Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoce neko vec zatuc tu atpl?? jos malo pa nestalo.. [lol]

No pain no Game

"Tko visko leti nisko pada"

Totalno nesrazmjeran rast sa europom, unutrašnjom gospodarskom i financijskom situacijom.
Nezdrav rast, rekli bi. Ali ovakva prilika se ne propušta. Budite pametni.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

knjiga Izazov burze : rast uz mali promet – dobar znak

NEMA PREDAJE


knjiga Izazov burze : rast uz mali promet – dobar znak

Sa knjigom ili bez nje… zdrava logika dovoljno govori onome tko hoće razmišljati… Mali promet znači da nema masovnog ukrcaja, jer nema više toliko naivnih ovčica koje bi prodavale dionice na ovim razinama… U svakom slučaju dobar znak, jer će za ukrcaj mudraci i pametnjakovići trebati malo više odriješiti kesu
[proud]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...



knjiga Izazov burze : rast uz mali promet – dobar znak

Sa knjigom ili bez nje… zdrava logika dovoljno govori onome tko hoće razmišljati… Mali promet znači da nema masovnog ukrcaja, jer nema više toliko naivnih ovčica koje bi prodavale dionice na ovim razinama… U svakom slučaju dobar znak, jer će za ukrcaj mudraci i pametnjakovići trebati malo više odriješiti kesu
[proud]
[/quote]

Više me tješi što nema masovnog ISKRCAJA a ne ukrcaja.. daj Bože da se masovno počnu krcat..

Dnevni prvi otpor 1714 bodova.
Trenutno 1713

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!


"Tko visko leti nisko pada"

Totalno nesrazmjeran rast sa europom, unutrašnjom gospodarskom i financijskom situacijom.
Nezdrav rast, rekli bi. Ali ovakva prilika se ne propušta. Budite pametni.


Da, a 2006 i 2007 smo isto pratili europu u stopu i sve je štimalo. Valjda smo naučili da je burza u hrvata kako kome odgovara, a to da je ovo pumpanje je točno, samo je pitanje do kad? Meni odgovara, vjerujem i velikoj većini.




knjiga Izazov burze : rast uz mali promet – dobar znak

Sa knjigom ili bez nje… zdrava logika dovoljno govori onome tko hoće razmišljati… Mali promet znači da nema masovnog ukrcaja, jer nema više toliko naivnih ovčica koje bi prodavale dionice na ovim razinama… U svakom slučaju dobar znak, jer će za ukrcaj mudraci i pametnjakovići trebati malo više odriješiti kesu
[proud]
[/quote]

Više me tješi što nema masovnog ISKRCAJA a ne ukrcaja
.. daj Bože da se masovno počnu krcat..
[/quote]

Priprema se teren za fondove koji će se likvidirati uskoro jer im ističe 3 mjeseca ispod 5 milja imovine.

Slijedeći otpora 1706, trenutno 1709

STOP IS IN
EMOTIONS ARE OUT

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



knjiga Izazov burze : rast uz mali promet – dobar znak

Sa knjigom ili bez nje… zdrava logika dovoljno govori onome tko hoće razmišljati… Mali promet znači da nema masovnog ukrcaja, jer nema više toliko naivnih ovčica koje bi prodavale dionice na ovim razinama… U svakom slučaju dobar znak, jer će za ukrcaj mudraci i pametnjakovići trebati malo više odriješiti kesu
[proud]
[/quote]
Ja to trubim već dva tjedna, al’ strašljivci ne vjeruju. Doduše, neki vjeruju da pred BNG blagdane uvijek moramo stagnirati, neka…
Ah, kako ljudi lako zaboravljaju pa se na burzi sve ponavlja. Idem potražiti ono Kostolanyjevo jaje, isprintat ga i zalipit ispred sebe ka grafiku.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


"Tko visko leti nisko pada"

Totalno nesrazmjeran rast sa europom, unutrašnjom gospodarskom i financijskom situacijom.
Nezdrav rast, rekli bi. Ali ovakva prilika se ne propušta. Budite pametni.

… a tko niže padne,još više uzlijeće. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



"Tko visko leti nisko pada"

Totalno nesrazmjeran rast sa europom, unutrašnjom gospodarskom i financijskom situacijom.
Nezdrav rast, rekli bi. Ali ovakva prilika se ne propušta. Budite pametni.

… a tko niže padne,još više uzlijeće. [lol]
[/quote]

U svijetu su i na balkanu nisko pali, pa nitko ne uzlijeće kao Hrvati. [thumbsup]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

(Stanislav)
Nama je tek sada izgleda,došlo iz guz*** u glavu (što se tiče dionica),da je sve toliko palo i puno više nego je trebalo,i da ne treba vječito samo prodavati radi panike i vijesti,jer nakon svakog pada,i općenito,crnila u životu,mora doći oporavak.
Ovo sada ovih dana mali dižu cijene,dok veliki stoje postrani i prate male igrače i prate ih jel ima panike,a panika se smiruje. A kada se mali "psihički" potpuno stabiliziraju,onda će tom rastu pomoći i veliki dečki,a vjerujem da je najgore iza nas,a sada samo polako gore,i sa malim prometima.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close