Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Vi ste nji kolega spasili zamisli da su nešto zaradili šta bi tek onda, ovako im je situacija normalna gubitak na koji su naučili.

indikativno je da nema blokada.
Generalno najvećim dijelom profesionalni novac baca dionice u gornju ili donju blokadu ovisno o želji da li se želi kupovati ili prodavati.
Po meni u ovakim sitacijama ne postojanje blokada je loš znak.

[/quote]
Potpuno krivo kolega nepostojanje blokada je znak da netko od naivaca skuplja tek do blokoda i ne dozvoljava da dionice odu u blokadu jer tada nema od koga skupljati po ovome diskontu.
[/quote]

Kolega,
Vi imate pravo na vaše mišljenje koje je suprotno uvriježenim burzovnim pravilima i knjigama o trgovini.
Kad se iskrcavaš (mislim na profesionalni novac) sigurno nećeš dozvoliti da ti dionica ode u negativnu blokadu već prodavati što je više moguću u dnevnom limitu.
Kupovati male količine sa prodaje i održavati likvidnost.
U svakom slučaju ostavljam pravo da sam u krivu.

[/quote]
Ovo što vi govorite je potpuno točno ali na sređenim i likvidnim tržištima kakvo naše svakako nije.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ameri nas vec predugo hebu, ja necu više trzati na njih, cekam crobi preko 2k, nadam se tome do NG..

Ja cekam CROBI na 5.000, bodova 2017. godine

...biti najbrži čovijek na svijetu...



Ovaj odziv brokera je stvarno kriminal… nalog nije promjenjen tako da sam pri otvaranju burze ladno popljugo xxxx kn zbog nepromjenjenog naloga….tak da sam dlucio mijenjati brokersku kucu.


i tebi i Budd-u savjet:
promijenite brokere čim prije. Moji npr. stavljaju naloge u roku 5-6 sekunda kad nije velika gužva, a kad je gužva najduže u roku 1 minutu.
[/quote]
Tome se i ja čudim. Najviše 30 sekundi kod HITA vrijednosnice!
Pa brokeri se moraju boriti za klijente. Nije to njihov privatni nalog. Što radi u međuvremenu? Piše SMS, čačka nos, glede kroz prozor… SRAMOTNO!
Odmah bi ja to promijenio. Uvijek kad sam pogriješio, to je bilo zato jer nisam bio dovoljno radikalan!!!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Polako kolege, vidim da ste svi prepuni dojmova, panika još nije niti započela ovo je tek prvi sat korekcije…panika počinje za koji dan, kada sentiment splasne i kada shvatite da tržište još ide dolje [wink]

Još vas ima mnogo koji vjerujete u oporavak pa je ova jutrošnja kupnja sasvim uobičajena, sada ste se ispucali pa se može dalje dolje!


Na INGRA se moglo dobro zaraditi.Onaj koji je jutros prodavao je sigurno spušija.Tržište će se
lagano vračati.Pratim i TNPL.I ona će nazad.
Isto i ATPL
JDPL lagano raste.
Rijetki koji su igrali na foru prodaj i kupuj jeftino danas su gubitnici.
Iskreno i sam sam bio u dilemi da li tako igrati.
Odlučio sam se na čekanje a neku minimalnu lovu koja mi je ostala upucao na INGR natašte..Za sada pogodak.



Ovaj odziv brokera je stvarno kriminal. Prekjucer vijam jednu dionicu, postavljajuci nalog na jednu cijenu, no tokom dana dionica je rasla tako da sam i ja mijenjo nalog ali uvijek se nalog postavio s 1.5 sata zakasnjenja. Tako posaljem promjenjeni nalog 30 min prije zatvaranja burze i kontam si, ako ovo danas ne prodje onda ce sutra ici 100%. Ali kita marjanova, nalog nije promjenjen tako da sam pri otvaranju burze ladno popljugo xxxx kn zbog nepromjenjenog naloga….tak da sam dlucio mijenjati brokersku kucu.

Koja je to brokerska kuća?
[/quote]

Erste 😉

Ajmo iz pocetka!!!



Polako kolege, vidim da ste svi prepuni dojmova, panika još nije niti započela ovo je tek prvi sat korekcije…panika počinje za koji dan, kada sentiment splasne i kada shvatite da tržište još ide dolje [wink]

Još vas ima mnogo koji vjerujete u oporavak pa je ova jutrošnja kupnja sasvim uobičajena, sada ste se ispucali pa se može dalje dolje!


Na INGRA se moglo dobro zaraditi.Onaj koji je jutros prodavao je sigurno spušija.Tržište će se
lagano vračati.Pratim i TNPL.I ona će nazad.
Isto i ATPL
JDPL lagano raste.
Rijetki koji su igrali na foru prodaj i kupuj jeftino danas su gubitnici.
Iskreno i sam sam bio u dilemi da li tako igrati.
Odlučio sam se na čekanje a neku minimalnu lovu koja mi je ostala upucao na INGR natašte..Za sada pogodak.
[/quote]

znaš onu kockarsku?
"Ne broje se novci dok su karte još na stolu…."



Polako kolege, vidim da ste svi prepuni dojmova, panika još nije niti započela ovo je tek prvi sat korekcije…panika počinje za koji dan, kada sentiment splasne i kada shvatite da tržište još ide dolje [wink]

Još vas ima mnogo koji vjerujete u oporavak pa je ova jutrošnja kupnja sasvim uobičajena, sada ste se ispucali pa se može dalje dolje!


Na INGRA se moglo dobro zaraditi.Onaj koji je jutros prodavao je sigurno spušija.Tržište će se
lagano vračati.Pratim i TNPL.I ona će nazad.
Isto i ATPL
JDPL lagano raste.
Rijetki koji su igrali na foru prodaj i kupuj jeftino danas su gubitnici.
Iskreno i sam sam bio u dilemi da li tako igrati.
Odlučio sam se na čekanje a neku minimalnu lovu koja mi je ostala upucao na INGR natašte..Za sada pogodak.
[/quote]

Onaj koji je danas prodavao je spasio bar nešo kapitala.
Pa ne mogu vjerovati da netko vjeruje u preokret i rast tržišta.
Tržište pada punu godinu dana a vi bi kolega da se to okrene u jedan tjedan?!?
I to još u skokovima od po 5% pretpostavljam?

Odlučio sam se na čekanje a neku minimalnu lovu koja mi je ostala upucao na INGR natašte..Za sada pogodak.


Dobro si napisao "za sada", vidjeti čemo kada ameri otvore ako ne i prije.
Jedino me brine da ANRICOM ne pusti hrabre iz karavana, onda bi moglo biti grdo [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

znaš onu kockarsku?
"Ne broje se novci dok su karte još na stolu…."

Zaradio si tek onda kada su novci u džepu
[thumbsup]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Kerefek 76 ,bravo Bozji slugo,ti si covjek sa mudrosti,nebi oni 5% oni bi bar 15%,a ja i 20%,jebiga kad raste nek raste…….Jel tako braco i sestre ????????????????????? jel tako???????????????????????????
tako je sine Bozji…………………………………………………………………………………………..

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Moram vas tužna srca ostaviti jer idem na jedan ručkić pa za rastanak vam evo nekoliko današnjih naslova sa poslovnih portala koje sam uspio pejstati za cijelu minutu:

General Motors i Chrysler ostali bez pomoći od 14 milijardi dolara
I Rusiju zahvatila recesija
Šok na azijskim burzama
Snažan pad europskih indeksa
Analiza: A već smo se ponadali da je najgore prošlo
Economist: Unatoč Sanaderovim najavama, Hrvatska neće završiti pregovore do kraja 2009.
Berlin: stručnjaci najavljuju recesiju
U Njemačkoj će 2009. pola milijuna ljudi ostati bez posla
Nelikvidnost ponovno prijeti tvrtkama-U blokadi čak 520 novih tvrtki
Erste Bank-Međubankovno tržište ostat će zamrznuto do trećeg tromjesečja 2009.
PODUZETNICI NA CRNOJ LISTI-Banke stopiraju kredite brodogradnji, malim hotelima, drvnoj i autoindustriji
globalno gospodarstvo-Prva sinkronizirana recesija u svijetu od ranih 1990-tih
MMF pesimističan

[bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.




Ovaj odziv brokera je stvarno kriminal. Prekjucer vijam jednu dionicu, postavljajuci nalog na jednu cijenu, no tokom dana dionica je rasla tako da sam i ja mijenjo nalog ali uvijek se nalog postavio s 1.5 sata zakasnjenja. Tako posaljem promjenjeni nalog 30 min prije zatvaranja burze i kontam si, ako ovo danas ne prodje onda ce sutra ici 100%. Ali kita marjanova, nalog nije promjenjen tako da sam pri otvaranju burze ladno popljugo xxxx kn zbog nepromjenjenog naloga….tak da sam dlucio mijenjati brokersku kucu.

Koja je to brokerska kuća?
[/quote]

Erste 😉
[/quote]

svi takvi brokeraji iza kojih stoje banke su za qurac.
tj brokeri citaju novine, igraju igrice i ne javljaju se, boli ih racku.
znaju da imaju sigurnu plaću bez obzira na promet. [yawn]

mijenjaj brokera, pogotovu ako mislis trejdat [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close