Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bez zaletavanja, sutra bi moglo biti jeftinije.

moglo bi, to nitko ne osporava

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ZSE
CROBEX 1.674,61 +3,42%
CROBIS 89,59 -0,29%
Redovni promet 24.127.213,38
Instituc. promet 7.249.261,06
Ukupni promet 31.376.474,44
Sentiment: 54 | 6 | 18

who dares, wins


Mi smo baš optimistični, ameri gotovo kompletno otvorili u minusu (barem zasad…)…

Mi izgleda od petka pratimo aziju. "Kupujmo japansko"


Čitam tu neke komentare kako će Ameri spasiti svoju autoindustriju sa milijardama pomoći, ispravnije je reći pokušati će spasiti jer Ford, GM i Chraysler mogu spasiti jedino kupci diljem svjeta koji to sigurno NEĆE napraviti iz jednostavnog razloga što američki automobili nisu konkurentni ni cijenom niti dizajnom, a pogotovo ne potrošnjom. Ovo je sada samo malo davanje zraka, ali smrt je za jednog od njih vrlo izvjesna.

pa imaju oni i drugih automobila pod sobom, osim tipično američkih (npr. Opel, Volvo…itd. )



Mi smo baš optimistični, ameri gotovo kompletno otvorili u minusu (barem zasad…)…

Naravno da ovo što si napisao je neistina. Razmisli!!!
[/quote]

???

Neki dan je netko cvilio da se produži radno vrijeme na ZSE.Da je bilo još samo pola sata završili bi kao i evropske burze ako ne i gore.


Neki dan je netko cvilio da se produži radno vrijeme na ZSE.Da je bilo još samo pola sata završili bi kao i evropske burze ako ne i gore.

Zašto si tako pesimističan. Znam da vani pada kiša, ali malo optimizma "ci vuole" (treba).

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

EUROPA /z/daj, nas promet od 20 milja uopće ne zabrinjava …ako izračunaš da imamo oko
25-30 % svojih portfelja, tj oko trećine radi lakšeg izračuna…pomnoži, kako bi to izgledalo da je
Corbex 4500 bodova …! Ni 20 milja nije loše…ne?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pogodi kome se ipak isplati !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


EUROPA /z/daj, nas promet od 20 milja uopće ne zabrinjava …ako izračunaš da imamo oko
25-30 % svojih portfelja, tj oko trećine radi lakšeg izračuna…pomnoži, kako bi to izgledalo da je
Corbex 4500 bodova …! Ni 20 milja nije loše…ne?

20 milja je 20 milja bilo na crob. 10 ili na 10 000!
Po toj logici bi trebali biti zadovoljni sa 7 milja na crob.4600!?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dali mi netko može objasniti što ovo znači i dali igdju u Svijetu je tako nešto moguće?!!!

Ina privremeno obustavlja plaćanja dobavljačima

Prema natpisima iz novina, plaćanja bi trebala biti obustavljena do veljače 2009.

Bankamagazin

Ina je naložila svojim tvrtkama kćerima da obustave plaćanja dobavljačima do daljnjega, prenose analitičari Raiffeisen banke u tjednom pregledu.

Prema natpisima iz novina, plaćanja bi trebala biti obustavljena do veljače 2009. Inin menadžment objašnjava ovaj potez mjerom opreza u svrhu prevencije potencijalnih problema s likvidnošću kao posljedice trenutačnih loših globalnih ekonomskih uvjeta.

Iako smo pokušali iz Ine dobiti komentar na pitanje jesu li obustavili plaćanje dobavljačima, do 15 sati iz Ine nismo dobili odgovor.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/46185/ttl/Ina-privremeno-obustavlja-placanja-dobavljacima/Default.aspx

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

imam osiječaj da bu u 2009 .god bilo jako loše

New Report

Close