Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nafta futuresi skočili 10% gore! To je to, to je taj znak. Do nove godine idemo preko 2000

Samo da nabacim par replika.

Analiza: A već smo se ponadali da je najgore prošlo
Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi bio je desetak milijuna kuna manji nego jučer i iznosio je 28,4 milijuna kuna, a Crobex je nakon tri dana rasta završio u minusu.
Vaš link

Nakon skoka od 9 posto, očekuje se stagnacija Crobexa
Dosadašnji rast cijena dionica ostvaren je na niskim prometima, što upućuje na to da još uvijek nema veće snage na kupovnoj strani", kaže Zvonimir Marić, član Uprave K.D. Asset Managementa.
"Uz nastavljeni pad imovine investicijskih fondova, te angažman mirovinskih fondova na financiranju države putem ulaganja u trezorske zapise, nema stvarne financijske snage koja bi mogla potaknuti oporavak tržišta", napominje Marić.
Vaš link

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



Nafta futuresi skočili 10% gore! To je to, to je taj znak. Do nove godine idemo preko 2000

Samo da nabacim par replika.

Analiza: A već smo se ponadali da je najgore prošlo
Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi bio je desetak milijuna kuna manji nego jučer i iznosio je 28,4 milijuna kuna, a Crobex je nakon tri dana rasta završio u minusu.
Vaš link

Nakon skoka od 9 posto, očekuje se stagnacija Crobexa
Dosadašnji rast cijena dionica ostvaren je na niskim prometima, što upućuje na to da još uvijek nema veće snage na kupovnoj strani", kaže Zvonimir Marić, član Uprave K.D. Asset Managementa.
"Uz nastavljeni pad imovine investicijskih fondova, te angažman mirovinskih fondova na financiranju države putem ulaganja u trezorske zapise, nema stvarne financijske snage koja bi mogla potaknuti oporavak tržišta", napominje Marić.
Vaš link
[/quote]

Ovo nisu replike već postanje tuđih procjena, već ukalkulirano, nešto novo molim.
Ovo nema smisla…

Gdje mi je prijatelj bolix, da malo prodiskutiramo sutrašnie kretanje Dlkv?
a nema ni onih koji su se zaljepili na miju konstataciju da se DRYS ispuhao, evo vam ga sada na 9.25
-1.46 (-13.63%)

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Zašto ste tako pesimistični , kad nema u svijetu niti jedne dramatične vijesti….sve je onak normalno,
malo pozitivnih vijesti iz pojedinih sektora, malo negativnih iz nekih djelatnosti, malo globalnog sastančenja, neke , recimo važne, odluke onih bitnih po funkcijama, koje smo si sami izmislili, da
nam ne bi bilo predosadno, a volimo prirodno autoritete…malo dobrih bankarskih vijesti.
Bitno ste zaboravili , a ima veze s prodajom dionica:
– 15.-tog u mjesecu svi imamo velike izdatke / ..bla bla….
– moramo sve platiti na vrijeme, ne ?
– hoćemo se malo darivati pa i na to mislimo..
– uzmemo malo udjela iz fonda, da ne popušimo previše…

i još bitnije:
– pa tri dana smo , napokon – OPAKO ? rasli…
Evo, i ja sam danas došla dva-tri puta u napast- da srušim cijenu…
1. na ATPL- jer je kupljena po 506,00 kuna , pa se moglo izaći…
2. na ERNT- jer je solidna cijena opet…..
3. itd…
ali, nisam htjela, namjerno- jer smatram da su to manje oscilacije trenutno….i da je trend pozitivan.
A , ako i nije , pa sutra je petak…mir božji, jedan od onih dana, kad na ZAGREBAČKOJ BURZI
čupaju kosu zbog malog prometa….i minusa , naravno…
nije da mi mali ne možemo povući – nego …ne vidimo smisla.riskirati.. interesi su sitni, oprezni…..skromni….NEMA VELIKIH APETITA..nema love…
Meni recimo, uopće ne pada na pamet da podižem umjetno cijenu, i ne znam tko uopće ima
novaca za to…u šortanje se ne razumem…. i to bi zabranila…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Zašto ste tako pesimistični , kad nema u svijetu niti jedne dramatične vijesti….sve je onak normalno,
malo pozitivnih vijesti iz pojedinih sektora, malo negativnih iz nekih djelatnosti, malo globalnog sastančenja, neke , recimo važne, odluke onih bitnih po funkcijama, koje smo si sami izmislili, da
nam ne bi bilo predosadno, a volimo prirodno autoritete…malo dobrih bankarskih vijesti.
Bitno ste zaboravili , a ima veze s prodajom dionica:
– 15.-tog u mjesecu svi imamo velike izdatke / ..bla bla….
– moramo sve platiti na vrijeme, ne ?
– hoćemo se malo darivati pa i na to mislimo..
– uzmemo malo udjela iz fonda, da ne popušimo previše…

i još bitnije:
– pa tri dana smo , napokon – OPAKO ? rasli…
Evo, i ja sam danas došla dva-tri puta u napast- da srušim cijenu…
1. na ATPL- jer je kupljena po 506,00 kuna , pa se moglo izaći…
2. na ERNT- jer je solidna cijena opet…..
3. itd…
ali, nisam htjela, namjerno- jer smatram da su to manje oscilacije trenutno….i da je trend pozitivan.
A , ako i nije , pa sutra je petak…mir božji, jedan od onih dana, kad na ZAGREBAČKOJ BURZI
čupaju kosu zbog malog prometa….i minusa , naravno…
nije da mi mali ne možemo povući – nego …ne vidimo smisla.riskirati.. interesi su sitni, oprezni…..skromni….NEMA VELIKIH APETITA..nema love…
Meni recimo, uopće ne pada na pamet da podižem umjetno cijenu, i ne znam tko uopće ima
novaca za to…u šortanje se ne razumem…. i to bi zabranila…

evo ti da se vratiš u realnost
http://www.index.hr/vijesti/clanak/na-brodu-ludjaka-ministar-financija-jedini-vice-tonemo/413230.aspx

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Mene najviše nerviraju MANAGERI tzv. fondova..kao MARIĆ npr. koji bezobrazno pametuju u moje
ime…. npr. mali nemaju financijske snage….mali ulagači ovo…mali ono…nema ovog nema onog..
pa šta te boli KITTA , prestanite s tim već jedanput. Lijepo recite: MI VELIKI NEMAMO LOVU…MI VELIKI NEMAMO FINANCIJSKU SNAGU …MI VELIKI SMO JADNI I BIJEDNI…. to bi bilo poštenije- GOVORITI U SVOJE IME…a ne moje! ….. ja ne dozvoljavam da u moje ime GOVORE MANAGERI, koje
smatram odgovornim za DUBIOZNU krizu na našoj burzi.. nek govore o sebi…svojima…
najbolje da im mi mali – uzmemo kredite , podignemo cijene..kaj bi onda oni lakše šišali …..baš
su bahati! Ma , baš me briga za te velike….čekajte , zbrajate gubitke, gledajte svaki dan
minuse…… isto kao i mi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@Miami
Kolega nisu oni pesimistični, to su ti naši petokolonaši, svaki dan se pojavljuju novi i drukaju na dolje. Samo im pogledaj datume registracije i količinu postova dnevno.
Ali neka njih, jer obično ispadne ona narodna: tko drugom jamu kopa sam u nju upada [cool]


Podigao ja 20 % na dalekovodu. To te ja pitam!

http://krediti007.bloger.hr/


a koliko si zaradio, pitam te ja.??? 20% od 1000 je cca 200, i nije nešto… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Sutra pomno pazite na dionice koje su pumpane zadnjih dana.
ATPL, čiiji DRYS su danas -14%, INGR, IGH, DLKV

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

PORUKA FONDOVIMA :
Mali nemaju više dionica.stop.sve prodano.stop.pustite nas na miru.stop. snađite se sami.stop.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sutra bi mogla biti lagana stagnacija crobexa,ipak je petak,a zadnjih 3 mjeseca svega je 3-4 puta bio rast,ali slijedeći tjedan nastavljamo gdje smo stali jučer.
Uz tu stagnaciju (ne prevelik pad niti rast),očekujem da bi DLKV mogao porasti,uzeći u obzir KOEI,iznad kojeg je DLKV bio zadnjih godinu dana na većoj vrijednosti za oko 20 % i više,koliko sam pratio.
Ali od sredine 11.mjeseca "netko" se iskrcavao do iznemoglosti na DLKV,za razliku od KOEI,da bi ga srušio do sadašnjih razina,iako u poslovanju nije bilo nekih negativnih promjena u poslovanju. Čak i tijekom cijele ove godine vidi se po grafu da je simetrično rastao i padao zajedno sa KOEI držeći konstantan razmak između cijena,da bi sada bio tamo gdje je.
Zato očekujem uskoro da će DLKV doći do one granice gdje je bio u 11.mjesecu,tj. 20-25 % od KOEI,a to bi bilo oko 430-450 kn. [wink]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

lovac?
Da li ti pratiš promjene u top 10 Dalekovoda?
Znaš da je nedavno izašao skrbnički PBZ-a iz top 10?
Koliko ima za prodati još?
Prodaju i trojica iz top 10.
Još niste naučili osnovnu školu.
Ne kupuje se dionica kada veliki izlaze.
U Dalekovodu ne samo to.
Znaš tko su ove tri firme u top 10,od kojih 2 prodaju cijelu godinu?
Članovi Uprave su isti kao i članovi Uprave Dalekovoda!
Vjerojatno znaš to,jer si dioničar.
BMK i Partneri su prodali ove godine do sada preko 300.000 dionica!
KLT i partneri su prodali preko 100.000 dionica!
Jedan skrbnički PBZ postepeno izlazi,do sada je prodao oko 20.000 dionica ove godine.
Jedan skrbnički PBZ je izašao iz top 10, ima još gomilu toga za prodati!
Što ti vrijedi ako je dobra firma,ako ovo znaš!?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

New Report

Close