Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo nek je većina ekipe u cashu, milo mi je to za čut! [thumbsup]

A di će tržište? A dolje valjda… ak su svi u cashu… [rolleyes]

I'LL BE BACK


Biti će tu svašta. U ponedjeljak očekujem rast, jer se sve danas zeleni……..ali vrli svjetski alalitičari kažu ovo:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5b37a4f0-22b8-4eb8-8782-fec8f1865096&open=sec

jedno je što svjetski analitičari govore o makroekonomiji (btw pročitajte si što Kostolany misli o njima) a sasvim nešto drugo je kako će se ponašati burza. Neiskusni ulagači jedno s drugim poistovjećuju. No možda je ovaj put iznimka. Možda je ovo totalna i ultimativna kriza svih kriza ikad. Nešto što Kostolany nije proživio (a proživio je 1929) pa možda ni on ne zna. [bye]

I'LL BE BACK


A i ti moj Gosparu pricas sa baronkom… radije mu daj pet kuna… no sto raspravljas s redikulom…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



A i ti moj Gosparu pricas sa baronkom… radije mu daj pet kuna… no sto raspravljas s redikulom…
[/quote]
Ma nije to valjda on? Još uvijek isti nick? Čudno…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


samo nek je većina ekipe u cashu, milo mi je to za čut! [thumbsup]

A di će tržište? A dolje valjda… ak su svi u cashu… [rolleyes]

Drhtavci su se nakupovali dionica zadnjih mjesec dana, vrijeme je po Kostolany-u da prijeđu u ruke

čvrstih. [thumbsup]

Većina je u dionicama i očekuje rast
. Znaš li šta to znači?

Vaš link

Na Tržištu novca ponuda veća od potražnje

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


Vaš link

Na Tržištu novca ponuda veća od potražnje

A mirovinci se krcaju obveznicama. Hm [embarass]

Kriza , da li je gotova?

“U 2009. propada više od 1600 trgovaca na malo”

Pad osobne potrošnje pogurnut će u 2009. u propast više od 1.600 trgovaca na malo, što će rezultirati tisućama otkaza i zatvaranjem najmanje svake desete trgovine, pokazali su rezultati najnovijeg istraživanja.
Vaš link

Ameri cepaju gore ko ludi, idemo AP AP AP AP AP AP AP AP

šteta što je danas burza zatvorena

ameri prebili 9k, pad s 11 od rujna na 9 i nije neki pad a toliki problemi ih tište
mi smo više strahovali ak njihov GM bankrotira od njih samih
bas smo senzibilni

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Gledam sad indexe EU i AMERA pa ako naši ne odrade sledeći tjedan treba svu tu bandu na GOLI OTOK spakovat doživotno odmah

Ameri su već (S&P) od 20.11.2008 kada je bio (bar lokalni) minimum, u plusu već 25,75 % – da li je bull market prije više od mjesec dana kod njih počeo… ili je tek tzv. bull trap ovo što gledam, vrijeme će pokazati…

US gospodarstvo dno još nije dosegnulo, međutim tržište se uvijek bar kvartal do dva ranije počne kretati u smjeru prema gore… tako da, bit će zanimljivo vidjeti što će nam donijeti 2009. (u svijetu),

a što će donijeti nama u RH… e to ćemo tek vidjeti – jako puno ovisi o nama samima, može biti dobro, a može biti i toliko loše koliko to ovdje ili malo tko percipira ili bit će prije kao i ja ne želi izazivati paniku pa ne detaljizira baš o svemu.

Sve ovisi o nama: našoj Vladi – koliko će slijediti preporuke HNB-a i uspjet izbjeći MMF kao i nova eurska zaduživanja, te ništa manje našim građanima – koliko će uspješno preživjeti bez uzimanja novih kredita uz odgovorno vraćanje postojećih, ne kupujući strane proizvode a pojačano kupujući domaće proizvode, sve to bez zaduživanja nego od čiste plaće dobivene iz uspješno zadržanog radnog mjesta. Ovo zadnje je glavni problem – jer građanin teško na to može utjecati dok će gospodarska stvarnost ići protiv toga.

New Report

Close