Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://finance.yahoo.com/news/Not-just-super-rich-caught-up-apf-13827908.html

a mogli su fino ulagati direktno na balkanske burze a ovako crno im se svima piše

strah me je samo da novoselec isto ovako ne zaglavi negdje pa da se kući vrati s gacama na stapu

Postanite Eu-robovi

Azija zelena da zelenija biti ne može…

Hell is Empty and all the Devils are Here


strah me je samo da novoselec

http://finance.yahoo.com/techticker/article/145115/I-Knew-Bernie-Madoff-Was-Cheating,-That’s-Why-I-Invested-with-Him
[wink]

dulcolax - vidi mi ruku

EU će danas otvoriti vjerojatno s +2%, pa bi i crobex mogao krenuti s recimo +1,2% [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Azija zelena da zelenija biti ne može…

Da, ali ako pratiš futurese onda vidiš da se konstantno smanjuju, vidjet ćemo …



Vidjet ćemo sutra kako će otvoriti azija i EU, mi i tako idemo za njima. Potegnu li oni gore, i mi ćemo. bar si ne moramo razbijati glavu što napraviti, pogledamo sutra u 09.30 njihove indexe i samo poslušno za njima, zašto razbijati glavu [lol]

Bojim se da ih mi nećemo pratiti ako krenu gore jer je određena klika targetaša na TA već pripremila scenarij za Grobex sutra. [bye]
[/quote]

Veki,bravo.
Na hrvatskoj burzi zaista nema ozbiljnih igrača na kupnji.Imamo mirovince koji su uglavnom pasivni
i čekaju nisko.
I zaista si dobro naglasio da je to klika iz TA.Oni manipuliraju sa tržištem i to sa jako malo novaca.
Igraju igre na pojedinim dionicama na način da povečavaju kupnju ili prodaju i to uvijek suprotno
od onoga što im je stvarna namjera.A stranice TA koriste kako bi ulagače usmjerili suprotno od
svojih namjera.
Danas bi bilo logično da rastemo.Međutim,tehničari koji polako shvaćaju da je 1.400 bilo dno,a i dalje
se uglavnom nalaze u kešu shvaćaju da je došlo vrijeme za ukrcaj,a sa jadnih dvadeset tridest
milijuna kuna prometa tržište bi skočilo više od 5%.Onaj tko želi kupiti treba danas platiti puno više
nego u petak.Sutra možda i više,te bi nogli postati nervozni.
Zamjetno je zadnjih sedam osam dana da je došlo do promjene sentimenta.
Čak i u dnevnim oscilacijama cijena dionica vidljivo da dok padamo da je promet katastrofalno nizak,
a da tek sa porastom cijena počima biti malo življe.
Petak je ugodno iznenađenje.Padali smo manje od EVROPE,i tek sa otvaranjem prevaranata Amerikanaca smanjili minus.

Danas očekujem lijepo zelenilo na otvaranju,a naročito na mostischu.Usprkos tehničarima.

ZSE
CROBEX 1.656,36 +2,30%
CROBIS 89,85 +0,03%
Redovni promet 1.849.954,44
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 1.849.954,44
Sentiment: 22 | 0 | 4

who dares, wins

ne kuzim na koliko bi primjerice trebao biti target ATPL, na 300 ili koliko da bi zlobnici sta su izasli na 650 bili sretni jer su usparali…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

nema komentara…
kupujemo ili samo promatramo ? [shocked]


nema komentara…
kupujemo ili samo promatramo ? [shocked]

Odlično startali, ali se jako loše nastavlja…

Samo promatramo…


ne kuzim na koliko bi primjerice trebao biti target ATPL, na 300 ili koliko da bi zlobnici sta su izasli na 650 bili sretni jer su usparali…

Ni 2400 ne bi bilo dosta da si pokriju gubitke svi koji su se tu igrali.

who dares, wins



ne kuzim na koliko bi primjerice trebao biti target ATPL, na 300 ili koliko da bi zlobnici sta su izasli na 650 bili sretni jer su usparali…

Ni 2400 ne bi bilo dosta da si pokriju gubitke svi koji su se tu igrali.
[/quote]
I zato, ali samo zato, igrači nešto ili nekog čekaju da bi se nastavili igrati, a ne ulagati. A njega nema niti će doći…
Hm, tko se jednom opeče puše i na hladno!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close