Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Tragedija nas hrvata i jest u tome što radije kupujemo tuđe nego svoje!Mi smo dobre sluge a jako loši gospodari. To je osnovni razlog što nam je grobi pao na ovako niske grane.
Ove godine ćemo se mi dioničari s gorčinom spominjati a sljedeća neka bude puna zelenila!
Sretan Božić i nova godina svim dioničarima i neka ovu staru što prije zaboravimo!

zaboraviti nikako, jer će nam nekada zatrebati ovo iskustvo,a oprostiti joj možemo obzirom da je na isteku,a u 2009 nas možda čeka

šanto, 24.12.2008. u 09:06
varšavski ugovor
.
Sretan Božić i nova 2009 godina uz slogan OTPUSTIMO REMEN
[/quote]
Koliko mi je poznato Atlantska plovidba ove godine je naručila 5 brodova u inozemstvu, jer kupujmo Hrvatsko ne pali jer je preskupo.
[/quote]
Sad bi bili sretniji da nisu naručili, tako im i treba neka zapošljavaju koreance. Ljudi kupujmo hrvatsko ako postoji hrvatski proizvod ako ne, kupi što povoljnije. Nemamo Alpi zato idemo u Alpe na skijanje a oni dolaze kod nas na more jer nmaju more i to je to.


Sada bio u šopingu u Rijeci na Škurinju – tri marketa blizina: Lidl i Merkator –
skoro prazni (u Lidlu bio prvi put – asortiman katastrofa ,muškarac na blagajni ,10 kupaca ,10tak parkirani auta)
Merkator (pogledao letimično samo poluprazan parking u garaži)

A KONZUM pun ko šibica al doslovice pun da puniji nemože….sve blagajne rade i tako…
Ispred mene čovijek u KNZM kupio stvarno puno vina Belje jednu 7-8 kom onih po 5 litara…

A meni toplo oko srca i ja danas dokupio 109 kom po 99,88 –
prvo sam htio ZVZD ali netko me lipario par puta – stavim 3 kom po 3630 a on 5 kom. samo 1 lipu više i tako par puta pa sam tako odustao i kupio BLJE..I ako čita ovo nek se javi tko je , neljutim se ništa samo zašto 1 lipu više da mi kaže?

Uglavnom lijepo je bilo vidjet da ova dva strana nerade kako treba a Todin KNZM radi luđački –
iako se Todo obogatio kako je – ipak je on naš a i u KNZM su glavne perjanice naše dionice
LEDO,ZVZD;BLJE i druge… a i zapošljava jako puno ljudi …………

ČESTIT BOŽIĆ svima na forumu i jako jako puno zelenila na ZSE u novoj 2009. od srca..
Goldy

Ja isto kupujem sve naše al nikako u Konzumu. A zašto. Zato jerbo u Knzm-u ljudi imaju najjadnije plaće ( osim Getroa) i zato što su sitne duše, zato što hrvatskim dobavljačima diktiraju cijenu po kojoj će kupiti od njih, zato što im plaćaju nakon 90 ili 120 dana, i zato što su vjerojatno najveći uvoznici prehrambenih artikala u Hrvatskoj. Skoro svaki njihova robna marka ti je stranjska. A Konzum ti je pajdo pun zato jerbo je svako državno, gradsko poduzeće, a i mnoge firme od kojih KNZM kupuje od KNZMa kupilI bonove koje su isplatili kao dio Božićnice. E da naravno da su dobavljači za sve državne, gradske ili više manje državne firme. Ma što ne bi kupova u Billi, jerbo je tamo osoblje najljubaznije ( valjda imaju dobre plaće) ili u švapskom DM-u, koji prodavačicama dade 7000 kn plaće. Informacija je provjerena, prijateljica mi tamo radi. A ovi jadnici iz Agrokora imaju para ko krez jer je Konzum sigurno naš najprofitabilniji lanac al su tako bijedni da prodavačicam daju mižeriju od plaće. Jebeš ti takav posa. Zbog svih ovih razloga mislim da je njihova dionica buy, al baš zbog tih razloga je neću uzet.

[sad]

Đukaneeeeeeee
Oćeš li danas opet IGH unerediti.
E moj Đukaneeeeeee [angry]

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!



povjerenje u državu je osnova premisa kupnje bilo kojeg papira. Ako ne vjerujete u državu u kojoj živite, pitanje je zašto u njoj uopće živite. A tek sekundarno zašto trgujete papirima.

Kad počnu ovakve moralne rasprave, onda obično ide korekcija.
[/quote]

Barone dosaso prestani me maltretirat sa zahtjevima za prijateljstvo, reko sam ti već 7 puta.

Alo moderatori, jer možete ignore funkciju uvest pa da se ovaj dopisuje sam sa sobom. Pa ovu dosadu ni medvjedi katastrofičari ne čitaju.

I'LL BE BACK

Pozdrav svima i iduće godine rast, rast, i samo rast!
Krepat ma ne prodat!

Danas se nebu skupilo ni 10 milja prometa (ma ni sa obfeznicama Min. financija).

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

– danas trgujemo samo do 13 sati !

Današnji dan na Zagrebačkoj burzi obilježen je izrazitio visokom likvidnošću


– danas trgujemo samo do 13 sati !

Hoćeš reći da danas "NE trgujemo" do 13 sati?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.754,16 -0.15% 2.812.010,53 kn 2.812.010,53 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://slike.hr/slika/screenshot0950.bmp

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj



– danas trgujemo samo do 13 sati !

Hoćeš reći da danas "NE trgujemo" do 13 sati?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.754,16 -0.15% 2.812.010,53 kn 2.812.010,53 kn 0,00 kn 0,00 kn
[/quote]
pa ja sam trgovao – malo DLKV, malo LEDA, malo ATPL a za dalje ćemo vidjeti.


http://slike.hr/slika/screenshot0950.bmp

Dragi prijatelju!
Kak je krenulo zadnje vreme, začas bumo imenjaci, ka me razmeš. [wink]

Sretan Badnjak, Božić i Štefanje svima!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close