Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja došao do 58% sa SLDM. A nevjerojatno, još ni jedno izvješće nije stiglo za dionice koje ja imam. Bezveze visim na kompu, osim što mi je lijepo pratiti ove količine i cijene na Đuri.[smiley1]

a napomena pod F14

14. Ostale napomene
BORIS, MOLIM VAS ZA MIŠLJENJE INES [smiley1][smiley1][smiley1]

Ne boj' te se!

Znali itko zašto je ovoliki pad na Tisku?

in,

Da navlačim imao bi kao ti 20 nickova,ovo je ozbiljna dionica za ozbiljne investitore i zato se malo piše,ja želim da se pojavi jača prodaja,dva fonda bi unutra.

Ja sam uvijek mislio da ih ima 47…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Neko uredno čisti na Belju, svako malo skuplja veće količine… [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Neko uredno čisti na Belju, svako malo skuplja veće količine… [smiley2]

Kolega, fulali ste temu. Ovo je Komentari trgovanja…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


in: ” Da navlačim imao bi kao ti 20 nickova,ovo je ozbiljna dionica za ozbiljne investitore i zato se malo piše,ja želim da se pojavi jača prodaja,dva fonda bi unutra.Ovo nije TNSA,ZAJEBANTSKA DIONICA ,čas je 5 pa 7pa11pa 7pa 5,posao za HANFU. ” Da imam 20 nickova sada bi te zasiljio sa njih 5… a posebno su mi dragi oni koji odma cupaju TNSA kao obranu a slijepi su pored zdravih ociju da vide preslagivanja, no nije niti bitno, cinjenica je da nemas grama srama, drazi su mi oni koji pisu ‘jos malo pa nestalo, navali narode’ nego ovi navlakaci u rukavicama

Da,navuko sam i na PBZ ,ZABU,CEBU,JNAF,RIZO,KORF,JDBA,SNBA i sve su rasle više-manje 50%,pa ti laži,u laži su kratke noge,ako ne vidiš čiste zicere to nije moj problem a ja ču Mediku izanalizirati i staviti na uvid svima pa i tebi silo nečista.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

A vidim da netko toliko lupuje da je i most srusio[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ste živi, na koliko puls?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Danas je zadnji dan 1Q i vjerojatno je to uzrok pumpanja cijena zadnjih dana od strane fondova na većem broju dionica. Vidjet ćemo što ponedjeljak donosi

Ignore: KressoM, delux


Znali itko zašto je ovoliki pad na Tisku?

Ja bi, kao laik, rekao da Todoriću odgovara niža cijena kod preuzimanja.
A možda Tisak zaista ne vrijedi više od 400… ko će ga znat?

in,

Da,navuko sam i na PBZ ,ZABU,CEBU,JNAF,RIZO,KORF,JDBA,SNBA i sve su rasle više-manje 50%,pa ti laži,u laži su kratke noge,ako ne vidiš čiste zicere to nije moj problem a ja ču Mediku izanalizirati i staviti na uvid svima pa i tebi silo nečista.

Alo majstore, cemu vrijedjanje?! Malo ti se ide pod moderiranje jel?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ajde tko moze nadmasiti ovo

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close