Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znaš ti gdje je dno samo se praviš

i ja znam, dno je uvijek tamo gdje sam ja

Slušajte Budda……………počeo je bull…….. [bye] [bye] [bye]
Počeo je …..sam u krivom smjeru……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Malo da se riješimo malih ,pa idemo dalje

e ovakvih stvari nije bilo u II svj. ratu kod jože bez noge,bježe Švabe a bježe i naši,za Francuze je jasno da padaju čim je Stipe počeo govoriti francuski,to je dovoljan razlog, a govor u vijeću sigurnosti dovoljno govori kakva nas sigurnost očekuje [bye]


Malo da se riješimo malih ,pa idemo dalje

po svemu sudeči mi ćemo završiti dan u plusu, ovo je definitivno za mene iznenađenje!

dan je pametniji od noći


Danas zlo i naopako!

666999 kako god okreneš,ovdje ni Rojs ne bi profitirao,tko je jučer jamio nije jamio,ali kaže teta Hanka,sutra je novi dan,a ja mislim da će već danas biti bolje

O tome i govorima ,ali ljudi jednostavno neć da vjeruju

strašno, taman smo se popeli na vrh tobogana, a prema nalozima na kupnji moglo bi doći i do slobodnog pada.
zar od toliko optimista sad odjednom nitko ne želi braniti postignute vrijednosti?
počeo sam sumnjati u pozitivce na ovom forumu!!!

još sam nadokupio ,a mislio sam da neču moći više [thumbsup]

moš mislit pa nisu uspili oboriti koliko su planirali niti HT, niti INGRU, niti IGH niti ATPL, sve se vraća nazad i ubrzo će biti oko nule ili u plusu!

dan je pametniji od noći

neće biti u plusu, samo se čeka da se kupnja malo postavi pa idemo novi iskrcaj!!!

Još jedan dokaz da je nestalo paničara na prodajnoj strani, lagani pad, prati se Europa, naloga na kupnji sve više.
Nitko ne očekuje da se rast, kao i pad, odvija pravocrtno.

New Report

Close