Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europa smanjuje minus


Ja razgovarala sa brokerima iz PBZ i kažu ne prodavati ništa dok CROBEX ne dođe na 2000 po njima prije nove godine.

Ako Crobex padne na 1000 bodova, hoće li ti isti ti brokeri vratiti izgubljeni novac?

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

Tocno to, ali uvjeren sam da je pred nama rast, nek trejda ko oce, ja cekam crobi na 2000, pa cu vidjeti kaj dalje..

[/quote]

Prekrasno je za gledati razvoj situacije. Izuzetno sam zadovoljan

Hell is Empty and all the Devils are Here


uzmiče se i na HT-u, a to nije dobro, nikako nije!!!

A tebi kao jako zao 😀

Koliko krokodilskih suza na ovom forumu.




Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

još cca 20% nam fali da okrenemo dvojku, necemo dugo cekati na to, iznenadit ce te crobex110. mj. 2009.
Tocno to, ali uvjeren sam da je pred nama rast, nek trejda ko oce, ja cekam crobi na 2000, pa cu vidjeti kaj dalje..

[/quote]

Od 1430 do 2000 bodova je skoro 45% rasta.
Misliš li da neće biti prepreka prema tim vrijednstima.
Predviđam Crobex 2000 u 10. mj. 2009. tek.
[/quote]
[thumbsup]




Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

Tocno to, ali uvjeren sam da je pred nama rast, nek trejda ko oce, ja cekam crobi na 2000, pa cu vidjeti kaj dalje..

[/quote]

Od 1430 do 2000 bodova je skoro 45% rasta.
Misliš li da neće biti prepreka prema tim vrijednstima.
Predviđam Crobex 2000 u 10. mj. 2009. tek.
[/quote]

još cca 20% nam fali da okrenemo dvojku, necemo dugo cekati na to, iznenadit ce te crobex110. mj. 2009.
[thumbsup]





Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

još cca 20% nam fali da okrenemo dvojku, necemo dugo cekati na to, iznenadit ce te crobex110. mj. 2009.
Tocno to, ali uvjeren sam da je pred nama rast, nek trejda ko oce, ja cekam crobi na 2000, pa cu vidjeti kaj dalje..

[/quote]

Od 1430 do 2000 bodova je skoro 45% rasta.
Misliš li da neće biti prepreka prema tim vrijednstima.
Predviđam Crobex 2000 u 10. mj. 2009. tek.
[/quote]
[thumbsup]




Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

Tocno to, ali uvjeren sam da je pred nama rast, nek trejda ko oce, ja cekam crobi na 2000, pa cu vidjeti kaj dalje..

[/quote]

Od 1430 do 2000 bodova je skoro 45% rasta.
Misliš li da neće biti prepreka prema tim vrijednstima.
Predviđam Crobex 2000 u 10. mj. 2009. tek.
[/quote]

još cca 20% nam fali da okrenemo dvojku, necemo dugo cekati na to, iznenadit ce te crobex 10. mj. 2009.
[thumbsup]
[/quote]

barone, lažove…a ako crobex ode do 2000 bodova a ona sad proda hoces ti nadomjestiti pare …pitaj doma koliko je to sati po 5 kn [bye]


Ja razgovarala sa brokerima iz PBZ i kažu ne prodavati ništa dok CROBEX ne dođe na 2000 po njima prije nove godine.

jel su to ovi koji su sad na burzi al ne zse vec onoj za zapošljavanje
ima tu kod mene dosta posla pa ako ih znaš placam 5 kuna po danu rada

Postanite Eu-robovi



90-ih sam imao 100dm plaću a tenisice NIKE su bile 200dm ,a o autu sam mogao samo sanjati .I nitko se nije žalio

jesu air max ice,…..dodaj još crveni kappa šuškavac i diesel traperice…to je bilo radno odijelo, a placa cca 1000 dm dnevno

eh di su ta vremena [embarass]
[/quote]
ja sam radio od 300-3000dm prometa na dan bez prometa na pokerima [smiley]
od pokera sam kupio novog mercedesa za par mj. i za isto toliko ga skršio
Da mi je ova pamet bila onda…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ja razgovarala sa brokerima iz PBZ i kažu ne prodavati ništa dok CROBEX ne dođe na 2000 po njima prije nove godine.

jesu li vam dali potvrdu na 2000 ili garanciju?

Ja vam mogu reći da mi nisu dali da stavim nalog na ATPL na 800 a na 500 su mi preporučili da kupim.

ja sam razgovarao sa ministarstvom vanjskih poslova i kažu da su na Islandu cijena nekretnina super i razmišljam o preseljenju jer ako ministrant spominje stanje Islanda onda vam je jasno gdje će nas dovesti

New Report

Close