Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas ćemo oko nule. Pad je nerealan.

Na burzi nema realnosti i logike.
Kao što je rally bio realnost, tako je korekcija realnost, ili nerealnost.

Gledam naslov business.hr (tiskano) i mogu zaključiti samo jedno za naše tržište kapitala, a to je, iako ne mora značiti da je dno dotaknuto, na loše vijesti (barem tog tipa) ne reagira tržište značajno. Današnja korekcija je posljedica pada USA i manipulacije nekih igrača, vidljivo po predotvaranju.
I dalje ovisimo o događanjima na USA i prema tome se povodimo. Moguće je da ćemo dotaknuti i 2000, ali i pasti ispod 1400. Ako i kada prođe bailout, vjerojatno će i USA probiti 9000, a mi dotaknuti 2000. Sve je manje postova, sve je manje onih koji pišu, a to je dobro.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Paničari izašli? Možemo sada nastaviti sa rastom?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

@DiAbLeRo
Ne…
Pa ljudi jel vi gledate Dnevnik i pratite ostalu štamp?
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…
Na temelju čega bi rasli?
Sorry, možda sam crnjak, ali daj me pliz uvjeri u suprotno!


Danas ćemo oko nule. Pad je nerealan.

Slažem se da ćemo oko nule.Međutim,s obzirom na pad Amerikanaca,Evropu koja je u minusu više od
1%,kao i blokadu Slovenaca trebao je biti značajni pad.Čak i na današnji dan nije se moglo kupovati
po značajnijem diskontu.Bez obzira na jučerašnji minimalni pad ,kao i eventualni današnji izgleda da
je došlo do promjene sentimenta.Sve više dionice ulaze u čvrste ruke pa bi vrlo lako moglo doći do značajnijeg rasta slijedećih dana.



@DiAbLeRo

Ne…
Pa ljudi jel vi gledate Dnevnik i pratite ostalu štamp?
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…
Na temelju čega bi rasli?
Sorry, možda sam crnjak, ali daj me pliz uvjeri u suprotno!

svi otkazi u hr, eu i šire su već ugrađeni u cijenu dionica na zse, jedino šta se može desiti da tu i tamo nešto bljesne, i podigne cijenu, svi misle da će baš njihova uzdanica bljesnuti i od tuda Vam rast, mada ima još nekih razloga ovo je jedan od glavnih

************************* Soldi su vajka va modi *************************


Paničari izašli? Možemo sada nastaviti sa rastom?

paničari izašli ? Drugi paničari ušli?
Crobex
-1,33%, novo dno

odoh na feštu a vi se držite.
malo sam kupovao i još ima naloga koji čekaju ako bude niže.

http://www.poslovni.hr/104089.aspx

Kolko bi onda trebali dobit ovi naši trgovački suci..-…



@DiAbLeRo

Ne…
Pa ljudi jel vi gledate Dnevnik i pratite ostalu štamp?
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…
Na temelju čega bi rasli?
Sorry, možda sam crnjak, ali daj me pliz uvjeri u suprotno!

Evo uvjeravaju vas sa ocjenom 1%.
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…

Kao što bi Francek reko "Guske u magli", na žalost moram kazati.



Danas ćemo oko nule. Pad je nerealan.

Slažem se da ćemo oko nule.Međutim,s obzirom na pad Amerikanaca,Evropu koja je u minusu više od
1%,kao i blokadu Slovenaca trebao je biti značajni pad.Čak i na današnji dan nije se moglo kupovati
po značajnijem diskontu.Bez obzira na jučerašnji minimalni pad ,kao i eventualni današnji izgleda da
je došlo do promjene sentimenta.Sve više dionice ulaze u čvrste ruke pa bi vrlo lako moglo doći do značajnijeg rasta slijedećih dana.
[/quote]
Pola malih investitora je na PBZ investoru kojem je danas riknuo server!
Vidjeti ćemo što će se dogoditi kada proradi

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




@DiAbLeRo

Ne…
Pa ljudi jel vi gledate Dnevnik i pratite ostalu štamp?
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…
Na temelju čega bi rasli?
Sorry, možda sam crnjak, ali daj me pliz uvjeri u suprotno!

Evo uvjeravaju vas sa ocjenom 1%.
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…

Kao što bi Francek reko "Guske u magli", na žalost moram kazati.
[/quote]

Nisu oni guske u magli, nego bi željeli nas uvesti u maglu… da nam prodaju svoje dionice… a onda će krenuti druk na dolje…viđeno tisuću puta… [lol]

New Report

Close