Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-poput-bijelog-zeca-iz-alise-u-zemlji-cudesa-ministar-pankretic-trci-na-sjednicu-vlade/413390.aspx
dal je ovo najgluplja vijest koji si ikad pročito?

[lol] [lol] [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




OHO!
Odbijanac lagani.

STANI slavko, opet si kupio ?
bojim se da na takav brzopotezni naći nećeš povratiti onih 50 % minusa.
[/quote]

E opet vas je Slavko sve nadmudrio.Bravo Slavko,sam protiv svih,tako se zarađuje na burzi [thumbsup] [thumbsup] Budite hrabri kad su drugi pkašljiv [thumbsup]
[/quote]
I ja se pridružujem čestitkama Slavku [thumbsup]
Ima poprilično znanje, vrlo dobro i prdviđa i komentira dnevne oscilacije i tredove, a pri tom nikoga ne vrijeđa te se ne upušta u sukobe sa nekim nickovima koji znaju giti vrlo neugodni.

Zbog toga predlažem poštovanim moderatorima, da kao poklon za Božić, odmoderiraju Baron-Slavka !
Biti odmoderiran nosi veliku odgovornost prilikom postanja, te vjerujem da bi taj čin doprinjeo kvaliteti Slavkovih postova.

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-poput-bijelog-zeca-iz-alise-u-zemlji-cudesa-ministar-pankretic-trci-na-sjednicu-vlade/413390.aspx
dal je ovo najgluplja vijest koji si ikad pročito?

Da. Bez konkurencije. Toliko glupa, da je istovremeno brilijantna.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ponovno smo pali najviše na svijetu, svaka čast.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




tko još prodaje dionice kad su na dno ,nikad se nečete naučiti pameti

Istina, tko je još prodavao dionice na dnu 4200,3700, pa na 3200, pa na 2700, pa na 2200, pa na 1700….

Pa gdje je to dno?
[/quote]

Ja mislim da je već bilo na 1500! A ti?
[/quote]
bilo je na 14xx al o tome cemo druge godine……pricat ce se,,,,,znas ono kad je bilo dno 14xx tamo negdje 2008

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-poput-bijelog-zeca-iz-alise-u-zemlji-cudesa-ministar-pankretic-trci-na-sjednicu-vlade/413390.aspx
dal je ovo najgluplja vijest koji si ikad pročito?

Da. Bez konkurencije. Toliko glupa, da je istovremeno brilijantna.
[/quote]
Kad bi i ostale bile ovakve. Citav HTV … Bilo bi nam sigurno bolje i zabavnije.
Inace, mislim da se priblizavamo duuugom mutavom periodu na zse pri kojem ce prometi potpuno zamrijeti.
A NAKON TOGA (poruka majstorima koji se samozadovoljavaju na asku bez da ih itko tjera na to):
ako spomenuti u zagradama krenu namjerno lupati po bidu necemo se vratiti ni na 2000 ni za 5-7 godina. Satrat ce citavo trziste "psikicki" i mali dionicari nece nazad u fondove niti da im ovi garantiraju 30%+peceno!
A u medjuvremenu ce i novi bear market… pa se vidimo za 10tak godina [pray]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Ova kriza je totalno umjetna, amerikanci će opet napraviti po starom, natjerati druge da padnu s njima, kupe dionice širom svijeta i eto bailouta i opet preokret……….
To je sve jedna muljaža i pohlepa……

http://easyemoney.tk

Ovo sam napisao prije 9 sati jutros…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ova kriza je totalno umjetna, amerikanci će opet napraviti po starom, natjerati druge da padnu s njima, kupe dionice širom svijeta i eto bailouta i opet preokret……….
To je sve jedna muljaža i pohlepa……

http://easyemoney.tk

Ovo sam napisao prije 9 sati jutros…….


nije ti bas neki uvazeni druker-bloger….al ima 90% istine….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ja tada nisam rekao da je dno,onda je još bilo i margina a i prostora za pad .Sad smo se stisli

A što kažete ako nas budu dugoročno cimali( ili mi sebe sami) na vrijednostima crobija od 900-1600 i u tom intervalu nas šišali do kraja nam nadolazeće godine….mi sve pomislimo ide up..pa sa 40% unutra…a oni van…pa opet dolje…i tako ringišpil po nekoliko puta…….rezimena kraju 2009.g…potrfelj nam tanji još 40% od sadašnjeg…a veliki se smiju i nezainteresirani gledaju…na kraju agonija….i tu je dno..a oni nas ispatili i svo vrijeme vrtili ringišpil i lagano se ukrcavali i talasali valove a mi stalno mislili ide up….
iskreno, može li to nekako tako…..
ja sam totalno nezainteresiran i mirno čekam završetak agonije…i mali sam..i običan ,pa hajmo reći investitor [thumbsup]



Ja tada nisam rekao da je dno,onda je još bilo i margina a i prostora za pad .Sad smo se stisli

A što kažete ako nas budu dugoročno cimali( ili mi sebe sami) na vrijednostima crobija od 900-1600 i u tom intervalu nas šišali do kraja nam nadolazeće godine….mi sve pomislimo ide up..pa sa 40% unutra…a oni van…pa opet dolje…i tako ringišpil po nekoliko puta…….rezimena kraju 2009.g…potrfelj nam tanji još 40% od sadašnjeg…a veliki se smiju i nezainteresirani gledaju…na kraju agonija….i tu je dno..a oni nas ispatili i svo vrijeme vrtili ringišpil i lagano se ukrcavali i talasali valove a mi stalno mislili ide up….
iskreno, može li to nekako tako…..
ja sam totalno nezainteresiran i mirno čekam završetak agonije…i mali sam..i običan ,pa hajmo reći investitor [thumbsup]
[/quote]
na 900 vec drukas .. jeftino. …..to kao prvo ,a kao drugo……vec je ekipa skuzila igru….pa nemoze bas skolski sisanje……

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ja tada nisam rekao da je dno,onda je još bilo i margina a i prostora za pad .Sad smo se stisli

A što kažete ako nas budu dugoročno cimali( ili mi sebe sami) na vrijednostima crobija od 900-1600 i u tom intervalu nas šišali do kraja nam nadolazeće godine….mi sve pomislimo ide up..pa sa 40% unutra…a oni van…pa opet dolje…i tako ringišpil po nekoliko puta…….rezimena kraju 2009.g…potrfelj nam tanji još 40% od sadašnjeg…a veliki se smiju i nezainteresirani gledaju…na kraju agonija….i tu je dno..a oni nas ispatili i svo vrijeme vrtili ringišpil i lagano se ukrcavali i talasali valove a mi stalno mislili ide up….
iskreno, može li to nekako tako…..
ja sam totalno nezainteresiran i mirno čekam završetak agonije…i mali sam..i običan ,pa hajmo reći investitor [thumbsup]
[/quote]
I za takav scenarij za ozbiljne investitore nema problema.U ovom trenu na našu sreću ima niz dionica koje s obzirom na pad cijena imaju dividendni prinos od preko 5%.
Postoji niz dionica koje imaju dobit po dionici preko 10% promatrajući zadnjih tri četiri godine.
Ima velik broj dionica ćija je tržišna kapitalizacija višestruko manja od kapitala.
Ima niz dionica koje imaju veću zadržanu dobit od tržišne vrijednosti dionice.
Sve je to prije godinu dana bilo četiri pet puta lošije, kada je zaista bilo teško naći dionicu koja
nije bila precijenjena,
Slažem se sa vama da će veliki igrači na ZSE /banke,OIF,OMF,osiguravajuča društva i sl./,a to su
sve stranci napraviti sve da što manje Hrvata bude zainteresirano za kupnju dionica kako bi oni
kupovali sve što je moguće jeftinije.A veliku kupovinu po niskim cijenama mogu napraviti samo u
dužem vremenskom razdoblju da cijene nebi naglo skočile.
Najvažnija stvar bi bila da počmemo razmišljati fundamentalno ,te da se potrudimo da najprije
na temelju vlastitih analiza odredimo vrijednost firme i dionice/pa makar i krivo/pa tek tada
utvrdimo cijenu na tržištu.To bi biuo pravilan pristup.Da ali to je radni pristup.



Ja tada nisam rekao da je dno,onda je još bilo i margina a i prostora za pad .Sad smo se stisli

A što kažete ako nas budu dugoročno cimali( ili mi sebe sami) na vrijednostima crobija od 900-1600 i u tom intervalu nas šišali do kraja nam nadolazeće godine….mi sve pomislimo ide up..pa sa 40% unutra…a oni van…pa opet dolje…i tako ringišpil po nekoliko puta…….rezimena kraju 2009.g…potrfelj nam tanji još 40% od sadašnjeg…a veliki se smiju i nezainteresirani gledaju…na kraju agonija….i tu je dno..a oni nas ispatili i svo vrijeme vrtili ringišpil i lagano se ukrcavali i talasali valove a mi stalno mislili ide up….
iskreno, može li to nekako tako…..
ja sam totalno nezainteresiran i mirno čekam završetak agonije…i mali sam..i običan ,pa hajmo reći investitor [thumbsup]
[/quote]
Tocno o tome osjecaju govorim. I meni je isto… Boli me vise oce li gore ili dolje. Ali me fondovi vise nece vidit. Ako Bog da NI MIROVINSKI !!!

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close