Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kupnja na LKPC nikad jača, čeka se svaki tren blokada.

Da…kupjna za riknut, u prvih 10 ima strašnih 175 kom ili oko 210k kn. [lol]
A i blokada se čeka od 12:36:03 kada je bila zadnja transakcija
[/quote]

Gdje ti gledaš pa vidiš 175 komada, promjeni naočare

Pa nije lud kupiti 4 komada i stjerati je u blokadu čekat će da se nakupi prodaje i onda ide blokada




Kupnja na LKPC nikad jača, čeka se svaki tren blokada.

Da…kupjna za riknut, u prvih 10 ima strašnih 175 kom ili oko 210k kn. [lol]
A i blokada se čeka od 12:36:03 kada je bila zadnja transakcija
[/quote]

Gdje ti gledaš pa vidiš 175 komada, promjeni naočare

Pa nije lud kupiti 4 komada i stjerati je u blokadu čekat će da se nakupi prodaje i onda ide blokada

[/quote]
bernada ljubavi, ja ne nosim naočare [smiley]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


I da mislim da se svatko vara tko misli da spas GM neće donije božični relly.
Meni je svejedno, volio bi da USA rokne 50% da se ukrcam, ali mislim da će potegnuti up.
Isto kako će u ponor ako nedaju lovu.

Ne vjerujem više u božićni rally, svi smo svjesni da će USA spasiti svoje "autiće" od kraha i da je ovo sada samo političko prepucavanje, zato su oni i završili u petak u plusu, ali to spašavanje je sada već ukalkulirano u rast cijena. Jedino iznenađenje mogao bi biti totalni krah i bankrot autoindustrije,ali to je opcija s kojom nitko ozbiljno ne računa pa formalno izglasavanje pomoći neće ništa bitno promijeniti

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Dragi forumaši, više bi vas trebala zabrinjavati činjenica da je trenutni rast crobexa od 3.3% popraćen sa samo 20.000.000 kuna prometa, što će reći da cijela stvar može otići i znatnije gore a da nitko nema ništa od toga osim onih koji su i zakuhali ovo sra..e kod nas. ‘Mali’ investitori su isprepadani, ako sudjeluju na tržištu onda samo prodaju u bescijenje. Ne kažem da sad treba napraviti stampedo na kupnju ali bilo bi mi žao da crobi ode na 2000 što vjerovatno i hoće čim ameri objave službeni plan za bailout svojih ‘autića’ a da oni koji su najviše izgubili ne vrate malo gubitka.

ovo ti je uobičajeni New Year rally, ekipa sa Wall streeta se bojala da bi ne-izglasavanjem bail outa za autoindustriju ove godine mogao izostati. ipak izgleda da neće..

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

jel zna netko kako se ikome isplati kupiti jednu dionicu npr. tiska po 240 kuna. par minuta nakon toga još tri. pa minimalna provizija za 2 transakcije je 120 kuna

Mi smo baš optimistični, ameri gotovo kompletno otvorili u minusu (barem zasad…)…


Mi smo baš optimistični, ameri gotovo kompletno otvorili u minusu (barem zasad…)…

Naravno da ovo što si napisao je neistina. Razmisli!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a EU i Azija?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ode i DLKV u blok.

bez zaletavanja, sutra bi moglo biti jeftinije.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Čitam tu neke komentare kako će Ameri spasiti svoju autoindustriju sa milijardama pomoći, ispravnije je reći pokušati će spasiti jer Ford, GM i Chraysler mogu spasiti jedino kupci diljem svjeta koji to sigurno NEĆE napraviti iz jednostavnog razloga što američki automobili nisu konkurentni ni cijenom niti dizajnom, a pogotovo ne potrošnjom. Ovo je sada samo malo davanje zraka, ali smrt je za jednog od njih vrlo izvjesna.

New Report

Close