Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stanislav@Gdje, reci mi pa da utučem pare, prodam stan, kuću, vikendicu, auto, pa da kupim na dnu?

Anonimno, 11.12.2008. u 08:43
barone nemoras nam obznanjivati svoju imovinsku karticu [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nemoj tako od mene dobiješ uvijek stotku, ja djelim stotke i uglavnom četvorke i petice, samo da se zna! [thumbsup]

dan je pametniji od noći


nemoj tako od mene dobiješ uvijek stotku, ja djelim stotke i uglavnom četvorke i petice, samo da se zna! [thumbsup]

A kad predaješ domaćinstvno. [smiley]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

nisam ja ti, ja sam ti tehničke struke i predajem dosta, ali NE PORODJEM ništa. [cool]

dan je pametniji od noći


nisam ja ti, ja sam ti tehničke struke i predajem dosta, ali NE PORODJEM ništa. [cool]

Imaš stav trejdera i špekulanta, a radnje dugoročnog ulagača. KRIVO.
Ali svatko ima svoju taktiku ulaganja.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

tako je, samo da se zna da krivo procjenjuješ!

dan je pametniji od noći

Danas zlo i naopako!

čim se malo oporavimo pojavi se nekakav nerast na TV, do daljnjega ne puštati bilo kojeg nerasta na TV,vrijeme je čvaraka i cijena nije loša,sve salo i mast u čvarke i tako ćemo prebroditi krizu,usput pozdrav moderatorima,hvala na razumijevanju kao što i ja vas razumijem

al će biti prometa danas

Crobex otvaranje -0,82
Turnover day. Iskreno, očito vidljivo na 60-minutnom grafu Crobexa.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

…nažalost…sad bi mogla malo panika i istresanje…da se istrejda što se još može…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

izgleda da je počelo TAKE PROFIT AND RUN, za ono malo dioničara koji su uspjeli kupit na 1500 crobexa….uskoro crobex opet na 1500 …….a po tehničkoj analizi i znatno niže…..!!!
sveti nikola je nekome lijepe poklone podijelio………a za pohlepni dobili šibu od krampusa……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close