Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dok RM kupuje po Crnoj Gori
http://www.seebiz.eu/hr/burze/beckoj-burzi-odobreno-preuzimanje-praske-burze,32165.html

Promet se povečava,to je dobar znak [thumbsup]

Auuuu. ovo ni VDKT ni ja a ni Mesić nije mogao zamisliti da bi se moglo dogodtiti. Jeste li vi pročitali to? Znači Mesić se može pozdraviti s kredom od Katrana. Oni će to bogme dati radije saudu šefku omerbašiću, ili kome već šta ja znam. Znam samo da mi nećemo dobiti. A popušit ću izgleda i VDKT. Pa što sam ga kupovao??

http://www.poslovni.hr/103082.aspx [cry]

zlikovac

Gle prodavači postali opet kupci. kakva krasna transformacija! Pa koperfild je mala beba za naše trejdere. [shocked]

zlikovac


krenuo tobogan….

Misliš lift?

zlikovac

Užasno otvaranje amera…

^MID S&P 400 MIDCAP INDEX 510.73 9:32am ET 6.36 (-1.23%) Components, Chart, More
^GSPC S&P 500 INDEX,RTH 897.19 9:31am ET 12.51 (-1.38%) Components, Chart, More
^SPSUPX S&P COMPOSITE 1500 INDEX 202.27 9:32am ET 3.03 (-1.48%)

Ameri otvorili u minusu,ali mi više ne gledamo ni amere niti Europu,jer smo odlučili da smo jaki i da nam je dosta ovog njihovog sr*** , a i drukera koji prizivaju pad.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Evo … do kraja trgovanja ce biti lijep promet. A sve kao nece… ovo-ono, ne da im se [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


ovo nikako da dokučim…
mislim na naglo rušenje !
[undecid]

Ljudi – na DLKV je jedino pravilo da nema pravila! Kako da naučim plivati kad me šamara vamo-tamo? Ne stigneš više ni nalog postaviti ono trend se promjenio. Kuda idemo sad?

zlikovac

Sam nek mi neko veli da je to to….
[bye]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Samo da dionice pređu u čvrste ruke

ZSE
CROBEX 1.664,87 +2,07%
CROBIS 89,79 +0,03%
Redovni promet 40.026.343,22
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 40.026.343,22
Sentiment: 59 | 8 | 19

who dares, wins

New Report

Close