz grada udaljenog 90 km od RH čekamo par tjedana na dostavu jednog rezervnog dijela. Dobro je netko rekao: Sve ćemo popraviti (promijeniti), samo ne vozače i trgovce.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9a573e9b-6680-4adc-95d2-19abc272b44f&open=sec

Naravno EU indexi 4-ti dan rastu a naši nradnici dobro nisu spojili sa USKRSOM


što očekivati na ovakvom prometu?

10 milje evo probijeno nakon pola sata na 9,5 milje.
A šta da očekujem. Molim se u sebi.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=02ba3730-80b3-483d-b45c-3e5f246ef807&ref=lastadd

Čovjek bez karaktera bez kičme sve je prodao i izdao doće izbori

New Report

Close