Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Polako kolege, vidim da ste svi prepuni dojmova, panika još nije niti započela ovo je tek prvi sat korekcije…panika počinje za koji dan, kada sentiment splasne i kada shvatite da tržište još ide dolje [wink]

Još vas ima mnogo koji vjerujete u oporavak pa je ova jutrošnja kupnja sasvim uobičajena, sada ste se ispucali pa se može dalje dolje!


Na INGRA se moglo dobro zaraditi.Onaj koji je jutros prodavao je sigurno spušija.Tržište će se
lagano vračati.Pratim i TNPL.I ona će nazad.
Isto i ATPL
JDPL lagano raste.
Rijetki koji su igrali na foru prodaj i kupuj jeftino danas su gubitnici.
Iskreno i sam sam bio u dilemi da li tako igrati.
Odlučio sam se na čekanje a neku minimalnu lovu koja mi je ostala upucao na INGR natašte..Za sada pogodak.
[/quote]

Onaj koji je danas prodavao je spasio bar nešo kapitala.
Pa ne mogu vjerovati da netko vjeruje u preokret i rast tržišta.
Tržište pada punu godinu dana a vi bi kolega da se to okrene u jedan tjedan?!?
I to još u skokovima od po 5% pretpostavljam?
[/quote]

Dijelim mišljenje kolege Kerefeka 76.





Sutra pomno pazite na dionice koje su pumpane zadnjih dana.
ATPL, čiiji DRYS su danas -14%, INGR, IGH, DLKV

Jučer navečer napisano.
Al imam nos.
Nos koji će kupovati -10% od jučer, a u ponedjeljak možda i niže.

Tko je prodao jučer, pametan bio.
[/quote]

Genijalno mi je kad se ostatak svijeta podsjeća na svoja uspješna predviđanja. I što sad?

Dajte odrastite? Ili se prijavite u Moj tata je jači od tvog tate [lol]
[/quote]

Ja danas kupujem od tebe 10% diskonta naspram jučer.
Čemu ljutnja. [thumbsup]
[/quote]

ma nema ljutnje, više južina [kiss]. Jučer sam prodala [kiss]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-kupujmo-srpsko/413325.aspx
Veliki Hrvat,sin majke dolarke i tate eura,ince veliki stovatelj Hrvatske od 90-93.
To su bile njegove godine,godine kad je dobio na poklon pola Hrvatske,e moj bivsi cvjecaru,kad bi Zgubi moga tako………………………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-kupujmo-srpsko/413325.aspx
Veliki Hrvat,sin majke dolarke i tate eura,ince veliki stovatelj Hrvatske od 90-93.
To su bile njegove godine,godine kad je dobio na poklon pola Hrvatske,e moj bivsi cvjecaru,kad bi Zgubi moga tako………………………

………………………prodavat kinesko, hihi

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kada malo bolje pogledam danas E.U. VS Crobi:

Last stand Crobi [undecid]



http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-kupujmo-srpsko/413325.aspx
Veliki Hrvat,sin majke dolarke i tate eura,ince veliki stovatelj Hrvatske od 90-93.
To su bile njegove godine,godine kad je dobio na poklon pola Hrvatske,e moj bivsi cvjecaru,kad bi Zgubi moga tako………………………

………………………prodavat kinesko, hihi
[/quote]
Ratuse brate nemoj tako,on vjeruje Kinezima i njihovom zeljezu URANOM obogacenom,isto tako i njihovoj rizi.Vidis li kako su Kinezi veliki ????? on zeli da i mi tako izgledamo,nije mu dosta sto ima najvise love,oce brat da bude i najvisi.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ma svjestan sam je da moramo kupovat7prodavat i tuđu robu, samo što je previše, previše je: u Zvijezda maslinama ponudit grčke, e to nikom ne mogu oprostit…
A da on u Hrvatskoj lansira ‘kupujmo domaće’, a u Srbiji ‘kupujmo hrvatsko’, možda bi imao veći promet [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

mi kupujemo rvacko i pušimo na rvacki !

ps.
a pušenje zabranjeno !





Sutra pomno pazite na dionice koje su pumpane zadnjih dana.
ATPL, čiiji DRYS su danas -14%, INGR, IGH, DLKV

Jučer navečer napisano.
Al imam nos.
Nos koji će kupovati -10% od jučer, a u ponedjeljak možda i niže.

Tko je prodao jučer, pametan bio.
[/quote]

Genijalno mi je kad se ostatak svijeta podsjeća na svoja uspješna predviđanja. I što sad?

Dajte odrastite? Ili se prijavite u Moj tata je jači od tvog tate [lol]
[/quote]

Ja danas kupujem od tebe 10% diskonta naspram jučer.
Čemu ljutnja. [thumbsup]
[/quote]

A koje ti to dionice kupuješ s 10% diskonta? Možda s 5 ili 8%, a to je 40-100% razlike od onog kaj ti pišeš!??
Sjedni evo ti 5 iz matematike, kaj i ti si jedan od onih kaj su tržili na ekonomiji kod Šege matematiku;-))

ZSE
CROBEX 1.606,10 -3,69%
CROBIS 89,82 +0,14%
Redovni promet 20.199.832,25
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 20.199.832,25
Sentiment: 18 | 3 | 52

Sva likvidnost koja se je događala ovaj tjedan je pod velikim upitnikom,posebno na Atlantskoj i Dalekovodu jer je to u biti jedan te isti novac koji više puta na dan ulazi i izlazi u dotične dionice. Naravno da je sve to normalno osim realnog iznosa prometa.

who dares, wins

pounje bi moglo u blokadu, pozitivnu [lol]

kako se bliži otvaranje amera, futursi se smanjuju, evo dok ovo pišem smanjili se za 1.5 %
E-Mini S&P 500 Dec 08 852.50 9:08am ET 22.50 (2.57%
Mini Dow Jones Indus.-$5 Dec 08 8,358.00 9:08am ET 239.00 (2.78%)
Nasdaq 100 Dec 08 1,162.75 9:08am ET 25.75 (2.17%)

ma kakav cash-r-a, 100% in

Bravo Verdi, sad još izračunaj KOLIKO SU JUTARNJI HEROJI ZARADILI …/ za pivu i ćevape ili
samo za ćevape ? /

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close