Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


lovac?
Da li ti pratiš promjene u top 10 Dalekovoda?
Znaš da je nedavno izašao skrbnički PBZ-a iz top 10?
Koliko ima za prodati još?
Prodaju i trojica iz top 10.
Još niste naučili osnovnu školu.
Ne kupuje se dionica kada veliki izlaze.
U Dalekovodu ne samo to.
Znaš tko su ove tri firme u top 10,od kojih 2 prodaju cijelu godinu?
Članovi Uprave su isti kao i članovi Uprave Dalekovoda!
Vjerojatno znaš to,jer si dioničar.
BMK i Partneri su prodali ove godine do sada preko 300.000 dionica!
KLT i partneri su prodali preko 100.000 dionica!
Jedan skrbnički PBZ postepeno izlazi,do sada je prodao oko 20.000 dionica ove godine.
Jedan skrbnički PBZ je izašao iz top 10, ima još gomilu toga za prodati!
Što ti vrijedi ako je dobra firma,ako ovo znaš!?

Sve to stoji što si rekao,prodavalo se masovno i prodavati će se i dalje,ali će se i kupovati,a kada prestane ta rasprodaja,sve će to doći na svoje,samo pitanje vremena,bez obzira promijenilo vlasnika 100.000 ili 300.000 dionica. A da nema ove krize koja se stalno svuda vrti po medijima,sve bi to bilo puno blaže. Samo se sada ima izgovor za krizu,da se toliko rasprodaje.
A firma je jedna od najboljih kod nas koja vrijedi. A u prvih deset neka bude ili Marko Ili Slavko,uopće mi nije bitno.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Nemam pojma gdje ćemo sutra, ali znam da mi je iskreno žao što sam ikad kupio dionice Ht-a, što sam ikad kupio udjele u fondovima i što sam ikad kročio na ZSE, ako su mi već odredili da budem stanovnik ove tužne zemlje. Žalosno je to što imamo hebeno kvalitetan kadar koji je čak sudionik ovog foruma, a vlast i oporba su najblaže rečeno smiješni, i žalosno je to se taj kadar nadmeće u što je moguće argumentiranijem drukanju za gore ili dolje, a kvalificiraniji su za PUNO VEĆE STVARI,eto hebeš dionice, drage moje kolege sposobni ste vi za puno više. Toliko za moje zadnje javljanje na ovom forumu. Zbogom dragi moji Hrvati.

Surround all arround when it hits the ground

kolega bing, nemojte odustat, jedan dobar bull i na nuli smo, a zamisli samo koji plodovi nas čekaju u sljedećoj krizi….zašortat crobex sa 8000 na 3000 pa ga opet dizat uz poluge do 11 000…. [cool]
jebo na računu stanje, ulaži u znanje.

Jesu li tocni ovi brojevi sa strane … broj posjetitelja 116925 u 7h ujutro?
Ajmo "gnjurci" sta se ceka ? Koliko zaranjamo danas? [lol] SELL SELL SELLLLLLL

PS da ne bi netko ovo protumacio kao izazivanje panike! Ovo je malo zahebancije prije odlaska na posao [wink]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

ovako to izgleda na nasem forumu… [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Danas očekujem nužni predah prije daljnjeg rasta. Toliko da se zadovolje neke osnove tehničke analize i trgovanja. Inače smo dobro potegli u 12 mjesecu što daje nadu u oporavak brži nego što sam mislio prije petnaestak dana. Apsolvirali smo skoro sve loše vijesti uključujući i stalnu medijsku presiju tipa "bankrot države" potpomognutu raznim medijskim i saborskim gelipterima i tugovanima, tako da bi u slijedećem razdoblju trebao svatko razmisliti za sebe želi li olako rasprodati ono što ima u portfelju. Mnoge firme trže se trenutno ispod cijene koju bi dioničari dobili čak i u slučaju likvidacije firme.

cim nasi tehnicari gurui pocnu postat targete na down vrijeme je za shoping [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A dragi kolege : SVI STE ČEREČILI IVEKA U PRVOM KVARTALU GODINE !

Bili smo na 5000 pa na 4500 pa 4000 pa SLOM ! 3500 !! haha

A sad smo sretni ak dođe crobi na 1700!

***obrisano***


ovako to izgleda na nasem forumu… [thumbsup]

ovo je dobro hahaha [thumbsup]


cim nasi tehnicari gurui pocnu postat targete na down vrijeme je za shoping [cool]

Gdje to idemo po njihovim targetima na 500



cim nasi tehnicari gurui pocnu postat targete na down vrijeme je za shoping [cool]

Gdje to idemo po njihovim targetima na 500
[/quote]

Ne zna se. Možda i niže, kao opcija

Inače europa će se danas zacrveniti. A mi tko zna.
Puno kupaca je bilo zadnjih 10-tak dana.
Tko će braniti , branit će, tko neće netreba.
Fond manegeri jedva čekaju da ih netko skine sa aska.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

Ova kriza je totalno umjetna, amerikanci će opet napraviti po starom, natjerati druge da padnu s njima, kupe dionice širom svijeta i eto bailouta i opet preokret……….
To je sve jedna muljaža i pohlepa……

http://easyemoney.tk

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close