Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tebi stvarno treba liječenje, i to je bilo koje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Tebi stvarno treba liječenje, i to je bilo koje.

Sjećam se tako ne davno, govorili su mi to kad je Crobex bio na 5000 bodova. [thumbsup]

Pa ti si udaren.

Preporučam:

a) konstatno onaniranje – permanentemente
b) sex – bilo koji oblik, samo više prestani spamati forum.

i to sve radiš s dopuštenjem onih gore. Vrijeđaš ljude preko pm, jednostavno nisi normalan. Nema druge.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pa ti si udaren.

Preporučam:

a) konstatno onaniranje – permanentemente
b) sex – bilo koji oblik, samo više prestani spamati forum.

i to sve radiš s dopuštenjem onih gore. Vrijeđaš ljude preko pm, jednostavno nisi normalan. Nema druge.

Vidim da je tebi ONANIRNJE pomoglo, ali ne dovoljno.

, ograoman minus je ostao u portfelju. [lol]

Neka Vjeko pogleda moj inbox/outbox pa će vidjeti tko koga vrijeđa.

Kad je Crobex bio na 5000 govorili su mi da sam ovakav i onakav, ali ipak SAM BIO U PRAVU.


Pa ti si udaren.

Preporučam:

a) konstatno onaniranje – permanentemente
b) sex – bilo koji oblik, samo više prestani spamati forum.

i to sve radiš s dopuštenjem onih gore. Vrijeđaš ljude preko pm, jednostavno nisi normalan. Nema druge.

Hehehe Valentine, pa daj se opusti. Pa kaj ti ovaj forum shvačaš ozbiljno? Pa tko bilo šta, što se ovdje napiše shvati ozbiljno zreo je za psihijatriju. Ovo je leglo debila i gotovo svi nekoć ozbiljni forumaši ili su se poptuno lišili pisanja ili su kompletno prešli na zajebanciju i pišu idiotarije zabave radi, neki i pod drugim nickovima itd… jer plivat kontra struje je nemoguće, a zašto bi netko to upoće htio? Ja se ne sjećam kad sam zadnji put napisao ozbiljan post, iako se nikad nisam smatrao niti blizu ovoj kategoriji "ozbiljnih forumaša". Za razmjenu kvalitetnih informacija, razgovora, mišljenja i sl. tu je PM, mail, telefon, i osobna poznanstva, a gotovo sva javna komunikacija na forumu se svodi na retardiranog Barona, njegove multinickove i ostale koji ga zajebavaju ako im se da. I to ti je to. To je suština foruma PD-a. Zašto je to tako? dijelom smo krivi svi skupa, ali dijelom i moderatori koji nikako ne uspijevaju nači lijek za ovaj otrov. Neki su forumaši čak zaigrali nagradnu igru "prepoznaj Barona" na topicu "Poruke za moderatore" i tamo si dijele bodove i sl. Inače… Baronu uvijek možeš napisati "5 kn". On će znati o čem se radi [smiley]

I'LL BE BACK



Tebi stvarno treba liječenje, i to je bilo koje.

Sjećam se tako ne davno, govorili su mi to kad je Crobex bio na 5000 bodova. [thumbsup]
[/quote]

Stalno trubiš jedno te isto,da je Crobex na 1.bodu,ti bi drukao da treba doći do nule kolega barončiću,a te tvoje analize više niti ne otvaram,odmah ti opalim keca po bidu,a šteta što ti ih mogu dati samo 3 u jednom danu. [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Mene obožava i šalje mi ljubavne poruke, valjda zbog avatara.

Jel mu skuhate paštu šutu koji put? Da nije dijete gladno kad se igra kod prijatelja na kompjuteru? [lol] [lol]

I'LL BE BACK

Na dnevniku HTV1 reče da su ATLANSKA DALEKOVO i IGH dionice koje su naj više pale i da iduća 3do4 mjeseca se očekuje SNAŽAN RAST SVIH SVJETSKI INDEX TAKO I CROBEXA to znači da te dionice očekuje i naj veći rast u idućim mjesecima a to želim također i drugim dionicama.A sad UP CROBEX BAR DO 4000 bodova

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=95879

Sad kad počmu da se vraćaju one 100-ne tisuća mali ulagača to će stvarno biti ljepo gledat nakon dugo vremena ima danam se CROBEX zeleni a oči odmaraju

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=95879

DAW JONES potonuo u 2008god 36,8% a CROBEX 70% ne da su nas POKRALI već su nas MASAKRILALI

http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/4667/Na-Wall-Streetu-najveci-rast-u-dva-mjeseca.html

Svi se vesele DAW JONES-u nadam se da će i CROBEX isto

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/4663/Prostitutke-u-Pragu-primaju-bonove-za-hranu.html

Nesmije posao da trpi zbog krize

New Report

Close