Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi bi htjeli Crobex vidjeti na 2000-2200 bodova uskoro za tjedan-dva.

Svi su u dionicama, zapravo barem 90% drhtavih ručica.

Svi misle da je kriza gotova, barem 80% njih. Ne znam je li mažu sebi oči, ili se žele iskrcati na većoj cijeni.

Svi bi htjeli da Crobex poraste još 20% pa da se mogu iskrcati još na +30-40% u plusu.

Sli bi htjeli da fondovi kupuju još barem mjesec dana i pumpaju market, tako da mali mogu zaraditi

i pobjeći na neko vrijeme.

Nadajmo se samo jedno. Da će fond menađeri biti milostivi [undecid]

a što bi ti htio kolega… crobi za par dana na 1100???
izjasni se već jednom da znamo što tebi odgovara??? POZZ

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Na dnevniku HTV1 reče da su ATLANSKA DALEKOVO i IGH dionice koje su naj više pale i da iduća 3do4 mjeseca se očekuje SNAŽAN RAST SVIH SVJETSKI INDEX TAKO I CROBEXA to znači da te dionice očekuje i naj veći rast u idućim mjesecima a to želim također i drugim dionicama.A sad UP CROBEX BAR DO 4000 bodova

Problem optimista na ovom forumu je šta užasno glupo pretjeruju pa ih naravno smatraju luđacima… da si napisao up crobex do 2000 bodova tvoj post bi djelovao malo ozbiljnije, ovako si baš dao gušta dežurnim medvjedima..
Inače..ja nisam čuo da su rekli da se očekuje snažan rast, koliko god želim vjerovati u to, još uvijek mi se ne pričinja… [tongue]

Đurica Drobac…… stari, hvala ti …..svi znaju da imam dionice…..dojadilo mi – sažaljenje- drugih…
ovako …..drugi / javnost / zna da dionice idu gore/ …. nije me brige da li će to biti za tri mjeseca
ili…. duže….ALI! ….bitno je da ONI …koji su nam solili pamet, kritizirali naše odluke o ulaganju
u dionice…sažaljivo i zlobno komentirali naše MINUSE na portfelju…. E..radi njih sam danas
DOBRE VOLJE…..JER CIJELA HRVATSKA ZNA…DIONICE ĆE IĆI GORE !!!!!!!!!!!!!!!!!
A svi navedeni…opet će se žderati radi naših zarada… i ostat će luzeri i dalje……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Na dnevniku HTV1 reče da su ATLANSKA DALEKOVO i IGH dionice koje su naj više pale i da iduća 3do4 mjeseca se očekuje SNAŽAN RAST SVIH SVJETSKI INDEX TAKO I CROBEXA to znači da te dionice očekuje i naj veći rast u idućim mjesecima a to želim također i drugim dionicama.A sad UP CROBEX BAR DO 4000 bodova

Problem optimista na ovom forumu je šta užasno glupo pretjeruju pa ih naravno smatraju luđacima… da si napisao up crobex do 2000 bodova tvoj post bi djelovao malo ozbiljnije, ovako si baš dao gušta dežurnim medvjedima..
Inače..ja nisam čuo da su rekli da se očekuje snažan rast, koliko god želim vjerovati u to, još uvijek mi se ne pričinja… [tongue]
[/quote]

Piši ti šta hoćeš CROBEX mora da naraste 40%da bi bili kao AMERI ilI indexi u EU za toliki postotak je CROBEX pokraden pa ti računaj koje su to razine a ova pljačka što je učinjena neće se zaboravit sigurno stotine tisuća ulagača je pokradeno a dolaze izbori nemojte se čudit da natko bude i odgovarao za ovu pljačku vidili ste GLAVAŠA sinoć nije baš njemu svejedno zna on kako je varao narod pa sad mora mislit i živit stim


Đurica Drobac…… stari, hvala ti …..svi znaju da imam dionice…..dojadilo mi – sažaljenje- drugih…
ovako …..drugi / javnost / zna da dionice idu gore/ …. nije me brige da li će to biti za tri mjeseca
ili…. duže….ALI! ….bitno je da ONI …koji su nam solili pamet, kritizirali naše odluke o ulaganju
u dionice…sažaljivo i zlobno komentirali naše MINUSE na portfelju…. E..radi njih sam danas
DOBRE VOLJE…..JER CIJELA HRVATSKA ZNA…DIONICE ĆE IĆI GORE !!!!!!!!!!!!!!!!!
A svi navedeni…opet će se žderati radi naših zarada… i ostat će luzeri i dalje……

Tko će udarati po asku? Ti koji si u dionicama 100%?[lol]

Krećemo sa kroničnom nelikvidnošću prva tri mjeseca
, a za rast ćemo vidjeti.

25% rasta je iza nas, sad idemo na 1500 bodova, kako je rečeno, i kako TA pokazuje.

Polako kolega, ako svi misle da će rasti, onda će baš suprotno biti. [thumbsup]

Zagorec, po asku će udarati / kad dođe vrijeme/
– fondovi a naročito braniteljski fond
– oni koji su u kešu, tj.prodali portfelje sa minusima, da nadoknade razlike..
– novi investori koje će drugi uvjeriti da je izvrsno vrijeme za kupnju dionica
– strani investitori koji čekaju naš dogovor za ulazak u EU
– pa bogami i ja….. pa nešto keša će se naći u pravo vrijeme..

– kad će to biti….NE ZNAM ! Nemam ništa protiv ako sa još malo keša uđem niže u dokup !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zagorec, po asku će udarati / kad dođe vrijeme/
– fondovi a naročito braniteljski fond
…. braniteljski fondovi spašavaju državu da ne ode u MP3, isto kao i mirovinski
– oni koji su u kešu, tj.prodali portfelje sa minusima, da nadoknade razlike..
………ne znam ,ali mislim da ti koji su velikom minusu, imaju jako malo casha, ili su u marginima
– novi investori koje će drugi uvjeriti da je izvrsno vrijeme za kupnju dionica
…..koji to investitori? Slovenci?…..
– strani investitori koji čekaju naš dogovor za ulazak u EU
….Europa je u recesiji, i jedva drži gaće, a kamoli će ulagatiu strana tržišta
– pa bogami i ja….. pa nešto keša će se naći u pravo vrijeme..
……100% si u dionicama i čekaš rast kao žedan vode….

– kad će to biti….NE ZNAM ! Nemam ništa protiv ako sa još malo keša uđem niže u dokup !

optimum99, 04.01.2009. u 12:46
Krećemo sa kroničnom nelikvidnošću prva tri mjeseca, a za rast ćemo vidjeti.

Pitanje: dal je mali promet, recimo na dlkv, od 3 mil. kn dnevno?

ako se sjetimo siječnja prošle godine, da, jako mali promet…. Al dragi moj kolega, protrgovati 10.000 kom dlkv-r-a dnevno? Koliki bi bio promet da je dlkv na 800, 900 kn?

I tako redom, ATPL, LKPC, IGH, itd… itd… Promet se povećava kako raste vrijednost dionica….BTW. požalio mi se jedan investitor kako nemože utrpati 10 milja a da ne podigne cijenu za 10%…. Tu ti je kvaka međede….

A da ne spominjem margine, koji kad krenu, recimo nakon uzastopnog rasta od mjesec dana, će biti prava napast bull marketa…. jači nego snaga međeda u 2008.g.

Uvjeren sam u lagani rast crobexa, do Uskrsa, na 2000 – 2200 points [shocked]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Zagorec, po asku će udarati / kad dođe vrijeme/
– fondovi a naročito braniteljski fond
– oni koji su u kešu, tj.prodali portfelje sa minusima, da nadoknade razlike..
– novi investori koje će drugi uvjeriti da je izvrsno vrijeme za kupnju dionica
– strani investitori koji čekaju naš dogovor za ulazak u EU
– pa bogami i ja….. pa nešto keša će se naći u pravo vrijeme..

Ma pusti dežurne očajnike… Prije mjesec dana kad sam pisao da ulazim unutra, još dok je crobex bio ispod 1500, podijelili su mi jedinice….

A tim istim nevjernicima ću još uspjeti rasprodati portfelj 2010.g. uz prinos kakvog oni mogu samo sanjati
[bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/4700/Obama-predstavio-plan-gospodarskih-poticaja.html

Biće zanimljivo gledat kako AMERI u idućem razdoblju se zelene i galopiraju prema 10000 a za njma CROBEX biće GAS GAS GAS




Na dnevniku HTV1 reče da su ATLANSKA DALEKOVO i IGH dionice koje su naj više pale i da iduća 3do4 mjeseca se očekuje SNAŽAN RAST SVIH SVJETSKI INDEX TAKO I CROBEXA to znači da te dionice očekuje i naj veći rast u idućim mjesecima a to želim također i drugim dionicama.A sad UP CROBEX BAR DO 4000 bodova

Problem optimista na ovom forumu je šta užasno glupo pretjeruju pa ih naravno smatraju luđacima… da si napisao up crobex do 2000 bodova tvoj post bi djelovao malo ozbiljnije, ovako si baš dao gušta dežurnim medvjedima..
Inače..ja nisam čuo da su rekli da se očekuje snažan rast, koliko god želim vjerovati u to, još uvijek mi se ne pričinja… [tongue]
[/quote]

Piši ti šta hoćeš CROBEX mora da naraste 40%da bi bili kao AMERI ilI indexi u EU za toliki postotak je CROBEX pokraden pa ti računaj koje su to razine a ova pljačka što je učinjena neće se zaboravit sigurno stotine tisuća ulagača je pokradeno a dolaze izbori nemojte se čudit da natko bude i odgovarao za ovu pljačku vidili ste GLAVAŠA sinoć nije baš njemu svejedno zna on kako je varao narod pa sad mora mislit i živit stim
[/quote]

Skačeš sam sebi u usta, očito ni sam ne misliš ono što si napisao… ako crobex naraste 40%, da li je to BAR na 4000 koliko si prije napisao? Evo ja ču ti izračunati – da bi došao na tvojih BAR 4000 mora narast cca 130%.. ajde kalkulator u ruke i malo pažljivije sa izjavama…ovako zaista ne zvučiš ozbiljno..

Očito je da ćemo idućih dana potegnuti jako gore

New Report

Close