Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.752,11 -0.37% 162.323.622,47 kn 79.889.277,74 kn 68.822.895,98 kn 13.611.448,75 kn

ZSE
CROBEX 1.752,11 -0,37%
CROBIS 90,01 -0,56%
Redovni promet 26.110.768,26
Instituc. promet 68.822.895,98
Ukupni promet 94.933.664,24
Sentiment: 41 | 7 | 39
Hm, nekaj tu ne štima.

who dares, wins

SRB – +3.51%
BiH – +2.15%
CG – +17.15%
SLO – +1.41%

Jedino smo mi u minusu!Stvarno smo banana država!




Sutra istječe LOCK-UP za dionice HT-a, ako se ne varam.

Nadamo se da ne bude masovne prodaje.
Onda bi mogao Crobex jako zaroniti, jer je HT bitno u indexu.

Prema predtrgovanju HT će zaroniti. Veliki nalozi na prodaji.
[/quote]
Crobex -0,37%
Bravo kolega.
Vi ste ono Baron.
Jedini ste pogodili današnje kretanje, od ovih silnih bezrazložnih optimista koji su za niškoristi.

Od sada pratim samo vaše poteze [thumbsup]
[/quote]

Barone ovaj ti je najjači do sad……jedan post barona u tri nicka…..da te nema
nebi bio forum kakav je nekad bio….


http://business.hr/Default2.aspx?ref=topcomm&ArticleID=a1e3cf08-bc77-435b-8156-aef0c1b20012

Opet krivi mali ulagači zašto više ne napišu da je HDZ sve upropastio i gotovo a ne stalno jedno te isto KRIV MALI ULAGAČ

koliko je za vidit mali ulagaci su svoje ili prodali ili prodaju ali sigurno vise ne kupuju za duze vrimena.. jednostavnije a i pametnije je to lipo potrosit u ovo blagdansko vrime nego gledat kako se i ono sta je ostalo moze izgubit… a fondovi…. hahaha… pogledajte samo izvjesca… iako je krivulja skoro pa ravna oni samo grabe u minus sa povremenim jakim plusevima (valjda da se neki njihovi mogu izvuc)… oni su proslo svrseno vrijeme a mirovinki ako ne igraju kako tata kaze brzo ce u lance… [bye] [pray]


Verdi, svi se boje preuzimanja …a Medika najviše CELESIA..

Ko je taj celesi? Neka firma za lijekove? Prvi put čujem. Mogla bi Pliva tj. Teva stvarno da proda svoj dio nikad se ne zna.

who dares, wins

http://www.index.hr/vijesti/clanak/velika-prijevara-hypo-real-estatea–slijedi-istraga/415338.aspx

ovo me podsjeća na lukovića i njegovu prodaju svih svojih dijonica zabe pred potvrdu
katastrofalnih godišnjih izvješća zapadnih banaka….no on je prodo svoje jer je prvi pri
infou al me zanima kak je to uspio nagovorit mirovince da kupe od njega a trebali bi si
bit dobri……nedavno čitam njegov intervju u jutarnjem i bljuzgotine o povjerenju u
banakarski sustav, a novinarka valjda vesela i ponosna kak radi intervju sa glavnim
facama….da povraćaš od gadosti….

PRIJEDLOG ZA POKRETANJE STEČAJNOG POSTUPKA
29.12.2008. 13:00
St-98/08 (prethodni postupak)
Predlagatelj: LARUS d.o.o., Zadrar
Dužnik: AUTOBUSNI PROMET d.d., Varaždin
Sudac: Jasna Lekić (soba br. 226/II)

Ovo je prilično loše za sve nas, a ni građevinarima neće biti svejedno… [angry]

Zaba povećava kamatne stope na kredite građana

Najveća korekcija bit će kod stambenih kredita u kunama gdje će kamatna stopa umjesto trenutnih 6,3 iznositi 8 posto

Vaš link


http://www.index.hr/vijesti/clanak/velika-prijevara-hypo-real-estatea–slijedi-istraga/415338.aspx

ovo me podsjeća na lukovića i njegovu prodaju svih svojih dijonica zabe pred potvrdu
katastrofalnih godišnjih izvješća zapadnih banaka….no on je prodo svoje jer je prvi pri
infou al me zanima kak je to uspio nagovorit mirovince da kupe od njega a trebali bi si
bit dobri……nedavno čitam njegov intervju u jutarnjem i bljuzgotine o povjerenju u
banakarski sustav, a novinarka valjda vesela i ponosna kak radi intervju sa glavnim
facama….da povraćaš od gadosti….

ma nije moguće da ti se još povraća od toga,pa tome ima skoro godina,to si već trebao zaboraviti,pa to je sve bilo legalno i po zakonu,nisi ti prosječna ovčica sitnog zuba koja zaboravlja unazad par dana,
meni se želudac već oporavio,već sam spreman i na kupovinu takvih po ovim cijenama,što misliš koliko će Frenki kupiti za 20-ak miliončeka koje je vjerojatno dodatno oplodio kroz godinu kao sposoban bankar,ajde ti opet na školjku,vidim ja da ti je muka, kad krene u kupnju Za(za) ba(badava)


Ovo je prilično loše za sve nas, a ni građevinarima neće biti svejedno… [angry]

Zaba povećava kamatne stope na kredite građana

Najveća korekcija bit će kod stambenih kredita u kunama gdje će kamatna stopa umjesto trenutnih 6,3 iznositi 8 posto

Vaš link

kaj se svi čudite ko da se sranja događaju u drugoi galaksiji.sretna 2009. godina

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ljudi loše je u zemlji
evo nam posejdona na htv 1

hehehe

Postanite Eu-robovi

ja ti za 4% ne želim ništa više pisati,ili popravljaj ocjenu ili idem spavati

New Report

Close