Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3205852/index.do

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

NEDOSTAJU VIJESTI IZ KOMPANIJA……

Nakon šturih objava podataka oko kupnje dionica za trezor, investitorima nedostaju aktualne vijesti
iz kompanija koji bi mogle utjcati na njihovu odluku o trgovini pojedinih dionica…
Vijesti o tekućim problemima koje pojedine kompanije zaokuplja pomogle bi i oko rasta Crobexa, budući
da su kvartalni izvještaji o radu bili ohrabrujući..

Općenito, se može reći da ne postoji mnogo kvalitetnih informacija o pozicijama , financijama,
planovima i ulaganjima vodećih hrvatskih i ostalih kompanija u kojima domaći investitori imaju
udjele.
Što se između ostalog događa u Ingri, Adrisu,Hidroelektri,viaduktu,Ledu..Belju, itd.itd…
ne zna se previše, jer su bitne informacije u drugom planu obzirom na financijsku , a kod nas
i političku i vanjskopolitičku krizu…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ATPL, ERNT, HT – kupnja debelo viša od prodaje
[shocked]

koja je ovo luda burza, počeli smo sa -0,71% a sad smo na 0. uskoro će valjda biti plus. isto i jučer. valda fondovi pumpaju prinose pred kraj godine i ne dozvoljavaju pad dionica

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL


koja je ovo luda burza, počeli smo sa -0,71% a sad smo na 0. uskoro će valjda biti plus. isto i jučer. valda fondovi pumpaju prinose pred kraj godine i ne dozvoljavaju pad dionica

Prinose..??? [wink]



koja je ovo luda burza, počeli smo sa -0,71% a sad smo na 0. uskoro će valjda biti plus. isto i jučer. valda fondovi pumpaju prinose pred kraj godine i ne dozvoljavaju pad dionica

Prinose..??? [wink]
[/quote]

Da, kad kupiš nešto to ti je prinos, nisi znao? To ti je ta Nova Logika.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

ZSE
CROBEX 1.743,95 +0,01%
CROBIS 89,20 -0,45%
Redovni promet 9.665.896,69
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 9.665.896,69
Sentiment: 22 | 2 | 20

who dares, wins


koja je ovo luda burza, počeli smo sa -0,71% a sad smo na 0. uskoro će valjda biti plus. isto i jučer. valda fondovi pumpaju prinose pred kraj godine i ne dozvoljavaju pad dionica

Smiješno ali istinito, evo crobex na +0,35% [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Božićni rally je počeo.
Nikad više na 1500 zasigurno.
Ugodan dan

MOLIO BIH SVJEDOKE VRIJEĐANJA BARONA OD STRANE KORISNIKA KNELETA; I PRIZIVANJE SODOMIJE I INCESTA OD STRANE FORUMAŠA ALEXANDERA (KNELE), NEKA MI SE JAVE RADI PODIZANJA TUŽBE. HVALA......http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1522&pg=48&#post714108

Mi Hrvati trebamo napraviti ono što je najbolje i što možemo, a to je da bojkotiramo odlazak u Sloveniju bilo da se radi o shopingu ili o skijanju. Trebamo bojkotirati proizvode iz Slovenije.
U Hrvatskoj možemo organizirati bojkot slovenskih proizvoda, ali i odlazak u slovenske shoping centre, sve dok Slovenija ne nauči koliko je bolno to što rade, jer blokadom kupovine ili bojkotom odlaska na slovenska skijališta učiniti ćemo isto kao i što je crna zajednica u SAD-u napravila tijekom 1960-ih….

http://broj.tk

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Mi koji živimo uz pogranična područja sa Slovenijom, uviđamo da uopće nam nikakih poteškoća oko
granica…već se radi o zadojenom i frustrirajućoj plitici Slovenije..koja ima problema i strah zbog teritorijalne i kulturne manjine u vlastitoj državi.
Nakon što se policija smirila sa nama koji smo vozili po njihovim cestama, problem Slovenije je
dublji nego što izgleda… Slovenija na očigled propada i stagnira.Zatvorene su gotovo sve krčme
prema Austriji koje smo posjećivali, a veliki lanci zatvorili su sve male trgovinice..poljoprivreda je
smiješna, turizma nema, hoteli koma..Ljubljana mali , hladan grad , koji bi htio sličiti na zapad.
Ljudi su pesimistični..okrenuti Austriji gdje traže posao, te trgovini prema Srbiji i Hrvatskoj..
Osim rijetkih prirodnih ljepota… jad i bijeda..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Slovenija na očigled propada i stagnira.Zatvorene su gotovo sve krčme
prema Austriji koje smo posjećivali, a veliki lanci zatvorili su sve male trgovinice..poljoprivreda je
smiješna, turizma nema, hoteli koma..Ljubljana mali , hladan grad , koji bi htio sličiti na zapad.
Ljudi su pesimistični..okrenuti Austriji gdje traže posao, te trgovini prema Srbiji i Hrvatskoj..
Osim rijetkih prirodnih ljepota… jad i bijeda..

Ništa od ovoga u Sloveniji nisam primjetio.. Ljubljana je predivan grad i zaista i djeluje evropski..u svakom slučaju puno više nego Zagreb! Ne znam, ne kažem da možda nisi u pravu sa ostalim zapažanjima.. ali ako misliš da je njihova poljoprivreda smiješna – pa što je onda s našom..??? Pogleda njihova sela, pogledaj naša.. Njihovi veliki lanci su krcati hrvata, jednako kao i krčme koje spominješ.. ne znam, imamo potpuno drugačiji dojam..
a sad dajte kolce ako sam vas iživcirao…
[huh]

New Report

Close