Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ATPL-R-A 612,50 611,00 612,50 624,50 609,00 +7,42% 1.922.983,50 3.127
Trećina današnjeg prometa je samo na Atlantskoj. I sad je to normalna trgovina ???
Na ATLANSKOJ ce se prvo osjetiti oporavak, a mislim da ce danas i BDI preko 100 bodova,vidit cemo.

[/quote]
jedno su zelje a drugo je realnost…ps imam atpl….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovdje upišite svoj komentar…

http://www.krediti007.bloger.hr/





ATPL-R-A 612,50 611,00 612,50 624,50 609,00 +7,42% 1.922.983,50 3.127
Trećina današnjeg prometa je samo na Atlantskoj. I sad je to normalna trgovina ???
Na ATLANSKOJ ce se prvo osjetiti oporavak, a mislim da ce danas i BDI preko 100 bodova,vidit cemo.

[/quote]
Krasan druk s obzirom da si u petak pokupio sve do 580 ako se dobro sjecam, imam i ja atpl i dao Bog da ti je druk na zdravim temeljima

[/quote]
To je to. 622 istovar i bris. Pametnome dosta. Kasnije će možda biti manje.
[/quote]
Mislio sam na jomija, nisam znao da si i ti kupio jeftino jucer. cestitam i nadam se da "poslije nece biti manje" a sutra pogotovo…neka ovo bude iznimka koja potvrduje pravilo
[angry]

No pain no Game



Podigao ja 20 % na dalekovodu. To te ja pitam!

http://krediti007.bloger.hr/


a koliko si zaradio, pitam te ja.??? 20% od 1000 je cca 200, i nije nešto… [thumbsup]
[/quote]

Da ti još nebi rekao koliko sam uložio u Dalekovod. Da sam uložio 1000kn zarada mi nebi pokrila skoro ni naknade…
Ja sam zadovoljan dobivenim. Više ti neću reći !

http://krediti007.bloger.hr/

http://www.krediti007.bloger.hr/






ATPL-R-A 612,50 611,00 612,50 624,50 609,00 +7,42% 1.922.983,50 3.127
Trećina današnjeg prometa je samo na Atlantskoj. I sad je to normalna trgovina ???
Na ATLANSKOJ ce se prvo osjetiti oporavak, a mislim da ce danas i BDI preko 100 bodova,vidit cemo.

[/quote]
Krasan druk s obzirom da si u petak pokupio sve do 580 ako se dobro sjecam, imam i ja atpl i dao Bog da ti je druk na zdravim temeljima

[/quote]
To je to. 622 istovar i bris. Pametnome dosta. Kasnije će možda biti manje.
[/quote]
Mislio sam na jomija, nisam znao da si i ti kupio jeftino jucer. cestitam i nadam se da "poslije nece biti manje" a sutra pogotovo…neka ovo bude iznimka koja potvrduje pravilo
[angry]
[/quote]
Znam. Ja ju ne mam jer mi je to pre rizično za moj ukus prem da sam intezivno razmišljo o tom. Nikad ne reci nikad.

who dares, wins





ATPL-R-A 612,50 611,00 612,50 624,50 609,00 +7,42% 1.922.983,50 3.127
Trećina današnjeg prometa je samo na Atlantskoj. I sad je to normalna trgovina ???
Na ATLANSKOJ ce se prvo osjetiti oporavak, a mislim da ce danas i BDI preko 100 bodova,vidit cemo.

[/quote]
Krasan druk s obzirom da si u petak pokupio sve do 580 ako se dobro sjecam, imam i ja atpl i dao Bog da ti je druk na zdravim temeljima

[/quote]
To je to. 622 istovar i bris. Pametnome dosta. Kasnije će možda biti manje.
[/quote]
Dobar sam si sa jednim kojega su u petak nemilosrdno poklapali na 560 a danas mu je na 615, i 611 bilo i više nego dosta [wink]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.





ATPL-R-A 612,50 611,00 612,50 624,50 609,00 +7,42% 1.922.983,50 3.127
Trećina današnjeg prometa je samo na Atlantskoj. I sad je to normalna trgovina ???
Na ATLANSKOJ ce se prvo osjetiti oporavak, a mislim da ce danas i BDI preko 100 bodova,vidit cemo.
[/quote]
Krasan druk s obzirom da si u petak pokupio sve do 580 ako se dobro sjecam, imam i ja atpl i dao Bog da ti je druk na zdravim temeljima
[/quote]
To je to. 622 istovar i bris. Pametnome dosta. Kasnije će možda biti manje.
[/quote]
Sad će se netko prisjetiti da je Marx nekad davno predvidio: Trejderi svih burzi, ujedinite se!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kupnja na LKPC nikad jača, čeka se svaki tren blokada.


Kupnja na LKPC nikad jača, čeka se svaki tren blokada.

Javi kad dođe.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!


Kupnja na LKPC nikad jača, čeka se svaki tren blokada.

Da…kupjna za riknut, u prvih 10 ima strašnih 175 kom ili oko 210k kn. [lol]
A i blokada se čeka od 12:36:03 kada je bila zadnja transakcija

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Sadašnje cijene su negdje na razini od četvrtka.Dosadašnji prodavači su daytraderi koji su kupovali
jeftinije u petak i uštinili po 5 do 10%.Prodaja je potpuno pasivna,a kupnja očekuje da je se poklopi.
Teško se kupuje na bidu.Ulazimo u stagnaciju.
Očekuje se otvaranje Amerikanaca i to bi moglo donijeti neke pomake.
Mislim da kada bi do kraja dana ostali na +3% da bi to bilo jako dobro.


Sadašnje cijene su negdje na razini od četvrtka.Dosadašnji prodavači su daytraderi koji su kupovali
jeftinije u petak i uštinili po 5 do 10%.Prodaja je potpuno pasivna,a kupnja očekuje da je se poklopi.
Teško se kupuje na bidu.Ulazimo u stagnaciju.
Očekuje se otvaranje Amerikanaca i to bi moglo donijeti neke pomake.
Mislim da kada bi do kraja dana ostali na +3% da bi to bilo jako dobro.

Previše filozofija nažalost.
Ako Bush da lovu za GM onda imate relly do kraja godine kojeg nitko neće zaustavljati.
Isto tako pratite BDI danas.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close