Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da si u pravu! vidjelo se to najbolje na DLKV-u gdje je bilo opake kupnje na 281-288, pa se nije rasprodavalo na 305-310. Ali znam ja da će neki postaviti naloge na prodaju sutra , posebice ako skoči 15% , što bi se moglo dogoditi. Naravno opet je pretpostavka da baš EEuropa ne ode u preveliki minus.

Zanima me kolege što vi mislite? Kako će sutra građevinari i brodari! Ajde da vidimo koliko smo optiimistični ili pesimistični.–

Pozdrav svima


DLKV ti ide sutra u minus, več danas se vidjelo da se kilavi na 305, da ameri nisu zaje. danas bi završio oko 290
Ja sam danas izašao na poziciju i čekam koliko treba na 250
Danas se i DRYS ispuhao pa će i Atpl polako natrag

[/quote]
Uff što se DRYS ispuhao, fuljavih +13,3%, a JDPL se trži na 60 i kusur% ispod niminalne vrijednosti, nema šta stvarno razlozi za opći potop, kako vam nije jasno da ove godine više nema grobija na 1500, bolje prestanite plašit narod, a ako već ne kupujete onda se barem pokrite ušima i čekajta svoj grobi na 800 [tongue], ak država bankrotira možda ga i dočekate

Surround all arround when it hits the ground

Projekcija HNB-a za 2009. je da drzava mora otplatiti 1,5 mlrd EUR (glavnica + kamata). Malo se razlikuju podaci. Mislim da su to na MFIN samo obveznice.
Bas je ljepo sjela prodaja INA-e MOL-u. Mislim da ovi u MOL-u jos placu. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


DLKV ti ide sutra u minus, več danas se vidjelo da se kilavi na 305, da ameri nisu zaje. danas bi završio oko 290
Ja sam danas izašao na poziciju i čekam koliko treba na 250
Danas se i DRYS ispuhao pa će i Atpl polako natrag

Bravo kolega,
nadam se da ce se Atpl ispuhat ko Drys danas ( + 13.33% )
[bye]


Kad bi takvo nešto izjavio ministar financija u Americi kao naš Šuki u hrvatskoj, slijedeći dan bi index potonuo 10%.
Kod nas dršte palčeve da ne bude toliko. [bye]

Gledaj sutra plus, novopečeni kolega

Surround all arround when it hits the ground


Projekcija HNB-a za 2009. je da drzava mora otplatiti 1,5 mlrd EUR (glavnica + kamata). Malo se razlikuju podaci. Mislim da su to na MFIN samo obveznice.
Bas je ljepo sjela prodaja INA-e MOL-u. Mislim da ovi u MOL-u jos placu. [lol]

naši su genijalci, ilit bog čuva glupe il kak ide već.. prodali inu po super cijeni, prodali sladoranu viri po bezobraznoj cijeni.. roha ogulio banke..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


naši su genijalci, ilit bog čuva glupe il kak ide već

a valjda nesto mora i dobro ispasti, kad se u istoj prostoriji vise puta sastanu osobe s respektabilnim profesionalnim referencama:

poduzetnik u Innsbrucku i clan urednistva casopisa Mogucnosti
novinarka Hrvatskoga radija,
komercijalni referent u Podravki d.d. za nabavu susenog povrca (prvenstveno iz tranzicijskih zemalja),
nastavnica hrvatskog jezika u osnovnoj skoli,
konzultant u strucnim timovima za implementaciju probacije prema maloljetnim delinkventima u RH,
privatni gradjevinar,
glavni knjigovodja u Odsjeku za budzet Opcine Velika Gorica,
sef pripreme i montaze,
asistent pa docent na Pravnom fakultetu,
povjesnicar-arhivist,
tehnolog u poduzeću Maraska,
zamjenik rukovoditelja nabave u PIK-u Vrbovec,
predsjednica Komiteta za graditeljstvo, stambene i komunalne poslove Grada Zagreba,
ginekolog sa zavrsenim tecajem Management u zdravstvu,
postdoctoral fellow na Sveucilistu Connecticut,
slobodni umjetnik i osnivac zbirke Biskupic,
glavni enlog u VUPIK-u Vukovar koji voli sah i citanje
i
odvjetnicki vjezbenik kod odvjetnika Drazena Jerkovica u Zagrebu
[tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

svi smo mi gledali dnevnik i vidjeli kako se tjekom rasprave govori na dva potpuno različita načina os strane istih manipulatora tj. Šukera i Sanadera.
to se dalo uočiti da Šuker svjesno plasira teze o krizi, koja je definitivno tu, ali naglašava koliko je ona velika i to ne kaže (ali ćemo mi to privesti dobrome kraju jer to samo mi znamo, a ako ovdje bude netko drugi onda ste ga najebali).
kada se ti drugi-oporba obruše na umirovljenike koji traže božićnicu po koalicijskom sporazumu niti po kakvom zakonu onda Šuker skače i upozorava da se ne sije panika među narodom i ne skupljaju politički poeni jer stanje nije tako loše kako se govori.
i to sve u istom dnevniku, što se da zaklljučiti da su sinoć i jučer trebali iskreirati još jednu pljačku malih dioničara jer im ne ide kako su planirali, a opet da iz toga izvuku političke poene da samo siu na svijetu oni ti koji ovao mogu izvući iz govana.
I na to bi trebala rteagirati ova burza tj. oni koji su plašljivi i koji samo što nisu bili donijeli odluku da prodaju pa ih malo pokolebalo ovaj rast zadnja tri dana kada su svi pisali, govorili, lupetali da idemno na vrijednost crobexa 500.
i što sada, NEMA PRODAJE NARODE, jer oni koji se prestavljaju spasiocima svaki danom samo podebljavaju svoje račune, jer još nisam pročitao da je i jedan političar iz vladajuće nomenklature prodao niti jednu dionicu a sve ode kvragu, a oni neće prodati iako znaju bolje i prije informacije od nas.
mene zajebati neće, pa neka sve propadne, ja ću opet krenuti iz početka ali sisat vesla neću.

dan je pametniji od noći

tko hoce nek proda, tko nece nek ne proda
zaboli me jedna stvar za ulagače koji su ušli u momentu ipoa ht i ine
njima je dosta da su u blagom minusu i to je bolje da se više nikada ne vrate na burzu

s te strane dobro nam je došla tzv. kriza jer ćemo se s jedne strane njih "riješiti" a vremenom će se i cijene dizati pa kad dodju na solidne veličine ti isti koji danas prodaju s priličnim minusom će se polakomiti i početi opet kupovati, a pošto smo zaključili da kupuju samo u euforiji dobrih vijesti kupovat će i od ovih koji nisu prodali u panici

i tako je dok je vijeka i svijeta

uzdravlje

Postanite Eu-robovi



Kad bi takvo nešto izjavio ministar financija u Americi kao naš Šuki u hrvatskoj, slijedeći dan bi index potonuo 10%.
Kod nas dršte palčeve da ne bude toliko. [bye]

Gledaj sutra plus, novopečeni kolega
[/quote]

Mislim da će možda danas biti preokret.
Nadam se da Šukerova izjava o bankrotu države neće potaknuti udaranje po bidu [pray]

NEMA PRODAJE, je jedna od najopasnijih izjava, naročito kad ne znamo gdje je DNO.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

sada sam skoro siguran da bi mogli rasti!
ja to po svojim jedinicama procijenim! [lol] [cry]

dan je pametniji od noći

znaš ti gdje je dno samo se praviš


znaš ti gdje je dno samo se praviš

Gdje, reci mi pa da utučem pare, prodam stan, kuću, vikendicu, auto, pa da kupim na dnu?


sada sam skoro siguran da bi mogli rasti!
ja to po svojim jedinicama procijenim! [lol] [cry]

I ja po svojim, tako da smo 50:50 [cool]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

New Report

Close