Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema odbijanca za sad. Sve stalo.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



daj se urazumite da je crobex bio na razini 1997 g.,šta vi očekujete

te godine nije država bila pred bankrotom i nije svijet bio u komi
[/quote]
šta si počeo skupljati boce po smeću ,daj ne lupetaj gluposti.Do korekcije je moralo doći

ZSE
CROBEX 1.676,74 -1,64%
CROBIS 89,69 -0,11%
Redovni promet 6.794.075,78
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 6.794.075,78
Sentiment: 12 | 1 | 27

who dares, wins

90-ih sam imao 100dm plaću a tenisice NIKE su bile 200dm ,a o autu sam mogao samo sanjati .I nitko se nije žalio



Malo da se riješimo malih ,pa idemo dalje

Misliš?
To je sve onaj Šuker prokleti kriv. [lol]
[/quote]

nije samo šuker,puno je dublje jedino što je i on napokon otvorio oći.nemojte lupetat up up ,ili down down stavite činjenice na hrpu i vidjet ćete nažalost realnost.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


90-ih sam imao 100dm plaću a tenisice NIKE su bile 200dm ,a o autu sam mogao samo sanjati .I nitko se nije žalio

jesu air max ice,…..dodaj još crveni kappa šuškavac i diesel traperice…to je bilo radno odijelo, a placa cca 1000 dm dnevno

eh di su ta vremena [embarass]


90-ih sam imao 100dm plaću a tenisice NIKE su bile 200dm ,a o autu sam mogao samo sanjati .I nitko se nije žalio

eto vidiš, još se i sječaš, nije bilo tako daleko, jel’ da!?
zato nemoj smatrati nemogučim nešto slično tome
mnogi su se naviknuli na blagostanje
to barem nije problem
i onda misle kako ne može biti lošije, već samo bolje
pitanje je trenutka do kada
mislim da smo za jedno vrijeme ispucali blagostanje
ali, doći će ponovo, samo ne danas!!!


Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

Tocno to, ali uvjeren sam da je pred nama rast, nek trejda ko oce, ja cekam crobi na 2000, pa cu vidjeti kaj dalje..


koja ti je omiljena da je prodam,da sebe ne zaj……m

ADRS-P-A ? nju pušači najviše vole,a ni kola ti nije mrska

ovo je čisti signal da smo negdje pri dnu
par posto dole par posto gore

sad samo čekati čekati i samo čekati

Postanite Eu-robovi

Ja razgovarala sa brokerima iz PBZ i kažu ne prodavati ništa dok CROBEX ne dođe na 2000 po njima prije nove godine.



Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

Tocno to, ali uvjeren sam da je pred nama rast, nek trejda ko oce, ja cekam crobi na 2000, pa cu vidjeti kaj dalje..

[/quote]

Od 1430 do 2000 bodova je skoro 45% rasta.
Misliš li da neće biti prepreka prema tim vrijednstima.
Predviđam Crobex 2000 u 10. mj. 2009. tek.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

New Report

Close