Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva pizdarija je burza… ameri se počešu, mi ne znamo što ćemo… pa se uspaniče pa sve rokne 10%.. pa ne daju lovu jer se koškaju pa cijeli svijet ljosne 15%… pa ipak odluče dat lovu – sve raste 15%.. onda se sutradan shvati da ta lova ne spašava ništa pa opet sve pada 15%..
Pa tu neki MOL nudi 2800 za INU što je "prevara" stolječa.. pa ipak mu svi prodaju.. no ipak ne svi jer uvijek ima onih koji če 15 dana poslije prodat i za 1100kn.. no tada više nitko od "prevarenih" to neće kupit, sad je skupo, INA ne valja.. [lol]
Zar je uopće bitan ijedan pokazatelj osim promjene sentimenta, percepcije iz dana u dan.. više stvarno nije. [yawn]

Požurite futuresi skoro prepolovi gubitak do otvaranja bi mogli u plus, nije vam ostalo još mnogo vremena, sada odmah ili će te poslije to morati skuplje prodati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Vi ste nji kolega spasili zamisli da su nešto zaradili šta bi tek onda, ovako im je situacija normalna gubitak na koji su naučili.

indikativno je da nema blokada.
Generalno najvećim dijelom profesionalni novac baca dionice u gornju ili donju blokadu ovisno o želji da li se želi kupovati ili prodavati.
Po meni u ovakim sitacijama ne postojanje blokada je loš znak.

[/quote]
Potpuno krivo kolega nepostojanje blokada je znak da netko od naivaca skuplja tek do blokoda i ne dozvoljava da dionice odu u blokadu jer tada nema od koga skupljati po ovome diskontu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ameri nas vec predugo hebu, ja necu više trzati na njih, cekam crobi preko 2k, nadam se tome do NG..

Pustite ljude nek prodaju, kako znate da neće biti i gore ?????


Ovaj odziv brokera je stvarno kriminal. Prekjucer vijam jednu dionicu, postavljajuci nalog na jednu cijenu, no tokom dana dionica je rasla tako da sam i ja mijenjo nalog ali uvijek se nalog postavio s 1.5 sata zakasnjenja. Tako posaljem promjenjeni nalog 30 min prije zatvaranja burze i kontam si, ako ovo danas ne prodje onda ce sutra ici 100%. Ali kita marjanova, nalog nije promjenjen tako da sam pri otvaranju burze ladno popljugo xxxx kn zbog nepromjenjenog naloga….tak da sam dlucio mijenjati brokersku kucu.

Koja je to brokerska kuća?

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Polako kolege, vidim da ste svi prepuni dojmova, panika još nije niti započela ovo je tek prvi sat korekcije…panika počinje za koji dan, kada sentiment splasne i kada shvatite da tržište još ide dolje [wink]

Još vas ima mnogo koji vjerujete u oporavak pa je ova jutrošnja kupnja sasvim uobičajena, sada ste se ispucali pa se može dalje dolje!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.




Vi ste nji kolega spasili zamisli da su nešto zaradili šta bi tek onda, ovako im je situacija normalna gubitak na koji su naučili.

indikativno je da nema blokada.
Generalno najvećim dijelom profesionalni novac baca dionice u gornju ili donju blokadu ovisno o želji da li se želi kupovati ili prodavati.
Po meni u ovakim sitacijama ne postojanje blokada je loš znak.

[/quote]
Potpuno krivo kolega nepostojanje blokada je znak da netko od naivaca skuplja tek do blokoda i ne dozvoljava da dionice odu u blokadu jer tada nema od koga skupljati po ovome diskontu.
[/quote]

Kolega,
Vi imate pravo na vaše mišljenje koje je suprotno uvriježenim burzovnim pravilima i knjigama o trgovini.
Kad se iskrcavaš (mislim na profesionalni novac) sigurno nećeš dozvoliti da ti dionica ode u negativnu blokadu već prodavati što je više moguću u dnevnom limitu.
Kupovati male količine sa prodaje i održavati likvidnost.
U svakom slučaju ostavljam pravo da sam u krivu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Baš me zanima kako će novi zakon regulirati Business.hr i Gatara navlakačke članke, koji bez ikakve osnove drmaju "senzacijama"…

ma dat će ih tebi na reguliranje, jer si u ovim vremenima pokazao iznimno poznavanje tematike te si nepogrešivo razotkrivao sve njihove mučke i zakulisne igre [thumbsup]




Vi ste nji kolega spasili zamisli da su nešto zaradili šta bi tek onda, ovako im je situacija normalna gubitak na koji su naučili.

indikativno je da nema blokada.
Generalno najvećim dijelom profesionalni novac baca dionice u gornju ili donju blokadu ovisno o želji da li se želi kupovati ili prodavati.
Po meni u ovakim sitacijama ne postojanje blokada je loš znak.

[/quote]
Potpuno krivo kolega nepostojanje blokada je znak da netko od naivaca skuplja tek do blokoda i ne dozvoljava da dionice odu u blokadu jer tada nema od koga skupljati po ovome diskontu.
[/quote]
Sampras slažem se, samo zašto ih nazivati naivcima? Mislim da je ova obrana neko topništvo! Samo čije??
Primjerice , na LKPC je na otvaranju već bila vidljiva kupnja od 1125,20 ili sl. pa je po tome trebala u blokadu. No, nije već naprotiv evo lijepe potpore:
Kupnja Cijena
10 1.138,52
6 1.138,51
11 1.138,50
5 1.138,00
6 1.137,55
11 1.137,10
5 1.137,00
3 1.135,55
6 1.133,00

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Ovaj odziv brokera je stvarno kriminal. Prekjucer vijam jednu dionicu, postavljajuci nalog na jednu cijenu, no tokom dana dionica je rasla tako da sam i ja mijenjo nalog ali uvijek se nalog postavio s 1.5 sata zakasnjenja. Tako posaljem promjenjeni nalog 30 min prije zatvaranja burze i kontam si, ako ovo danas ne prodje onda ce sutra ici 100%. Ali kita marjanova, nalog nije promjenjen tako da sam pri otvaranju burze ladno popljugo xxxx kn zbog nepromjenjenog naloga….tak da sam dlucio mijenjati brokersku kucu.


i tebi i Budd-u savjet:
promijenite brokere čim prije. Moji npr. stavljaju naloge u roku 5-6 sekunda kad nije velika gužva, a kad je gužva najduže u roku 1 minutu.


Pustite ljude nek prodaju, kako znate da neće biti i gore ?????

Pa mi ih nagovaramo da prodaju

požurite.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close