Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mi ispravljamo pluseve u minus – evo sad je i DLKV u minusu.
ja se više bojim kupovati bilo šta. [angry]

a kriza u automobilskoj industriji ? da li može Dalekovod praviti automobile?možda to ima veze?


mi ispravljamo pluseve u minus – evo sad je i DLKV u minusu.
ja se više bojim kupovati bilo šta. [angry]

Najbolje odustani ,sada ostaju samo hrabri


a kriza u automobilskoj industriji ? da li može Dalekovod praviti automobile?možda to ima veze?

[lol]



mi ispravljamo pluseve u minus – evo sad je i DLKV u minusu.
ja se više bojim kupovati bilo šta. [angry]

Najbolje odustani ,sada ostaju samo hrabri


nikada ne odustajem ali da se bojim, bojim se i sada samo promatram…
možda već sutra skupim hrabrost (koja možda ispadne ludost) – ne bi bilo prvi a ni zadnji puta !
ps.
opla, netko nam podjelio svima skupa jedinice – preporučam se i dalje.
da, skoro da zaboravim i besplatnu terapiju… [lol]


a kriza u automobilskoj industriji ? da li može Dalekovod praviti automobile?možda to ima veze?
Nažalos ima, jer ako ameri pomognu aut. ind eeeeeeeee onda i naš dalekovod može gore i druge dionice, hebiga ali je to istina.

ovaj kuriozitet na kraju je bilo interesantno pratiti – mlatilo se naizmjenično po asku i bidu.


Karavani prolaze a psi laju



mi ispravljamo pluseve u minus – evo sad je i DLKV u minusu.
ja se više bojim kupovati bilo šta. [angry]

Najbolje odustani ,sada ostaju samo hrabri
[/quote]

Hrabri koji se voze u karavanima[lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


ovaj kuriozitet na kraju je bilo interesantno pratiti – mlatilo se naizmjenično po asku i bidu.

Sutra ćete morati po asku. [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Nakon tri dana jahanja …danas, mali predah, a onda opet ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



ovaj kuriozitet na kraju je bilo interesantno pratiti – mlatilo se naizmjenično po asku i bidu.

Sutra ćete morati po asku. [thumbsup]
[/quote]

Fond manageri će biti presretni da mogu nekome prodati, i još na asku.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

U tri dana smo napravili 10% plusa,danas smo se malo ohladili.
Dionice opravdavaju svoju fundamentalnu vrijednost i debelo su potcijenjene,ali ….
Sve ovo dizanje crobexa su napravili mali,a institucionalnog prometa nula,tek danas kada padamo su malo nešto kupovali.
Mi mali jednostavno nemamo snage da dignemo crobex više,bez pomoći velikih,a od njih slabe koristi.
OIF su na izdisaju,a OMF plačaju državne dugove i spašavaju ovo državu od bankrota,tako da im je burza u drugom,trećem planu.
Na žalost teško da se budemo skoro barem malo oporavili i pobjegli iz ove opasne zone.
Jedino što nam preostaje da budemo strpljivi da se vani situacija smiri,pa onda budu i nas pogurali,a do tada budemo malo gore-malo dole.Nažalost.
Ja osobno sam 100% u dionicama.

New Report

Close