Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo da dionice pređu u čvrste ruke

jos malo pa ce sve dionice biti u cvrstim rukama…
treba biti strpljiv…



Samo da dionice pređu u čvrste ruke

jos malo pa ce sve dionice biti u cvrstim rukama…
treba biti strpljiv…

[/quote]
Teško je reci sto su cvrste ruke, jer svatko na pojedinim razinama postaje drhtava ručica [wink]

Teško je reci sto su cvrste ruke, jer svatko na pojedinim razinama postaje drhtava ručica [wink]

750 komada AZ-ovih na Ledu po 3800 i niže je čvrsta ruka.

I'LL BE BACK


Teško je reci sto su cvrste ruke, jer svatko na pojedinim razinama postaje drhtava ručica [wink]

750 komada AZ-ovih na Ledu po 3800 i niže je čvrsta ruka.

[/quote]
100 % točno!

Analitičari se hrabre: Crobex rastom nadmašio europske burze
Vaš link

KNELE JA TI NE BOKSAM, JA TI LOMIM RUKE I NOGE, PA TI VIDI. ALI IMA JEDNA STVAR. BOJIM SE DA ĆE ME TVOJA MAMA "ŠPOTATI" AKO TI NEŠTO NAPRAVIM !!!



Teško je reci sto su cvrste ruke, jer svatko na pojedinim razinama postaje drhtava ručica [wink]

750 komada AZ-ovih na Ledu po 3800 i niže je čvrsta ruka.

[/quote]
100 % točno!
[/quote]
smjesni ste s tim pojmom drhtave i cvrste ruke ili rucice
bice onako kako mafija hoce bez fundamenata i nekih posebnih razloga cemo dole ili gore barem jos neko vrijeme.
kad su svi vjerovali ili barem navijali da idemo prema 1000 dignucemo se na 2100 pa ce nam to kao biti dobro a nismo ni trebali padat ispod 2200.
na koliko ste mislili kupovat atpl (250kn), ht (100)ili ingr (30), mozda na 50% nizim cjenama, kada su to svi ocekivali dogodilo se bas suprotno kako su veliki zeljeli.
kak gibo veli ovo mi je skola i drugi puta cu pametnije, utjeran strah u kosti malim investitorima pa nisu svjesni da je kupnja ispod 2000 barem 50% poklon.
drugi koji to znaju sad kupuju a prodavace kad nam njihovi novinari plasiraju placene clanke i pricu o uspostavi povjerenja i rastu grobexa, kad postane goldbex oni ce van a mali i mirovinci ozbiljnije unutra na 3300-3500 sa na nekim i s 400% zarade.
tada ce biti rizik kupovati barem neke slabolikvidne gradevinare ili manje tvrtke koje ce zaita imati problema s poslovanjem i konkurentnoscu u velikom EU trzistu.
slazem se i spreman sam preuzeti rizik da mi djonica vredi 0kn ali neka bude onda bankrot te tvrtke ali ne da joj zarada u jednoj godini premasuje cijenu na burzi, oprostite ali to nije realno.
izvedivo svakako da a za godiicu dvije slusacemo o velikim prevarama i bogacenjima na ZSE koja su od lopova napravile jos vece uglednike sto su trostruko povecali svoju imovinu.
najbolje od svega sto cemo napraviti je jedno veliko NISTA jel to tak mora biti.
tako nesto je izvrsna prilika za legalizaciju sumljivog kapitala pod patronatom nasih velikih upravitelja sto ce dobivati nagrade za zivotna djela i pisati knjige dok nam drzava sve vise propada.
plan je prosao bez posljedica, tu i tamo netko bankrotirao ali tko je kriv kad se zelio nabrzaka obogatiti reci ce zlobnici.
nece postaviti pitanje jel mudro rasprodavat dionice i ulagat u strane obveznice dok se malom potrosacu nabija odgovornost kupovanja hr proizvoda da bi sacuvao radna mjesta?
kako god, kriza nije dosla jucer i nece stati sutra vec je ona realnost destljecima a mnogima i zivotna odrednica do smrti.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@LukaBorna…Daj, pajdo, super si mi i super pišeš, ali daj prosim te,
daj mi sam ukratko napiši ovo zadnje kaj si napisal….onak, sažetak kak ti.
Fala lepa!
MiniBar

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@Lookaborna

dobar post

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

LB- svaka čast. Istina nisi napisao ništa novo što nije poznato širokom dioničarskom puku, ali eto, dobro je posloženo. Svi mi znamo da iza svega ovoga stoje veliki, ali eto NEZNAMO kada će okrenuti ponovo na dole i kada na gore i koliko dugo i,i,i,… pa, ko ubode, ubode. Možda se promijeni kad uđemo u EU, jednog dana ….

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Mene zanima gdje je nestao Samodol? Pa šta radi ta Hanfa?
Da li je do današnjeg dana neki fond manager,broker kažnjen,sankcioniran,dobio otkaz….A kriza je u Hrvatskoj a tamo preko u USA gdje nije kriza dobijaju otkaze brokeri,fond manageri.Sad čitam u index,hr, da se privode i zatvaraju i guverneri !!!!!!!!!!!
Kod nas u HR više vrijedi broker,fond manager nego u USA guverner !!!!!!Jadno.

HDZ optužio banke za dizanje kamata, Bohaček uzvratio: Nismo gulikože!

Konačno i netko iz HDZ-a ima mu.. nešto reći protiv banaka. Previše se bankarska bagra razularila. Svaka čast Goranu Mariću. [bye]


Teško je reci sto su cvrste ruke, jer svatko na pojedinim razinama postaje drhtava ručica [wink]

750 komada AZ-ovih na Ledu po 3800 i niže je čvrsta ruka.

[/quote]

Vidjet ćemo već sutra koliko su te čvrste ruke sigurne, gledam malo CNN samo crne vijesti, osobno mislim da su se neki previše požurili s božićnim šopingom, pravi popusti tek dolaze [undecid]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close