Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja razgovarala sa brokerima iz PBZ i kažu ne prodavati ništa dok CROBEX ne dođe na 2000 po njima prije nove godine.

Nešto si i ja mislim da bi to tako moglo biti. Ako danas završimo u zelenom onda je to ziher. Ima još dosta radnih dana u staroj.

who dares, wins


Ja razgovarala sa brokerima iz PBZ i kažu ne prodavati ništa dok CROBEX ne dođe na 2000 po njima prije nove godine.

Tako je,kraj godine je,pa ako ništa drugo,onda treba malo "ušminkati" crobex,da ne ispadne da je cijela godina bila sa velikim padom i gubitkom. Još ima 10-12 radnih dana rada burze ove godine,i biti će jako zanimljivo.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

ja predviđam crobex na 2000 čim preskoči 1999 i tu nema greške ako ne cjepidlačimo sa decimalama

-1,78%
Gdje je taj odbijanac?

Možda je Šuker mislio na odbijanac dolje. [lol]
Ovo mi ne izgleda kao iskrcavanje malih, ovo na INGR-i.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

Netko ima dodatni posao,da daje asove. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

molim početnike u ocijenjivanju da obrate pozornost da je pikicu u kojoj stoji nula moguće povući više u desno od jednog mjesta,ukoliko netko ne shvati,preporučam, ne ocjenjivati


-1,78%
Gdje je taj odbijanac?

Pa ne možemo svaki dan ići gore bemu miša. Btw, europe is green…

Hell is Empty and all the Devils are Here

Analitičari: Nema snage koja bi mogla potaknuti oporavak tržišta
Vaš link



-1,78%
Gdje je taj odbijanac?

Pa ne možemo svaki dan ići gore bemu miša
[/quote]

Mislim da je to to.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!


Ja vam mogu reći da mi nisu dali da stavim nalog na ATPL na 800 a na 500 su mi preporučili da kupim.

ja mogu reći, da se ne radi o dami, da bi ti rekao da s.r.š

ma ljude samo treba educirati,bravo

Poruka Vjeki – ova stvar s ocjenjivanjem nema smisla, jer imamo puno malicioznih korisnika, koji ništa drugo ne rade osim što drugima dijele jedinice… Ne vidim nekog smisla u tome

Hell is Empty and all the Devils are Here

PRIRODNU uzlaznu putanju CROBEXA, ne mogu poremetiti male oscilacije…… normalno je normalno..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close