Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


STANIslav@Po izrazima lica Sanadera i Šukera danas u Saboru, vjerujem da nas čeka bankrot vrlo brzo.
Šuker se više onako šeretski ne smije.
Samo ne razumijem zašto Šuker spominje Latviju, Mađarsku, Srbiju, i čemu stvaranje panike
u Dnevniku.

Kaže da će u najboljem slučaju nam biti kao srbima, u najgorem kao Islandu.
Ne znam kako se trguje dionicama kad država stupi u bankrot.
Sve u svemu, čeka nas veselo razdoblje u narednih mjesec dana.

Ja dajem još mjesec dana. Cash is the KING.

u tom slučaju bi kod tebe vrijedila ona ”cash is trash”

STANIslav, 10.12.2008. u 22:06
prodao danas?????? [thumbsup]
[/quote]

Hebote, ja vam isto prenosim kako je bilo u dnevniku. Nije za smijeh.
Daj se uozbiljite.

Najgore od toga kaj se SDP-ovci zajebavaju ko da je to dječja igrica i spominju penziće kao kariku koja ne dostaje, i isplatu mirovina.

“Biti će nam kao Islandu, a najbolje kao srbima”, rekao je ministar financija Šuker, koji je do jučer se šeretski smiješio da nema brige za državni proračun.
Ajme kad penzići krenu, njih 900.000.

Iako sam prodao danas nešto, imam još dosta dionica.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

možda bi trebalo otvoriti topic "rezervirano za pesimiste".

strpljen..spašen Time is on my side

Nakon ovakvog dana u Saboru,svaka normalna burza odreagirala bi strmoglavim padom.
Ali mi nismo normalni.
Tako da je sve moguće.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Po izrazima lica Sanadera i Šukera danas u Saboru, vjerujem da nas čeka bankrot vrlo brzo.
Šuker se više onako šeretski ne smije.
Samo ne razumijem zašto Šuker spominje Latviju, Mađarsku, Srbiju, i čemu stvaranje panike
u Dnevniku.

Kaže da će u najboljem slučaju nam biti kao srbima, u najgorem kao Islandu.
Ne znam kako se trguje dionicama kad država stupi u bankrot.
Sve u svemu, čeka nas veselo razdoblje u narednih mjesec dana.

Ja dajem još mjesec dana. Cash is the KING.


Suki se toliko razmaho, zapljuco i rasprdio, uplasi me sto ako ima meku stolicu …..
Vidi se iz aviona cijela rukovodeca svita, (slusaju Vlada/u oni ga uposlili pa mu i vjeruju….) se sprema kupovat Hr. dionice al im jos nisu dovoljno jeftine (imaju male place). ….gle reko onaj gje-ronimo: "Probudi Sukija" nek se rasrdi op pardon rasprdišššš …… i atvarno neki ijodiot probudio ga usred pogresnog sna, a zadrigla guzica laprda li laprda ….
Zakljucak: svi se spremaju KUPOVAT! ocekujem Crobex u slijedecih 14 dana na 50% ath (5400/2=2700) bez obzira na sutrasnji pomak, i da ono neki dan Suki rece pala nam burza 40-50% sapnuo mi na uho to znaci "Nakon pada od 40% na 2940, pali smo 50% na 1470 sve odokativno

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Hebote, ja vam isto prenosim kako je bilo u dnevniku. Nije za smijeh.
Daj se uozbiljite.

Najgore od toga kaj se SDP-ovci zajebavaju ko da je to dječja igrica i spominju penziće kao kariku koja ne dostaje, i isplatu mirovina.

"Biti će nam kao Islandu, a najbolje kao srbima", rekao je ministar financija Šuker, koji je do jučer se šeretski smiješio da nema brige za državni proračun.
Ajme kad penzići krenu, njih 900.000.

Iako sam prodao danas nešto, imam još dosta dionica.
Zadnja izmjena: STANIslav (10.12.2008. 22:10)

kolega ma ja nemogu njih stvarno, shvatiti niti im vjerujem. razlog: da je stvarna frka tko bi lud gradio most koji ne donosi ikakav profit sada? meni se više čini da sada Šuki tako trubi jer žele zaplašiti sindikat pa da im sruše dogovor u saboru o rastu plaća. Ma sve mi na to smrrdi

zlikovac


Nakon ovakvog dana u Saboru,svaka normalna burza odreagirala bi strmoglavim padom.
Ali mi nismo normalni.
Tako da je sve moguće.

Kakvog dana u saboru? Gledao sam saborsku,cerekali su se ko da su malo blentavi a sva ta plašenja su osveta sindikatima.Nedate da zamrznemo plače …e sad ćete vidjeti crnoga vraga [lol] Pa onda kao plače im kasne a još nedavno su ih dobivali oko petnajstog-dvadesetog a ni rječi o kašnjenju.A šuki bi trebao iz sabora direktno u čuzu zbog stvaranja panike [angry]
Luđak koji samo prije dva mjeseca gleda u kameru i cereka se dok govori da krize u HR nema?????Sad odjednom smak svijeta? Lagao je onda kao što laže sada.Istina je na sredini.Reprigramirat će dugove nešto malo prodati obiteljskog srebra i tako još najmanje 15stak godina a onda veliki prasak [shocked] [shocked] [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Po izrazima lica Sanadera i Šukera danas u Saboru, vjerujem da nas čeka bankrot vrlo brzo.
Šuker se više onako šeretski ne smije.
Samo ne razumijem zašto Šuker spominje Latviju, Mađarsku, Srbiju, i čemu stvaranje panike
u Dnevniku.

Kaže da će u najboljem slučaju nam biti kao srbima, u najgorem kao Islandu.
Ne znam kako se trguje dionicama kad država stupi u bankrot.
Sve u svemu, čeka nas veselo razdoblje u narednih mjesec dana.

Ja dajem još mjesec dana. Cash is the KING.


Suki se toliko razmaho, zapljuco i rasprdio, uplasi me sto ako ima meku stolicu …..
Vidi se iz aviona cijela rukovodeca svita, (slusaju Vlada/u oni ga uposlili pa mu i vjeruju….) se sprema kupovat Hr. dionice al im jos nisu dovoljno jeftine (imaju male place). ….gle reko onaj gje-ronimo: "Probudi Sukija" nek se rasrdi op pardon rasprdišššš …… i atvarno neki ijodiot probudio ga usred pogresnog sna, a zadrigla guzica laprda li laprda ….
Zakljucak: svi se spremaju KUPOVAT! ocekujem Crobex u slijedecih 14 dana na 50% ath (5400/2=2700) bez obzira na sutrasnji pomak, i da ono neki dan Suki rece pala nam burza 40-50% sapnuo mi na uho to znaci "Nakon pada od 40% na 2940, pali smo 50% na 1470 sve odokativno
[/quote]

Ne znam da li žele zaplašiti ili ne ali, KOME JE DO KUPOVINI DIONICA u Vladi kad je ovakvo sranje.
Latvija ili Litva koju je spomenuo Šuker i usporedio sa nama…..je imala još prije 6 mjeseci inflaciju od 16%, pa ti vidi.

Mislim da ovih tvojih 60% Crobexa rasta u narednih 14 dana mi se čini isto kao da si rekao da će se sutra vanzemaljci iskrcati na Jelačić Plac.
Ipak mislim da će se raspetljati ovo o čemu Šuker priča za 2-3 tjedna. jer ako je tako, kako on priča, hrvatska Vlada se nije uopće spremila za krizu i njezine poslijedice, a kamoli za obranu depozita u bankama.

Mislim da članovi Vlade sada se brinu kako sačuvati državu na okupu, da se ne raspadne, a kamoli da razmišlja o dokupu, ovih iovako ionako po meni još skupih papira.
Vaš link

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!


Hebote, ja vam isto prenosim kako je bilo u dnevniku. Nije za smijeh.
Daj se uozbiljite.

Najgore od toga kaj se SDP-ovci zajebavaju ko da je to dječja igrica i spominju penziće kao kariku koja ne dostaje, i isplatu mirovina.

"Biti će nam kao Islandu, a najbolje kao srbima", rekao je ministar financija Šuker, koji je do jučer se šeretski smiješio da nema brige za državni proračun.
Ajme kad penzići krenu, njih 900.000.

Iako sam prodao danas nešto, imam još dosta dionica.
Zadnja izmjena: STANIslav (10.12.2008. 22:10)

kolega ma ja nemogu njih stvarno, shvatiti niti im vjerujem. razlog: da je stvarna frka tko bi lud gradio most koji ne donosi ikakav profit sada? meni se više čini da sada Šuki tako trubi jer žele zaplašiti sindikat pa da im sruše dogovor u saboru o rastu plaća. Ma sve mi na to smrrdi

nadovezati ću se još na tebe ..da će kada "kriza prođe" glavni heroji biti ZNA SE tko!
Oni su nas izvukli iz nemoguće situacije bez izlaza. To ne bi mogla niti jedna druga vlada osim SUPER Vlade! Zato pazite za koga će te glasati na sljedećimizborima.

strpljen..spašen Time is on my side


Nakon ovakvog dana u Saboru,svaka normalna burza odreagirala bi strmoglavim padom.
Ali mi nismo normalni.
Tako da je sve moguće.

Pa ako ovo u zadnjih dva,tri mjeseca ili ako hoćeš u zadnju godinu -70% nije bio strmoglavi pad, šta bi to bilo??

A to što laprdaju da smo u banani, pa to znamo odavno, a oni su to očito kao tek sada shvatili, ali još ne kuže kad se i dalje ide u minus kad se ulaže u projekte koji ne donose profit, znači u industriju, proizvodnju, da se poveća zaposlenost i pozitivni tok novca,,,,, glavno da se radi autoput i mostovi, za cca 100 000 ljudi, koji će se povratiti, za 50 godina, kad se napravi autoput prema CG i dalje prema Grčkoj,, veća korist bi bila da se naravi dio Žuta lokva – Rijeka, jer bi se kanalizirao promet turista iz Italije i onih krajeva prema Dalmaciji i otocima

Ova kriza vani je došla kao naručena našoj vladi kako bi pod njenim izgovorom, strpali sve loše što je napravljeno do sada, da operu ruke [wink]


Nakon ovakvog dana u Saboru,svaka normalna burza odreagirala bi strmoglavim padom.
Ali mi nismo normalni.
Tako da je sve moguće.

Državne financije su u najboljem redu; proračun se uredno puno a za to je dokaz da se kratkoročni dug po trezorskim zapisima čak malo smanjio, uz redovitu otplatu dugoročnog duga. Slijedeće godine čeka nas otplata 500 milijuna eura i 25 milijardi jena.
A glede duga privatnih poduzeća red bi bio da se na ZSE objavi popis tih, za koje Šuker kaže da su u nemogućnosti vratiti dug pa da nas spasi gubitaka. Inače trebalo bi ga prijaviti Hanfi zbog manipuliranja i širenja insajderskih informacija. Ako Šuker zna tko je to u krizi tko tvrdi da te informacije nije dostavio nekomu tko ih može dobro unovčiti na ZSE.
Ako netko ne može vratiti dug to bi trebali objaviti njihovi kreditori tj banke i informirati nas kako namjeravaju riješiti taj odnos zajmoprimca i zajmodavaca.

Od kad citam kolegu Savu na poslovnom, prozac mi uopce netreba. [lol]

Evo 100% Sava… Netko drugi ti je dao 1%… [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Od kad citam kolegu Savu na poslovnom, prozac mi uopce netreba. [lol]

Evo 100% Sava… Netko drugi ti je dao 1%… [thumbsup]

Sve je skunuto s stranice Ministarstva financija i nema dvojbe da su državne financije u redu.
A Šukerova izjava je jadna ko i Sanaderova banana.
I Šta plaše naciju; neka se ugledaju na Amere i neka vide kako se financijska kriza riješava preko leđa banaka i kreditora a ne preko leđa radnika. Dakle preko leđa onih koji su i najodgovorniji za krizu. Šta bi sada država i HNB trebali voditi računa o plasmanima privatnih banaka.
A pitanje za Šukera je zašto daje tolike kamate kada su banke pune love i nemaju kome to plasirati. Kome se tu pogoduje?

New Report

Close