Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je cijenjeni clan JOMI rekao da ocekuje bdi + 100 danas, vezite pojaseve brodovi prelaze na kerozin i pocinju letjet [lol]

No pain no Game



Sadašnje cijene su negdje na razini od četvrtka.Dosadašnji prodavači su daytraderi koji su kupovali
jeftinije u petak i uštinili po 5 do 10%.Prodaja je potpuno pasivna,a kupnja očekuje da je se poklopi.
Teško se kupuje na bidu.Ulazimo u stagnaciju.
Očekuje se otvaranje Amerikanaca i to bi moglo donijeti neke pomake.
Mislim da kada bi do kraja dana ostali na +3% da bi to bilo jako dobro.

Previše filozofija nažalost.
Ako Bush da lovu za GM onda imate relly do kraja godine kojeg nitko neće zaustavljati.
Isto tako pratite BDI danas.
[/quote]
Ja ne bi računao na nikakav rally, ti novci če pokrpati rupe u poslovanju GM i ostalih, samo če ih održati oko današnjih razina.
Neće se sa tim novcima otvoriti niti jedno novo radno mijesto, niti potaknuti proizvodnja a još manje kupovina novih automobila!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Pobjeda…obraćaš se samo nama….a gdje je tvoj portfelj?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ipak samo 1/3 od 100 cini se

No pain no Game

nema reakcije na bdi na atpl-i…mozda bude malo kasnije…valjda stede pa kerozin za letenje nose u bacvama 2 po 2 [angry]

No pain no Game

brm brm krece se, lijevi prvi motor upaljen… [lol]

No pain no Game

upravo neko pomeo ask sa tocno 2 dionice [lol]

No pain no Game

Nazalost ubrzo cemo morat sletit, kontrola letenja ne da tako brze letove [rolleyes]

No pain no Game


Pobjeda…obraćaš se samo nama….a gdje je tvoj portfelj?

Samo komentiram.
I slušam kaj ovi pričaju.
I da mislim da se svatko vara tko misli da spas GM neće donije božični relly.
Meni je svejedno, volio bi da USA rokne 50% da se ukrcam, ali mislim da će potegnuti up.

Isto kako će u ponor ako nedaju lovu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovaj sa 622,98 je garant onaj od malo prije sa 400 na 620 kn…ko se nije skrio magarac je bio…bajo bi kupovo, e neces bajo

No pain no Game

eto po prognozi, sletili smo…
ljudi ispricavam se na za*ebanciji zadnjih par postova, malo da razbijemo mocvarnu atmosferu..
Odoh na posao do 7, zelim vam ugodno trgovanje ili razgledanje izloga, vec po ukusu..
Pozdrav od rogera

No pain no Game

New Report

Close