Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jebem ti brokere koji nečije naloge žele izvršiti a nečije ne

A kako ih zadajete? Meni je to nepoznat pojam!
Sorry, ako sam previše slobodan pitati?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?



Jebem ti brokere koji nečije naloge žele izvršiti a nečije ne

A kako ih zadajete? Meni je to nepoznat pojam!
Sorry, ako sam previše slobodan pitati?
[/quote]

Hoću reći – presporo to ide, već vlak pobjegne dok majstor stavi što sam mu rekao… Nekima ipak ide brže… a brzina je ključna

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ok, panjevi su prodali, sad će ponovno skuplje kupovati. To je posao

Zahvaljujem znalcima na jeftinom DLKV i INGR..svaka vam dala.. [thumbsup]

Šta se čeka pa možete vi to bolje samo 3% u minusu prodajte dok je ovako jeftino poslije će porasti pa šta će te onda

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

hvala prodavaocima atpl….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Da li je ono zadnjih dana bio BULL TRAP ili je ovo sada BEAR TRAP? Kako bilo da bilo ja u novčaniku imam jedan GAP za koji već dugo čekam da se popuni… [lol]

Paničari što se dogodilo: nema blokada?
Ja vidim samo potporu na kupnji. Netko će ovo iskoristiti za jeftin dokup.
Znači – OKRENULI smo. Kako je burza nepredvidljiva, hehe…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Vi ste nji kolega spasili zamisli da su nešto zaradili šta bi tek onda, ovako im je situacija normalna gubitak na koji su naučili.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Baš me zanima kako će novi zakon regulirati Business.hr i Gatara navlakačke članke, koji bez ikakve osnove drmaju "senzacijama"…

Hell is Empty and all the Devils are Here

bear trap [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovaj odziv brokera je stvarno kriminal. Prekjucer vijam jednu dionicu, postavljajuci nalog na jednu cijenu, no tokom dana dionica je rasla tako da sam i ja mijenjo nalog ali uvijek se nalog postavio s 1.5 sata zakasnjenja. Tako posaljem promjenjeni nalog 30 min prije zatvaranja burze i kontam si, ako ovo danas ne prodje onda ce sutra ici 100%. Ali kita marjanova, nalog nije promjenjen tako da sam pri otvaranju burze ladno popljugo xxxx kn zbog nepromjenjenog naloga….tak da sam dlucio mijenjati brokersku kucu.

Ajmo iz pocetka!!!


Vi ste nji kolega spasili zamisli da su nešto zaradili šta bi tek onda, ovako im je situacija normalna gubitak na koji su naučili.

indikativno je da nema blokada.
Generalno najvećim dijelom profesionalni novac baca dionice u gornju ili donju blokadu ovisno o želji da li se želi kupovati ili prodavati.
Po meni u ovakim sitacijama ne postojanje blokada je loš znak.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close