Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PA BILO BI NAJNORMALNIJE DA JE DNO BILO NA 14XX. Pa ipak ovo nije tolika banana država. Možda ima koru za oguliti i gule je mnogi, ali ipak nije banana.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


PA BILO BI NAJNORMALNIJE DA JE DNO BILO NA 14XX. Pa ipak ovo nije tolika banana država. Možda ima koru za oguliti i gule je mnogi, ali ipak nije banana.

…nije ovo banana država…
…jesi čuo šta doktor veli…država i svi mi skupa se tek nalazimo u banani…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...





OHO!
Odbijanac lagani.

STANI slavko, opet si kupio ?
bojim se da na takav brzopotezni naći nećeš povratiti onih 50 % minusa.
[/quote]

E opet vas je Slavko sve nadmudrio.Bravo Slavko,sam protiv svih,tako se zarađuje na burzi [thumbsup] [thumbsup] Budite hrabri kad su drugi pkašljiv [thumbsup]
[/quote]
I ja se pridružujem čestitkama Slavku [thumbsup]
Ima poprilično znanje, vrlo dobro i prdviđa i komentira dnevne oscilacije i tredove, a pri tom nikoga ne vrijeđa te se ne upušta u sukobe sa nekim nickovima koji znaju giti vrlo neugodni.

Zbog toga predlažem poštovanim moderatorima, da kao poklon za Božić, odmoderiraju Baron-Slavka !
Biti odmoderiran nosi veliku odgovornost prilikom postanja, te vjerujem da bi taj čin doprinjeo kvaliteti Slavkovih postova.
[/quote]

Hvala Mirko, ali mogu li te pitati—

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

@jeff

Jako prozirno kolega jeff,hočeš uvaliti u neprilike moderatore i RUŽNOGslavka? [shocked] Ako si spavao na ušima da ti ponovim: doktorivosanader je zabranio božične poklone,kaže ajd dobro,smijete si čestitati ali diskretno a pokloni jok.Ako ne želiš postati persona non grate u hr.povuci svoj prijedlog dok ga kara-marko nije primjetio [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@jeff

Jako prozirno kolega jeff,hočeš uvaliti u neprilike moderatore i RUŽNOGslavka? [shocked] Ako si spavao na ušima da ti ponovim: doktorivosanader je zabranio božične poklone,kaže ajd dobro,smijete si čestitati ali diskretno a pokloni jok.Ako ne želiš postati persona non grate u hr.povuci svoj prijedlog dok ga kara-marko nije primjetio [cool]

Ima Boga i pravde !
Ali to bi stvarno bilo previše za nekoga koji žica nemoderiranje još tamo od 17.10.2007.
Pa tko je onda persona non grate. [wink]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

AZ OMF kupio je 20.284 povlaštene dionice Adris grupe po cijeni između 175,00 i 206,00 kuna, 1.334 dionice Dalekovoda po cijeni između 226,00 i 350,00 kuna, 276.390 dionica HT-a po cijeni između 186,31 i 201,00 kuna, 1.230 dionica Instituta građevinarstva Hrvatske po cijeni između 2810,00 i 4111,00 kuna, 17.500 dionica Ingre po cijeni između 55,07 i 85,50 kuna, 301 dionicu Jadranskog naftovoda po cijeni između 1000,00 i 1280,00 kuna, 991 dionicu Končar elektroindustrije po cijeni između 295,00 i 362,00 kune, 394 dionice Leda po cijeni između 3300,00 i 4100,00 kuna, 4.000 dionica Podravke po cijeni između 237,00 i 268,45 kuna te 2.250 dionica Vira po cijeni između 210,00 i 282,00 kune. Vezano uz 276.390 dionica HT-a koje je stekao AZ OMF korisno je napomenuti da je između četvrtka 27. studenog i utorka 9. prosinca na Zagrebačkoj burzi vlasnika promijenilo 241.356 dionica HT-a. [undecid]

Novoveseli kupuje …… Psi laju dok karavane prolaze…… [bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Završi još jedan tijedan na burzi.
Opet pun padova,ali i malo uspona,što nismo skoro vidjeli.
Neki govore da idemo gore,neki da idemo dole i tako,stara priča.
Meni je očito da naš oporavak će trajati jako,jako dugo.
Kao prvo nema se para i to se vidi iz aviona.
Na loše vijesti,još uvijek jako loše reagiramo,jako tonemo dole.
Više gledamo u senat i kongres,nego u ove naše guzonje u saboru.
Država nema para,grca se u dugovima i samo je pitanje dolaska MMF.
OIF preživljavaju.
OMF kupuju samo kada se roka dole,a nedaj Bože da malo stisnu ask i podignu nas iz ovoga blata,jednostavno ne žele i nemaj potrebu.
OMF otplačaju dugove države.
Mali samo gledaju kako bi uhvatili +5 do +10%,pa vanka,pa opet čekati neku novu priliku,ali budala je sve manje,pa nitko više ne želi kupovati dionice.Zašto,da izgubi novce,ne hvala.
Nas u HR čekaju tek sranja,pogotovo u 1 i 2Q iduče godine.
Dionice su jeftine,da po FA su jeftine,ali na burzi vlada previlo ponude-potražnje,pa tako i regulacija cijena.
Crobex nikako nije smio pasti ispod 2000 i sada nas čeka dugi oporavak.
Mali su nervozni jer su popušili veliku lovu i žele na brzinu nešto uloviti,ali se još više zakopavaju,jedno sam siguran da ove minuse ako nadoknadimo u razdoblju od 5-7 god. bude super.
Povijerenje u TK se izgubilo.
Samo kada vidim one guzonje iz fonda za privatizaciju,pa si mislim,pa šta ja tu radim,di sa ja mogu igrati poker sa takvom ekipom.
Ti mogu sve to prodati za 1 kn.
Moje je mišljenje da će mo se uglavnom mrcvariti u ovom blatu na niskim razinama u razdoblju od 3-4 mj.,a tada očekujem stabilizaciju stanja u americi i u EU,pa mi lagano za njima.
Tehničari pričaju o 1100,sumnjam,jer sastav crobexa kada je bio na 1100 i ovaj današnji sastav crobexa,to je ne usporedivo,ali svašta je moguče.
Pun sad dionica,ali imam i dosta sviježeg keša pa budemo vidjeli,ali sigurno ne budem tukao po asku u to sam siguran.

Kao i uvijek Tomica je originalan.

Crni studeni za vlasnike udjela u dioničkim fondovima
Vaš link

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9567ef19-993c-4e41-a1f4-63ebf55323a8

e sad cekamo da se vrati vjera u domace TK,
vela kupujmo domace proizvode i osigurajmo sigurnu mirovinu…
Mi se borimo kak bi se IGH trebal zvaTi i ima li pravo koristiti ime Hrvatska u nazivu
sto je sa HT-om jel on RVATSKI ili ŠVABSKI?
DOSLJEDNI SMO SVAKA NAM CAS

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

"Vlasnici kapitala i biznisa kod radnika poticati ce i stimulirati potrebu
da kupuju njihovu skupu robu: stanove, kuce i tehnologiju, obvezujuci ih
pritom da ulaze u skupe hipotekarne kredite do nivoa neizdrzivosti…

I na kraju ti neplaceni dugovi ce izazvati bankrot banaka, koje ce morati
biti nacionalizirane, a drzava ce onda krenuti putem koji vodi u
komunizam…"

(Karl Marx, 1867. Das Kapital).

Sve je stvar psihe.....

Pročitao sam postove zadnjih desetak stranica. Savjeti kupujte ,prodajte, dotakli smo dno, sad idemo na gore…
Al mislim da smo se mi krize tek dotakli,i daj bože da je tako kako vi kažete,sad se kreće na bolje..
Ja mogu reći,malo će nam dati da odahnemo za božićne,novogodišnje praznike… a onda za 2009 mogu samo reći bit će duga godina. i mislim da se nećemo tek tako maknuti s ovih vrijednosti.

idući tjedan će bit bolje...

TEPANJE IZ BUSINES.HR

Ne mogu se nikako priviknuti na ovo čudno tepanje koje dolazi u naslovima, tekstovima ,
člancima business.hr..
To je isto, ko da te netko stalno dugo sadistički pljuska…a onda ti tepa i zove te da se igrate……
Stalno tražim gdje je greda..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close