Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BELEX15 573,04 +6,43%

Ovi su otkinuli skroz na skroz.

who dares, wins


Otvaranje -0,04%
Po otvaranju se dan poznaje.
HT je zaronio, kako sam rekao.

Pogodili ste kolega.
-0,12%
Polako tonemo. Ipak ništa od probijanja 1800 bodova.

Lopovluk dalje na djelu



Otvaranje -0,04%
Po otvaranju se dan poznaje.
HT je zaronio, kako sam rekao.

Pogodili ste kolega.
-0,12%
Polako tonemo. Ipak ništa od probijanja 1800 bodova.
[/quote]Ma daj prestanite pričati gluposti – smiješni ste !
[smiley]

Kod mene na hiti piše 51 mil redovnog prometa a koliko ja vidim može se zbrojiti otprilike 10-12 mil ima li neki matematičar da malo pojasni?

IMT?




Otvaranje -0,04%
Po otvaranju se dan poznaje.
HT je zaronio, kako sam rekao.

Pogodili ste kolega.
-0,12%
Polako tonemo. Ipak ništa od probijanja 1800 bodova.
[/quote]Ma daj prestanite pričati gluposti – smiješni ste !
[smiley]
[/quote]

pusti, dat cemo mu 5 kn….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Kod mene na hiti piše 51 mil redovnog prometa a koliko ja vidim može se zbrojiti otprilike 10-12 mil ima li neki matematičar da malo pojasni?

Redovan promet povećao se na 39,02 milijuna kuna, zahvaljujući golemim transkacijama državnim obveznicama.

Tako je redovan promet dionicama ostao na mršavih devet milijuna kuna, dok su vlasnike promjenile 30 milijuna kuna vrijedne državne obveznice. Po 8,85 milijuna kuna prometa ostvareno je obveznicama sa dospijećem u 2013. i 2015. godini.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ovih 52 m prometa
jel to greška ili…
na čemu je ostavren ako nije greška

obveznice

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Kod mene na hiti piše 51 mil redovnog prometa a koliko ja vidim može se zbrojiti otprilike 10-12 mil ima li neki matematičar da malo pojasni?

Redovan promet povećao se na 39,02 milijuna kuna, zahvaljujući golemim transkacijama državnim obveznicama.

Tako je redovan promet dionicama ostao na mršavih devet milijuna kuna, dok su vlasnike promjenile 30 milijuna kuna vrijedne državne obveznice. Po 8,85 milijuna kuna prometa ostvareno je obveznicama sa dospijećem u 2013. i 2015. godini.
[/quote]
zar to ne bi trebao biti institucionalni promet ja trenutno vidim redovnog prometa 52 mil i institucionalnog 33 mil ukupni promet 85 mil.

IMT?

HT popušta pod pritiskom
Top bid
CIJENA KOLIČINA
206,50 59
206,13 72
206,10 42
206,01 100
a i evidentna je nekakva težina i nervoza na TK iako su svi vanjski indexi zeleni

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Štampa Šuki, ako ovako nastavi onaj tko to kupi moći će sa njima samo obrisati dupe.
Nije mi jasno tko si ti luđaci koji to kupuju pa zar nije bolje kupiti HT ili nešto slično.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close