Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vas nekoliko koji redovno komentirate stanje na ovoj našoj nesretnoj burzi postali ste previše stereotipni pa vas više nitko ne shvaća ozbiljno! Svatko navlači vodu na svoj mlin.Dajte budite malo manje sebični barem u ovo božićno vrijeme!

[color=blue][/color]vizionar


(Stanislav)
Nama je tek sada izgleda,došlo iz guz*** u glavu (što se tiče dionica),da je sve toliko palo i puno više nego je trebalo,i da ne treba vječito samo prodavati radi panike i vijesti,jer nakon svakog pada,i općenito,crnila u životu,mora doći oporavak.
Ovo sada ovih dana mali dižu cijene,dok veliki stoje postrani i prate male igrače i prate ih jel ima panike,a panika se smiruje. A kada se mali "psihički" potpuno stabiliziraju,onda će tom rastu pomoći i veliki dečki,a vjerujem da je najgore iza nas,a sada samo polako gore,i sa malim prometima.

Pogledaj si Sloveniju, Srbiju, Bosnu i ostale zemlje i shvatiti ćeš da je ovo insceniran rast bez ikakvih temelja, koji bi trebao pobuditi zainteresiranost ulagača.
To je dobro jer bi u protivnom otišli k vragu.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

Šta mi imamo s njima ,danas odličan promet

nešto se kod nas kuha, kuha se domaća juha! kupujte domoće proizvode samo ako su kvalitetniji i jeftiniji! kupujte kvalitetne domaće dionice a ne propale strane tvrtke, e zato je kod nas ovakovo stanje a sutra možda i bolje1

dan je pametniji od noći

Kada smo svakodnevno padali po 5 i više postotaka,i to mjesecima,onda nije nikome valjalo,jer smo padali,jer svi su prodavali,i veliki i mali,vladala panika do bola,a sada opet inscenirano rastemo,kao što kažeš kolega Stanislav,a kakav bi bio onaj drugi rast ako je ovo inscenirani. A kada smo rasli (do početka ove godine) opet je bilo prenapuhano. Tko bi nama svima ugodio,kada smo uvijek nezadovoljni i vječni kritičari za nešto.
Ali svatko ima svoju glavu da razmišlja,i od 1000 pročitanih postova,i pozitivnih i negativnih,svatko može naći neki zaključak,ako to želi. [proud]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=0d18ffdb-2ff6-41bd-8a60-e4585b461667&ref=lastadd

Sad će biti manje plaćeni oglasa

dansa završavamo preko 1700, čini mi se opet rast oko 3%, a promet će biti veći nego jučer, znači da rastemo polagano i raste polagano i promet.
moraće ti ići do nove godine i brže jer je ostalo još malo radnih dana na burzi te se trebaju nakupiti dok još ima po ovim cijenama.
NEMA PRODAJE!

dan je pametniji od noći


dansa završavamo preko 1700, čini mi se opet rast oko 3%, a promet će biti veći nego jučer, znači da rastemo polagano i raste polagano i promet.
moraće ti ići do nove godine i brže jer je ostalo još malo radnih dana na burzi te se trebaju nakupiti dok još ima po ovim cijenama.
NEMA PRODAJE!

Evo citirao sam .
Ja bih nadodao, kupujte na +40%, tko zna šta će sutra biti.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

Bernarda [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Kolege vidim da euforija lovi. Istina je da Europa, Asia i America raste u zadnjih nekoliko tjedana no pokazatelji su i dalje katastrofalni, pogotovo u USA. Broj nezaposlenih, trgovinski deficit itd. i dalje rastu. Evo pregleda dogadjanja na burzama u okolici tek toliko da imate dodatne info:
od 01.12.08.
Crobex +11,4%
Belex -9,71%
SASE -12%
MBDI -10%
SBI -7%.
Dakle, izuzez nas od Vardara pa do Triglava poprilicni minusi. Zakljucke izvodite sami.

VIVA LA REVOLUCION !!!

Eto napokon dosli malo bolji dani na zg burzu…..zanimljivo je bilo prošle godine u ovo vrijeme kada je krenula oklada ko ce ostvariti bolji prinos na zg burzi(kada je burza rasla 3 % dnevno)…kako stvari stoje očito nitko nije ostvario prinos (naravno osim onih koji su prodavali početkom godine)…e da mi je bilo slušati iveka123 u to vrijeme…pamtim njegovu rečenicu : "Biče krvi u potocima"…ivek nostradamus svaka čast…predvidio si sranja koja će nastupiti u narednom razdoblju….a ništa sad, mi ostali luzeri koji i dan danas čuvamo te dionice ko najveće blago moramo opet čekati par godina da se izvrti novi ciklus rasta dionica…ali barem čemo biti malo pametniji sljedeči put….dragi moji forumaši ja iskreno mislim da je ovo bio zadnji značajniji pad…stvarno više ne vidim prostora za daljnji pad…pa ovo nisam očekivao ni u najluđim snovim…nisam očekivao crobex na razini ispod 3000 a kamoli na 1600 bodova…uzas…kako kaže stara poslovica: pametan čovjek uči na tuđim pogreškama, a glup na svojim…ja se ipak ubrajam u ove druge…nažalost…

srdačan pozz do neke druge prilike

Pametan covjek uci na tudjim greskama, a glup na svojim

Potjerat će Vlada iz škvera novi zakon o Hanfi. [proud]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close