Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sretna Nova godina svima, puno zdravlja , sexa , i poslovnih uspjeha u 2009 ,
eh da i to da fond menadžerima ostane kokaina u nosu do ponedjeljka ,
pa da poviču ko Goca Jurić u tunelu kad si zabije onaj šećer — ajmooooooo pa natjeraju Crobia do bar 2000 [thumbsup]

smanjuje se minus.......


pa da poviču ko Goca Jurić u tunelu kad si zabije onaj šećer — ajmooooooo

Takvo šta može izreći samo onaj kreten Mamić, a meni je žao što i vi ponavljate za njime takve gluposti.
Dijabetičari si sigurno ne zabijaju šećer nego baš naprotiv, inzulin koji previsoki šećer raznosi po organizmu i razgrađuje ga, a u trenutku povišenog šećera u organizmu bi dodatno ubrizgavanje još šećera vjerojatno značilo momentalnu smrt!

Tako da se nadam da nitko, pa ni naši fond manageri, neće slijediti vaše i Mamićeve savjete!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Jel me netko tražio?

Dragi kolega ono je bila jedna figurativna parabola.
Nemoj te se držati za i vagati baš svaku riječ.
Dozvolimo na ovom našem otvorenom tržištu kapitala i slobodu pjesničke riječi te otvorenost svih medija za sva i svačija mišljenja.

Sve najbolje tijekom cijele 2009. godine.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Neka nam ove četiri sretne sedmice preokrenu minuse u portfelju.
Puno zdravlja, sreće, pameti u 2009. Love ko zna?

Financijska kriza u punom zamahu: Duboko udahnite, ni u 2009. nema predaha

Iza nas je jedna od financijski najizazovnijih godina za mnoge. No, je li mukama kraj? Analitičari kažu da nije. Reuters donosi kako nas u narednoj godini očekuje još patnje, dok se crna izvješća nižu: novi bankroti, dugovi i neprospavane noći očekuju nas, kažu analitičari, i 2009., pogotovo u njezinu prvom dijelu.
Vaš link

@baron

ne bi trebalo smetnuti s uma da lose vijesti vise ne izazivaju daljnje padove.

zadnja bull shit vijest je ona o vise nego ocekivanom povecanju jobless claims u americi.

a taj dan je sp 500 rastao za 2%.

cudno kaj ne?


Takvo šta može izreći samo onaj kreten Mamić, a meni je žao što i vi ponavljate za njime takve gluposti.
Dijabetičari si sigurno ne zabijaju šećer nego baš naprotiv, inzulin koji previsoki šećer raznosi po organizmu i razgrađuje ga, a u trenutku povišenog šećera u organizmu bi dodatno ubrizgavanje još šećera vjerojatno značilo momentalnu smrt!


Je, ali postoje hiperglikemija i hipoglikemija. Ne radi se samo o visokom šećeru, već i o ljudima koji pate od niskog šećera u krvi.

Uspu – Sretna Nova svima, a ne samo njima.

If something is too good to be true...it probably is.



@baron

ne bi trebalo smetnuti s uma da lose vijesti vise ne izazivaju daljnje padove.

zadnja bull shit vijest je ona o vise nego ocekivanom povecanju jobless claims u americi.

a taj dan je sp 500 rastao za 2%.

cudno kaj ne?

Jesli li siguran da loše vijesti ne izazivaju padove?! [shocked]

Možda ne, slijedećih mjesec dana, kad ćemo imati stagnaciju i lagani pad, kako mi tako i Ameri

Europa.

Ako smo mi pali sa 5400 na 1700 u godini dana, a najavljuju još goru recesiju u 2009., kako može itko

tvrditi da ćemo rasti, ili da nećemo padati ispod 1000 bodova. [cool]

Da li netko zna zašto obavezni mirovinski fondovi u zadnje vrijeme prebacuju dionice na dobrovoljne mirovinske fondove? I obratno koliko vidim.

who dares, wins

Tek dolazi prava frka na burzama zajedno sa recesijom, ovo pred kraj 2008. je bila uvertira!

Dok europa praši zeleno, mi spavamo. Ajde nadam se da ćemo to u ponedjeljak nadoknadit.
Sretno svima.

Scio me nihil scire


Da li netko zna zašto obavezni mirovinski fondovi u zadnje vrijeme prebacuju dionice na dobrovoljne mirovinske fondove? I obratno koliko vidim.

Za pretpostaviti je da su OMF pod nečijim pritiskom (valjda stoga sumanuto kupuju obveznice), dok se dobrovoljna mirovinska štednja valjda smatra manje nadziranim poslom u RH?!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close